میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی آبان ماه (کنکور کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت)

سلام به دوستان کنکوری عزیز
امیدوارم که حالتون خوب باشه و تو درساتون هم خوب پیشرفت کرده باشید
واستون برنامه این هفته رو میذارم و ببخشید که چند روز دیر شد
Roseفناوری اطلاعات سلامت - مدیریت:
ادامه کتاب پرونده الکترونیک سلامت، فصل 8 و 9و 10 (کتاب تمام میشه منتها یه قسمت پیوست هم داره که شامل چک لیست های ارزیابی سیستم ها اطلاعات بیمارستانی هست که یه نگاه بندازید بد نیست)
Roseفناوری اطلاعات سلامت - مدیریت:
کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت دکتر صدوقی و همکاران، 5 فصل اول کتاب
Roseبیماری شناسی:
ادامه مبحث بیماری های تنفسی
Roseدر مورد زبان هم توصیه می کنم هر روز بخونید -- حداقل 20 کلمه جدید در روز
Roseکامپیوتر و شبکه هم از اگه تو مبانی کامپیوتر مشکلی ندارید (سخت افزار و نرم افزار و سیستم عامل و...) برید سراغ شبکه های کامپیوتری
مبحث تعریف شبکه های کامپیوتری و انواع شبکه ها رو برای این هفته بخونید
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط امیر ، Oranus ، hadi ، aghakhani
سلام خانم مختاری خوبید؟میشه یه کتاب برای شبکه ها معرفی کنید من فارغ التحصیل سال گذشته هستم و ما فناوری اطلاعات سلامت و نخوندیم.ممنون
 سپاس شده توسط mokhtari
با سلام خانم مختاري من تازه عضو شدم منم مي خوام واسه ارشد بخونم ميشه بگين ماههاي قبل چي خونديد تا منم بتونم همگام باهاتون پيش برم..ممنون
نمیدانم چرا چشمانم گاهی بی اختیار خیس می شوند

می گویند حساسیت فصلی است

آری من به فصل فصل این دنیای بی تو حساسم . . .

سپاس شده توسط mokhtari
(3-آبان-1390، 08:54 عصر)فرزانه علیجانی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام خانم مختاری خوبید؟میشه یه کتاب برای شبکه ها معرفی کنید من فارغ التحصیل سال گذشته هستم و ما فناوری اطلاعات سلامت و نخوندیم.ممنون

سلام خانوم علیجانی
خوبم ممنون شما خوب هستید؟
من فعلا از روی PDF های اینترنتی می خونم چند وقت پیش تو دانشگاه یه کتاب خیلی خوب از شبکه دیدم ولی متاسفانه حضور ذهن ندارم که اسمش چی بود
قول میدم که هفته بعد اسمشو پیدا کنم و واستون بذارم
تو کتاب های مربوط به فناوری اطلاعات که معرفی کردم هم مباحث شبکه هست ولی کامل نیست و مطالبش خیلی مختصر و ابتدای هست
البته قرار نیست که ما شبکه رو خیلی تخصصی بخونیم
ایشااله هفته بعد شنبه یا یکشنبه بهتون اطلاع میدم
(3-آبان-1390، 09:20 عصر)نيلوفرانه نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام خانم مختاري من تازه عضو شدم منم مي خوام واسه ارشد بخونم ميشه بگين ماههاي قبل چي خونديد تا منم بتونم همگام باهاتون پيش برم..ممنون

سلام خانوم نیلوفرانه به سایت خودتون خوش اومدید
برای رسیدن به جواب سوالتون لطفا به عنوان "برنامه ریزی مهر ماه (کنکور کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت) مراجعه کنید
اگه سوال خاصی هم داشتید مطرح کنید حتما جواب میدم
موفق باشید Rose
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط hadi
سلام به دوستان خوبم
امیدوارم که حالتون خوب باشه
امروز اومدم که یه کتاب برای خانوم علیجانی عزیز معرفی کنم برای شبکه
این کتاب رو تو کتابخونه دانشگاه دیدم و خیلی ازش خوشم اومد
مطالبش کامله و می تونه کتاب خوبی باشه هم برای مطالعه خودتون و هم بخش خیلی کمترش برای ارشد
این کتاب اسمش هست راهنمای جامع شبکه مالف کریگ زاگر و ترجمه لیلی قاسم زاده ناشر سینا تصویر
شبکه رو از صفر شروع کرده و به نظر من خیلی کامل و جامع هست منتها حجم کتاب خیلی زاده 990 صفحه
ولی لزومی نداره که تمام کتاب برای ارشد خونده بشه
این کتاب رو به این دلیل معرفی کردم که خیلی کامله
اگه دوستان دیگه کتاب خوبی سراغ دارن لطف کنن و معرفی کنن
ممنونم از شما Rose
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus
سلام.

بچه ها نميدونم شما كتاب شبكه در چه حد ميخوايد كه بتونم در معرفي كمكتون كنم.آيا در حد كتابي كه بچه هاي كامپيوتر ميخونن
شما هم ميخونيد؟توي رشته ي شما خيلي جزيي وارد مباحث شبكه ميشيد؟البته تا اونجايي كه يادمه شبكه واسه ما يه درس اختياري
بود.ولي براي بچه هايي كه مهندسي itميخونن فكر كنم اجباريه.
حالا اگه بدونم شما در چه حدي شبكه نياز داريد شايد بتونم كمكتون كنم.

پيروز باشيد.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi ، mokhtari
سلام خانم مختاری خوبید؟خیلی خیلی ممنون از معرفی کتاب.
 سپاس شده توسط mokhtari
(8-آبان-1390، 09:39 عصر)مهندس نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام.

بچه ها نميدونم شما كتاب شبكه در چه حد ميخوايد كه بتونم در معرفي كمكتون كنم.آيا در حد كتابي كه بچه هاي كامپيوتر ميخونن
شما هم ميخونيد؟توي رشته ي شما خيلي جزيي وارد مباحث شبكه ميشيد؟البته تا اونجايي كه يادمه شبكه واسه ما يه درس اختياري
بود.ولي براي بچه هايي كه مهندسي itميخونن فكر كنم اجباريه.
حالا اگه بدونم شما در چه حدي شبكه نياز داريد شايد بتونم كمكتون كنم.

پيروز باشيد.

سلام خانوم مهندس عزیز
ما شبکه رو خیلی تخصصی نمی خونیم در حد انواع توپولوزی - ابرازهای شبکه - انواع شبکه از نظر وسعت و بی سیم و باسیم بودن و ...- پروتکل های شبکه------- در واقع کلیات شبکه رو می خونیم ولی نه کاملا تخصصی و جزیی
اگه کتابی بهمون معرفی کنید که بیشتر مناسب ما باشه ممنونم میشم خانوم مهندس عزیز RoseRose
راستی دوستان عزیزم این برنامه ای که برای آبان ماه گذاشتم برای هفته اولش بود
هفته دوم رو فردا براتون میذارم موفق باشید و پیروز RoseRose
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط hadi
(9-آبان-1390، 06:55 عصر)mokhtari نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام خانوم مهندس عزیز
ما شبکه رو خیلی تخصصی نمی خونیم در حد انواع توپولوزی - ابرازهای شبکه - انواع شبکه از نظر وسعت و بی سیم و باسیم بودن و ...- پروتکل های شبکه------- در واقع کلیات شبکه رو می خونیم ولی نه کاملا تخصصی و جزیی
اگه کتابی بهمون معرفی کنید که بیشتر مناسب ما باشه ممنونم میشم خانوم مهندس عزیز RoseRose

سلام خانم مختاري.
با توجه به توضيحات شما در مورد مباحث شبكه اي كه ميخونيد به نظرم كتاب شبكه انتشارات پوران پوژهش رو بخونيد احتمالا خوب باشه.
كتاب دانشگاهي بخوام معرفي كنم تتنباوم و گارسيا هستش كه فكر نميكنم نياز داشته باشيد اينا رو بخونيد.اما كتاب شبكه انتشارات پوران پژوهش خيلي كتاب خوبيه(البته واسه بچه هاي كامپيوتر كافي نيست)ولي واسه شما احتمال 99درصدو نيم كتاب خيلي خوبي باشه.
من يشنهاد ميكنم حتما تشريف ببريد كتابفروشي اول كتاب و مباحث كتاب رو ببينيد بعد اگه مناسب بود تهيه اش كنيد.
موفق باشيد.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط mokhtari ، hadi
سلام خانم مختاری خوبید؟برنامه جدید ماه آبان چیه؟