میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جزوات کارشناسی ارشد مدیریت فن آوری اطلاعات سلامت

سلام دوستان من قصد دارم سال آینده در آزمون ارشد فناوری اطلاعات سلامت شرکت کنم از دوستان میخوام اگه کسی جزوات ارشد این رشته را داره و بتونه ارسال کنه شرایطش را با پیام خصوصی بفرسته
مرسی
[b]خوشبختي ما در سه جمله است
تجربه از ديروز، استفاده از امروز، اميد به فردا
ولي ما با سه جمله ديگر زندگي مان را تباه مي کنيم
حسرت ديروز، اتلاف امروز، ترس از فردا[/b]
دوست عزیز فعلا که امسال اولین دوره ارشد این رشته برگزار شده و هنوز چیزی مشخص نیست و اگر جستجو می کردید تو سایت منابع گذاشته شده است.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

RoseRoseRoseRose

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* که توسط محمد حسین گذاشته شده است.

RoseRoseRoseRose

همچنین اگر کتابهایی برای ارشد مدارک پزشکی قبلا منبع بودند هم اگر در لیستهای بالا نبودند مطالعه کنید.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط shaparak
(18-تير-1390، 05:35 عصر)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دوست عزیز فعلا که امسال اولین دوره ارشد این رشته برگزار شده و هنوز چیزی مشخص نیست و اگر جستجو می کردید تو سایت منابع گذاشته شده است.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

RoseRoseRoseRose

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* که توسط محمد حسین گذاشته شده است.

RoseRoseRoseRose

همچنین اگر کتابهایی برای ارشد مدارک پزشکی قبلا منبع بودند هم اگر در لیستهای بالا نبودند مطالعه کنید.
مرسی هادی جان هر دو پست را دیده بودم، ولی خیلی کلیه کاش منابع مشخص تری میذاشتنRose
(18-تير-1390، 08:27 عصر)nima_1365 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(18-تير-1390، 05:35 عصر)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*دوست عزیز فعلا که امسال اولین دوره ارشد این رشته برگزار شده و هنوز چیزی مشخص نیست و اگر جستجو می کردید تو سایت منابع گذاشته شده است.

RoseRoseRoseRose

RoseRoseRoseRose

مرسی هادی جان هر دو پست را دیده بودم، ولی خیلی کلیه کاش منابع مشخص تری میذاشتنRose
خب بالخره سوالات از اینا طراحی میشن و چاره ای نیست.
مثل قدیم نیست که بچه ها دنبال جزوات دانشگاه های دارای مقطع ارشد باشن حالا اساتیدی که سوال طراحی می کنن به همین کتابایی که نوشتن یا ترجمه کردن رجوع می کنن.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
منابع به هیچعنوان دانلود نمیشه
 سپاس شده توسط ghasemi
(19-تير-1390، 09:15 صبح)فرزانه علیجانی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*منابع به هیچعنوان دانلود نمیشه
من دانلود کردم مشکلی نبود، لینک زیر را امتحان کنید

فایل‌های پیوست
.pdf   0_references.pdf (اندازه 52.78 KB / تعداد دانلود: 567)
 سپاس شده توسط hadi