میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فعاليت كم اعضا!!!

Question 
سلام.
دو سه تا سوال واسم پيش اومده ايشاله به جواب هم برسم در اين مورد!!!

نميدونم چرا بيشتر وقت سايت روي ارسال پيام خصوصي مي چرخه؟
مگه چت روم سايت واسه چي راه اندازي شده؟
چرا بچه هايي كه قصد شركت در كنكور دارن بعد از اينكه جواب سوالاشونو ميگيرن ديگه نيستن؟هستن ولي فقط در اين حد كه مطالب رو ميخونن ميرن؟؟؟؟
جديدا هممون داريم گله ميكنيم كه مطالب سايت تخصصي نيست حالا خيلي جالبه نه مطلب تخصصي كسي ميذاره و نه در اون مطالب عمومي كسي شركت ميكنه؟
به نظرم درسته مطالب عمومي زيادن(البته اين زيادي واسه اين به چشم مياد چون مطالب تخصصي كم هست) اما واقعا خيلياشون قشگن و جاي تبادل نظر دارن.اما دريغ يه پست!!!!!
دوستاني كه ازشون مصاحبه ميشه واقعا ميتونن بهتر و مفيدتر به كاربران كمك كنن.ولي من توي تايپيك هاي مصاحبه نمي بينم كسي از اين دوستان سوالي داشته باشه.منظورم اين نيست با پيام خصوصي از اين كاربران سوال پرسيده بشه.منظور اينه كه توي قسمتي كه مصاحبه شده همونجا هم ميشه در مورد سوالاتي كه توي مصاحبه هست از اين دوستان كمك بخواييد.
ولي جالبه كاربران زيادي متقاضي هستن كه هر روز با پيام خصوصي هم از بنده مرتب سوال ميپرسن در صورتي كه بخشي به اسم مشاوره و برنامه ريزي واسه همين مسايل ايجاد شده.و اگه سوال در اون قسمت ايجاد بشه همه ميتونن كمك كنن.

سوالاتم خيلي زياده ولي فعلا هينارو جواب بگيرم بازم كفايت ميكنه.(البته مخاطبم شخص خاصي نيست.ولي اگه كسي تونست منو قانع كنه با پاسخش.پيشاپيش ممنونم. آخه اينا سوالاتي هستن كه به نظر من جواب ندارن)

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط امیر ، یاس سپید ، zahra1361 ، hadi ، mokhtari ، aghakhani ، مریم محمدی ، shima
با سلام خدمت دوستان .
اگه یادتون باشه من همین مطلبو حدود 6 ماه پیش عرض کردم و در اونجا به این موضوع پرداخته شد . ولی اونموقع بیشتر دوستان گفتن بهتر میشه در حالی که اندک نفرات فعال سایت م کم کم بی انگیزه شده و کم فعالیت تر شدن. حالا سوال اینه که راه حل چیست؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط یاس سپید ، Oranus ، hadi ، aghakhani ، shima
منم موافقم.
البته خودم هم جزء همان كسايم كه فعاليت ندارم. اگر گروهاي علمي تشكيل بديم بصورت چرخشي نه دائم و برا خودمون تقويم درست كنيم .و بحثهاي داغ و مهم رشته ها مونو درتاپيكهاي مختلف مطرح كنيم. وطبق زمانبدي همه كسايي كه تو اون گروه عضو هستن تحقيق كنن و مطالب رو باذكر رفرنس بيان كنن.
خوب باشه .شايد اگه تو قسمت بحثهاي تخصصي برنامه ريزي داشته باشيم فعاليتمون بهتره بشه .
 سپاس شده توسط امیر ، Oranus ، hadi ، mokhtari ، aghakhani ، shima
من يه نظري دارم.
سايت مطالب تخصصيش كم هستش كه اين ميشه يه مشكل.
سايت مطالب عموميمش زياده كه اين مشكل نيست بلكه همون مشكل اول باعث ميشه به اين قضيه به عنوان يه مشكل نگاه كرد.
اگه مطالب تخصصي زياد بشه زياد بودن مطالب عمومي هم موردي نداره.
حالا سوال اينجاس چرا توي همين مطالب عمومي هم شركت نميكنيم؟
تايپيك هاي عمومي قشنگ و جالب و آموزنده اي ايجاد ميشه اما متاسفانه كسي نظر نميده!!!!
در واقع اعضا مشاركت نميكنن!!!
پس به نظر من اولين مشكل اينه كه هنوز ما اعضا نتونستيم اون طور كه بايد، فعاليت داشته باشيم.
مثلا تايپك "چرا خداوند انسان رو آفريد" به نظرم خيلي تايپيك خوبي بود و ميشد خيلي چيزا از اين تايپيك ياد گرفت.
در واقع كاربران خودشون خواستن و اون تايپيك رو ادامه دادن و چيز خوبي هم از آب دراومد.
پس واسه اكثر تايپيك ها(چه درسي چه تخصصي چه عمومي) ميشه همين كار رو انجام و فعاليت اعضا رو بالا برد.

پس مشكل اول شد تمايل كم كاربران به شركت در بحث ها.(البته به نظر من)

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
 سپاس شده توسط یاس سپید ، hadi ، mokhtari ، امیر ، shima
ببخشيد كه من رك حرف ميزنم. بنظرم چون ما مشكل زبان تخصصي داريم و با اصول سرچ درست تو اينترنت و پايگاهاي داده آشنايي نداريم . دنبال مطالب تخصصي نميريم . وبه طرف مطالب عمومي كه تو اينترنت زياده و كاره مارو راحت كرده جلب ميشيم. اين بزرگترين مشكله بنظرم
 سپاس شده توسط hadi ، mokhtari ، امیر ، aghakhani ، shima ، Shiva Faramarzi
(10-آبان-1390، 12:12 صبح)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*اگر گروهاي علمي تشكيل بديم بصورت چرخشي نه دائم و برا خودمون تقويم درست كنيم .و بحثهاي داغ و مهم رشته ها مونو درتاپيكهاي مختلف مطرح كنيم. وطبق زمانبدي همه كسايي كه تو اون گروه عضو هستن تحقيق كنن و مطالب رو باذكر رفرنس بيان كنن. خوب باشه .شايد اگه تو قسمت بحثهاي تخصصي برنامه ريزي داشته باشيم فعاليتمون بهتره بشه .
به همین خاطر بود که یه نظرسنجی فوری تشکیل دادیم که نظر کاربرا چیه و تقریبا همه قول همکاری دادن ولی هیچ نظری ارایه نشد که از کدام منابع شروع کنیم و....تاپیکش خوابید!!!!
نظر دوستان چیه که از کجا شروع کنیم//؟؟؟ اصلا مقاله ترجمه کنیم یا مطلب پیدا کنیم و بیاریم اینجا؟؟؟؟

(10-آبان-1390، 12:33 صبح)مهندس نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*پس مشكل اول شد تمايل كم كاربران به شركت در بحث ها.(البته به نظر من)

فکر کنم برای رفع این مشکل باید جایزه ای چیزی تعیین کنیم که هر کی فعالیت بکنه سفر زیارتی بفرستیمش!!!!!!!!!

در ادامه تایید همه نظرات دوستان من خودم به شخصه دو مسیر رو دنبال میکنم...
یکیش فعالیت خودمه مستقل از سایر کاربران چه کسانی که فعالن و چه کسانی که غیرفعالن و برای این منظور هم هر چند روز مقاله،کتاب،اخبار همایش و مطالب به قول خودمون تخصصی(البته اگه بشه اینارم تخصصی در نظر گرفت)رو تو سایت ارسال میکنم چون وظیفه خودم میدونم و ادای دین به رشته،دوستان،همکاران و ..هست/
و مسیر بعدیم هم سعی در همکاری با دوستان و مشارکت در تاپیک اوناست.اگه اکثر دوستان یه چنین برنامه ای داشته باشن خیلی خوب میشه///
در ضمن خیلی بحثها شروع شده ولی همون طور ناقص موندن........!
همکاری برای برگزاری یک روز برای خودمون
تشکیل گروه ترجمه یا تخصصی
فراهم کردن جزوات مربوطه برای دانشجویان مدارک پزشکی و HIT به خصوص جزوه درس فناوری اطلاعات سلامت که هم بچه های مدارک شدیدا بهش نیاز دارن و هم خود بچه های HIT
در آخر اولا از دوستانی که فعالیت میکنن سپاس گذارم حتی از دوستانی که به سایت خودشون سر میزنن و باعث خوشحالی ما میشن هم شدیدا سپاس گذاریم و ثانیا برای چندمین بار میگم که اینجا متعلق به یک نفر یا چند کاربر خاص نیست بلکه متعلق به تمامی کاربران و دانشجویانه و نتیجه اخلاقیش اینه که اگه سایتمون قویتر و بروزتر باشه مسلما به نفع همه خواهد بود و برعکس
با تشکر-هادیRose
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط zahra1361 ، Oranus ، mokhtari ، امیر ، aghakhani ، مریم محمدی ، shima
(10-آبان-1390، 03:33 صبح)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-آبان-1390، 12:12 صبح)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*اگر گروهاي علمي تشكيل بديم بصورت چرخشي نه دائم و برا خودمون تقويم درست كنيم .و بحثهاي داغ و مهم رشته ها مونو درتاپيكهاي مختلف مطرح كنيم. وطبق زمانبدي همه كسايي كه تو اون گروه عضو هستن تحقيق كنن و مطالب رو باذكر رفرنس بيان كنن. خوب باشه .شايد اگه تو قسمت بحثهاي تخصصي برنامه ريزي داشته باشيم فعاليتمون بهتره بشه .
به همین خاطر بود که یه نظرسنجی فوری تشکیل دادیم که نظر کاربرا چیه و تقریبا همه قول همکاری دادن ولی هیچ نظری ارایه نشد که از کدام منابع شروع کنیم و....تاپیکش خوابید!!!!
نظر دوستان چیه که از کجا شروع کنیم//؟؟؟ اصلا مقاله ترجمه کنیم یا مطلب پیدا کنیم و بیاریم اینجا؟؟؟؟

(10-آبان-1390، 12:33 صبح)مهندس نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*پس مشكل اول شد تمايل كم كاربران به شركت در بحث ها.(البته به نظر من)

فکر کنم برای رفع این مشکل باید جایزه ای چیزی تعیین کنیم که هر کی فعالیت بکنه سفر زیارتی بفرستیمش!!!!!!!!!

یکیش فعالیت خودمه مستقل از سایر کاربران چه کسانی که فعالن و چه کسانی که غیرفعالن و برای این منظور هم هر چند روز مقاله،کتاب،اخبار همایش و مطالب به قول خودمون تخصصی(البته اگه بشه اینارم تخصصی در نظر گرفت)رو تو سایت ارسال میکنم چون وظیفه خودم میدونم و ادای دین به رشته،دوستان،همکاران و ..هست/
و مسیر بعدیم هم سعی در همکاری با دوستان و مشارکت در تاپیک اوناست.اگه اکثر دوستان یه چنین برنامه ای داشته باشن خیلی خوب میشه///
فراهم کردن جزوات مربوطه برای دانشجویان مدارک پزشکی و HIT به خصوص جزوه درس فناوری اطلاعات سلامت که هم بچه های مدارک شدیدا بهش نیاز دارن و هم خود بچه های HIT
در آخر اولا از دوستانی که فعالیت میکنن سپاس گذارم حتی از دوستانی که به سایت خودشون سر میزنن و باعث خوشحالی ما میشن هم شدیدا سپاس گذاریم و ثانیا برای چندمین بار میگم که اینجا متعلق به یک نفر یا چند کاربر خاص نیست بلکه متعلق به تمامی کاربران و دانشجویانه و نتیجه اخلاقیش اینه که اگه سایتمون قویتر و بروزتر باشه مسلما به نفع همه خواهد بود و برعکس
با تشکر-هادیRose

نظر سنجي كارخوبيه. اما فقط درباره گروه ترجمه تشكيل بشه يا نه. اصلادرباره محتوي و عنوانش تاريخ شروع ويا حتي چندروز 1بار مطب تو سايت باشه اصلا حرفي زده نشد؟
 سپاس شده توسط امیر ، مریم محمدی
سلام به دوستان خوبم
منم از جمله کسانی هستم که فعالیتم تو سایت خیلی کم شده
الان که داشتم پیامهای دوستان رو می خوندم به رگ غیرتم برخورد و یه جورایی متحول شدم
خوب شد که این موضوع با جدیت بیشتری عنوان شد
من سعی می کنم که تو عنوانی که خودم شروع کنندش بودم بیشتر فعالیت کنم
فقط یه گلایه از بعضی از دوستان دارم که چند وقته می خواستم تو پیام ها بگم که نگفتم
راستش از دوستان می خوام که یکم روحیه انتقاد جویانه ی خودشونو کنترل کنن
و قبل از اینکه حرف و انتقادی رو نثار کسی بکنن یکم صبر کنن و نفس عمیق بکشن
سر بسته گفتم که سوءتفاهم فاحشی ایجاد نشه Confused
من تلاشومو بیشتر می کنم (یه قول مردونه)
موفق باشیم RoseRose
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط Oranus ، امیر ، hadi ، aghakhani ، shima
(10-آبان-1390، 06:39 عصر)mokhtari نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من سعی می کنم که تو عنوانی که خودم شروع کنندش بودم بیشتر فعالیت کنم
فقط یه گلایه از بعضی از دوستان دارم که چند وقته می خواستم تو پیام ها بگم که نگفتم
راستش از دوستان می خوام که یکم روحیه انتقاد جویانه ی خودشونو کنترل کنن
و قبل از اینکه حرف و انتقادی رو نثار کسی بکنن یکم صبر کنن و نفس عمیق بکشن

خانم مختاري عزيز من اگه اسم تايپيك "چرا خداوند انسان رو آفريد "بردم منظورم اين بود كه تايپيك قشنگ و خوبي بود.و شما و بقيه هم خيلي خوب در اون فعال بوديد منظورم اين بود كاشكي همه ي تايپيك هاي شايت روندي مثل همون تايپيك رو داشته باشن.

در مورد گلايه اي كه كرديد نميدونم دقيق طرف صحبتتون كسي هست.
اما واسه اينكه مطلب رو باز كنم من همون پست اول همين تايپيك عرض كردم منظورم از حرفام همه اعضا هستن
پيروز باشيد.

سپاس شده توسط امیر ، mokhtari ، hadi ، shima
(10-آبان-1390، 10:50 صبح)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-آبان-1390، 03:33 صبح)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

با تشکر-هادیRose

نظر سنجي كارخوبيه. اما فقط درباره گروه ترجمه تشكيل بشه يا نه. اصلادرباره محتوي و عنوانش تاريخ شروع ويا حتي چندروز 1بار مطب تو سايت باشه اصلا حرفي زده نشد؟
خب همه این موارد رو می تونیم همون تاپیک بحث کنیم.درباره محتوی،وظایف،تاریخ ارایه و ...
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط امیر ، aghakhani ، shima

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان