میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منابع فارسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت

سلام به همه دوستان
بچه های رشته فناوری اطلاعات سلامت : منابع فارسی امسال برای سوالات این درس چی بود؟(به غیر از درس ساختمان داده و برنامه نویسی) مثلا منبع سوال 37 درس فناوری چی بود؟ یا مثلا منابع جدیدی ، امسال به درس مدیریت اضافه شده بود ؟چون من خیلی از منابع فارسی دروس این رشته اطلاعی ندارم خواهش میکنم کمکم کنیدUndecidedRose
[quote='mina92' pid='29546' dateline='1406281273'
سلام به همه دوستان
بچه های رشته فناوری اطلاعات سلامت : منابع فارسی امسال برای سوالات این درس چی بود؟(به غیر از درس ساختمان داده و برنامه نویسی) مثلا منبع سوال 37 درس فناوری چی بود؟ یا مثلا منابع جدیدی ، امسال به درس مدیریت اضافه شده بود ؟چون من خیلی از منابع فارسی دروس این رشته اطلاعی ندارم خواهش میکنم کمکم کنید:-/:rose:
[/quote]
سلام دوست عزیز
منابع فارسی ارشدhit:
۱-سیستم های اطلاعات مدیریت-فرحنازصدوقی
۲-فناوری مدیریت اطلاعات سلامت-صدوقی
۳-داده پردازی بهداشتی-دکترمقدسی
۴-مدیریت اطلاعات بهداشتی-دکتررضاصفدری وخانم قاضی سعید,فصول مرتبط بامدارک پزشکی وسیستم های اطلاعات سلامت.
۵-کیفیت اطلاعات بهداشتی-دکترمقدسی
۶-ترجمه وگر,ترجمه دانشگاه هرمزگان,فصل۶تاآخر
۷-مدیریت فناوری اطلاعات سلامت-دکترترابی وصفدری
۸-استانداردهای مراقبت سلامت-دکترترابی
۹-فناوری اطلاعات سلامت-صدوقی
۱۰-پرونده الکترونیک سلامت-دکترترابی,فصول۱و۳و۵
۱۱-درسنامه جامع مدارک پزشکی,خلاصه بیماری شناسی وکدگذاری اش
۱۲-کدگذاری براساسICD_10-احمدی
۱۳-کدگذاری مرگ ومیر-مهدی پور
۱۴-زبان واحدپزشکی-صفدری
زبان انگلیسی تافل و۵۰۴
۱۵-درسنامه جامع زبان ارشدعلوم پزشکی-امیر لزگی
۱۶-درسنامه جامع دکتری تخصصی رشته های مدیریت اطلاعات بهداشتی مدیکال انفورماتیک وبیوانفورماتیک-لیلاشاهمرادی
پیروز باشیدRose
من هم مثل همـه ی آدمـهــا /درد/ دارم …
حتـمـاً کـه نـبـایـد جـای ِ زخـم هـایـم را
بـه شمـا نـشان دهم.......................
مرسی عزیزم راهنمایی خیلی بزرگی بود .RoseRoseRoseممنونم
(4-مرداد-1393، 08:32 عصر)mina92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*مرسی عزیزم راهنمایی خیلی بزرگی بود .RoseRoseRoseممنونم
خواهش میکنم عزیزم
موفق باشید
من هم مثل همـه ی آدمـهــا /درد/ دارم …
حتـمـاً کـه نـبـایـد جـای ِ زخـم هـایـم را
بـه شمـا نـشان دهم.......................
سلام
مي خواستم ارشد فناوري اطلاعات سلامت شركت كنم سوالات سالهاي قبل را كه سرچ مي كنم مثلا همين سال 93 ، سوالاتي كه در مجموعه مهندسي فناوري اطلاعات (IT) مياد مربوط به ساختمان گسسته، ساختمان داده ها،طراحي الگوريتم، مهندسي نرم افزار، شبكه هاي كامپيوتري ، اصول طراحي پايگاه داده ، هوش مصنوعي و ... مياد كه من كه كارشناس مدارك پزشكي هستم اين سوالات برام كاملا نا اشناست لطفا يكي راهنماييم كنه اينها منابع فناوري اطلاعات سلامته يا انفورماتيك ؟
ممنون
سلام عزیزم
تا اونجا که من می دونم ورودی های جدید که اسم رشته از مدارک پزشکی شده فناوری اطلاعات سلامت دروس برنامه نویسی و ساختمان داده می خونن که با رشته انفورماتیک مشترکه ، و هر کی بخواد ارشد فناوری بخونه باید به این دروس مسلط باشه.
سلام .اینها که گفتین یه بخش هایی مربوط به درس فناوری اطلاعاته که در مورد کامپیوتر،شبکه ،برنامه نویسی و این چیزاست و یه قسمت دیگه اش که پایگاه داده و هوش مصنوعی و اینهاست مربوط به درس های سیستم های اطلاعات مدیریته که کتاب های خانم دکتر صدوقی میتونه خیلی کمک کننده باشه.کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت خانم دکتر صدوقی با آقای شیخ طاهری و مدیریت فناوری اطلاعات سلامت دکتر ترابی رو حتما مطالعه کنید.
برای شما که مدارک پزشکی خوندید یکم سخت تره ولی باید با مفاهیم کامپیوتر و سیستم های مدیریتی آشنا بشین.توی یکی از پست ها دوستان منابع HIT رو به اشتراک گذاشتن.میتونید از آون هم استفاده کنید.
موفق باشید.
ولی سوالای برنامه نویسیش کم میاد نگران نباشید!
[عکس: 2372088pcs5bev0za.gif]

هر کجا لرزیدی..از سفر ترسیدی...
فقط آهسته بگو:
" من خـــــــدا را دارم"
[عکس: 2372088pcs5bev0za.gif]