میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه با رتبه 7 فناوري اطلاعات سلامت سال90

سلام دوستان.به زودي مصاحبه با رتبه ي 7 رو در سايت قرار ميدم.

موفق باشيد.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط امیر ، hadi ، aghakhani ، یاس سپید ، shamim ، hamidi ، mokhtari ، kamali-m ، فهیمه ، shaparak ، sara* ، زهراخ ، آرمان
با عرض سلام و آروزي موفقيت براي شما
قبل از هرچيز از همكاري آقاي ahmad_r55 در اين قمست كمال تشكر را دارم.

مشخصات كاربر:آقاي ahmad_r55
سوال اول-در مقطع كارشناسي در چه رشته اي تحصيل كرده ايد و در اين دوره كلا چطور دانشجويي بوده ايد؟در صورت تمايل معدل اين دوره تحصيل خود را ذكر كنيد.
مدارک پزشکی کرمان - معدل 18.02

سوال دوم-هدف شما از انتخاب رشته ي فناوري اطلاعات سلامت چه بود؟و چطور با اين رشته آشنا شديد؟

این رشته در واقع ادامه رشته مدارک پزشکی که تا حدودی از لحاظ فنی پیشرفته تر است - من قصد شرکت در ارشد مدارک پزشکی را داشتم که موقع ثبت نام اسمه رشته مدارک پزشکی به فناوری اطلاعات سلامت تغییر یافت . که با توجه به رشته کارشناسی باید یکی از دو رشته فناوری اطلاعات سلامت یا انفورماتیک پزشکی را انتخاب میکردم .

سوال سوم-از چه منابعي براي كنكور فناوري اطلاعات استفاده كرديد؟(لطفا براي هر درس بيان كنيد)و در كداميك از دروس مسلط بوديد و در كداميك ضعيف؟

فناوری اطلاعات سلامت : درسنامه جامع دکتری تخصصی (لیلا شاهمردای )- پرونده الکترونیک سلامت
سیستم های بهداشتی در مانی :درسنامه جامع دکتری تخصصی (لیلا شاهمردای)- کیفیت اطلاعات در سلامت (دکتر حمید مقدسی )- استانداردهای سیستم های اطلاعات سلامت (دکتر ترابی )
بیماری شناسی : درسنامه جامع مدارک پزشکی (دوجلدی)-icf -کدگذاری علت های مرگ و میر - کدگذاری بیماریها (خانم دکتر صدوقی )

زبان : زبان ویژه کنکور کارشناسی ارشد (رضازاده ) - 504 واژه

سوال چهارم-از چه زماني شروع به خواندن براي كنكور نموديد؟در مورد نحوه ي خواندن خود لطفا بيشتر توضيح دهيد.اينكه بيشتر چه درسي را مطالعه مي كرديد؟
از آذرماه 89 تااوایل اسفند هر شب یک ساعت زبان خوندم و یک ساعت اصطلاحات پزشکی و چون اسم رشته عوض شد و منابع عوض شد (اصطلاحات پزشکی حذف شد-کدگذاری و کلیات با هم شد بیماری شناسی ) از شرکت در امتحان منصرف شدم و تااوخر فروردین دیگه درس نخوندم ولی از ابتدای اردیبهشت ماه مجدد تصمییم گرفتم درس بخونم از اول اردیبهشت تا 15خرداد تقریبا روزی 2 ساعت و از 15 خرداد تا تاریخ امتحان روزی 15 ساعت درس خوندم- در کل بیشترین وقت رو برای خوندن کتاب درسنامه جامع دکتری تخصصی صرف کردم و فکر میکنم عامل قبول شدنم هم همین کتاب بود.

سوال پنجم-آيا با حذف يك ماده ي درسي موافق هستيد؟لطفا توضيح دهيد.
خیر

[color=#9400d3] سوال ششم-آيا در حين درس خواندن براي كنكور دچار نااميدي هم ميشديد؟چگونه با اين موضوع برخورد ميكرديد؟

بله با توجه به اینکه من کارمند هستم و ادامه تحصیل با این شرایط سختی های خاص خودش رو داره گاهی اوقات برای ادامه تحصیل مردد می شدم ولی با تشویق خانواده و دوستان مجدد شروع به درس خواندن میکردم.

سوال هفتم-آيا در كلاس هاي كنكوري و آزمونهاي آزمايشي هم شركت كرديد؟و نظر شما در مورد شركت در كلاسها و آزمون هاي آزمايشي چيست؟
خیر - من این کلاسها رو اصلا قبول ندارم چون اگر سوالها را بررسی کنید خواهید دید که هر سال تفاوت زیادی با سال قبل داره و معمولا کلاس های کنکور آزمایشی بر اساس سولات سالهای قبل تنظیم شده و وقتی رو که برای این کلاسها باید گذاشت رو اگه صرف خوندن منابع اصلی کنید حتما موفق می شوید

سوال هشتم-در مورد روز كنكور بگوييد؟آيا بعد از آزمون از خود راضي بوديد؟
بلی - یک نکته که باید در نظر گرفت اینکه چون آزمون در تیرماه (هوای گرم ) و بعد از ظهر برگزار می شود باید از قبل آمادگی لازم بر امتحان دادن در این ساعت رو کسب کنید نازود خسته نشوید

سوال نهم-همانطور كه مي دانيم بسياري از سوالات كنكور ممكن است اشتباه يا خارج از منابع باشند به نظر شما چگونه بايد با اينگونه سوالات در سرجلسه برخورد كرد و خودتان چگونه با اين موضوع برخورد كرديد؟

این سولات را در نظر نگیرید(جواب ندهید) و وقتتون رو روی سوالهای دیگه صرف کنید .چون آزمون رقابتی است اینگونه سوالات برای همه مشکل ایجاد میکنه پس بهتره که جواب ندهید.

[color=#9400d3] سوال دهم-لطفا درصدها و نمره و رتبه و دانشگاهي كه قبول شده ايد را ذكر نماييد.

فناوری :41 درصد
سیستم های اطلاعات بهداشتی :56 درصد
بیماری شناسی : 70درصد
زبان : 43 درصد

رتبه : 7
نمره : 253
دانشگاه : اصفهان

ضمن آروزي موفقيت براي شما اگر توصيه اي براي دواطلبان داريد بفرماييد.

با آروزي موفقيت براي آقاي ahmad_r55

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط mokhtari ، hadi ، pamchal71 ، فهیمه ، shaparak ، مهسا ، sara_l ، shamim ، pegah ، ayda ، آرمان ، Shiva Faramarzi ، سمیراجون
با سلام وتشکر
نتونستم در مورد ظرفیت و پذیرش دانشگاهها در ارشد رشته فناوری اطلاعات سلامت چیزی پیدا کنم
ممنون میشم تو سایت جایی واسش بگذارید.
من مهندس سخت افزار هستم میتونم تو این رشته شرکت کنم با اینکه داری مدرک کارشناسی علوم پزشکی نیستم؟
با سپاس
(18-آبان-1390، 09:25 عصر)sin.sin نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام وتشکر
نتونستم در مورد ظرفیت و پذیرش دانشگاهها در ارشد رشته فناوری اطلاعات سلامت چیزی پیدا کنم
ممنون میشم تو سایت جایی واسش بگذارید.
من مهندس سخت افزار هستم میتونم تو این رشته شرکت کنم با اینکه داری مدرک کارشناسی علوم پزشکی نیستم؟
با سپاس
ظرفیت پذیرش امسال اینجا گفته شده بود:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
نخیر فکر نمیکنم بتونین شرکت کنین چون تو اطلاعیه سنجش نوشته پذیرش از رشته های کارشناسی علوم پزشکی انجام میگیره!!!!متاسفانه!!!
ولی تو رشته انفورماتیک پزشکی می تونین شرکت کنین
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Oranus
با تشکر
اگه میشه با دیگر رتبه های برتر فناوری اطلاعات سلامت هم مصاحبه داشته یاشید
ممنون
سلام دوست عزیز
میخواستم بپرسم که شما با رتبه 7 تهران قبول نمیشدین؟
آرزوی موفقیت دارم براتون آقا احمد
زنجیر می خواستم،دستاتو بخشیدی...
اصطلاحات پزشکی از ارشد حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی را تو بساز
نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف
زندگی یعنی جنگ تو بجنگ
زندگی یعنی عشق
تو بدان عشق بورز
(18-مرداد-1391، 11:55 صبح)سمیراجون نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*اصطلاحات پزشکی از ارشد حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله حذف شده.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط فرناز-ش