میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انحراف از مسیر

سلام دوستان

اگه صفحه ی اصلی سایت رو ببنید همه چیز میبینید جز چیزایی که باید باشه یعنی مطالب علمی و تخصصی در مورد hit و medical infoو مدارک پزشکی.....
شما که دارید اینهمه زحمت میکشید و مطلب میذارید چرا مطلبی نمیذارید که یکی بتونه تو ازمون ارشد یا تو محل کار یا کلاس درس ازش استفاده کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیایید سایتمون رو هر روز بیشتر از دیروز تخصصی تر کنیم دوستان..........

RoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRoseRose
بودن یا نبودن مساله این نیست مساله در مهم بودن است...
 سپاس شده توسط زینب ، پاییز ، Oranus ، hadi ، امیر ، مریم محمدی
من موافقم سايت شبيه همه چي هست جز 1سايت علمي و تخصصي
خواهشا بچه هايي كه تاپيك ميذارن اول 1نظرسنجي بكنن بعد شروع كنن به گذاشتن تاپيك فكر كنم اينطوري بهتر باشه
 سپاس شده توسط hadi ، aghakhani
سلام بنده هم كاملا موافقم.و بايد اعضا همت كنن كه سايت به سمت تخصصي شدن پيش بره.

در ضمن موضع به مكان مناسب منتقل شد.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi ، aghakhani
من با شما موافقم ولی لزومی نداره که از مطالبی که دوستان زحمت می کشن و تو سایت می ذارن استقبال نشه
من وقتی اولین با وارد این سایت شدم اولین موضوعی که تو سایت گذاشتم کاملا بی ربط با تخصص این سایت بود
وقتی استقبال دوستان دیگه رو دیدم شروع کردم به گذاشتن مطالب تخصصی رشته خودمون
من موافقم که باید مطالب تخصصی سایت زیاد بشه ولی ما باید صبور باشم
سوءتفاهم پیش نیاد ولی باید دل دوستان تازه وارد و دوستانی که مطالب غیر تخصصی میذارن رو بدست آورد
هیچ
.
.
و دوباره هیچ
قصه همان ست که بود...
 سپاس شده توسط hadi ، پاییز

درسته مي فرماييد خانم مختاري.
ولي نبايد از هدف سايت هم خيلي دور شد.به نظرم سايت اگه از لحاظ تخصصي هم اندازه مباحث عمومي كه الان داره بره جلو
واقعا عالي ميشه.ولي شايد اگه بخوايم يه تناسب ببنديم نسبت مطالب عموي به تخصصي واقعا قابل مقايسه نيست كه اين سايت رو از هدفش دور ميكنه.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط mokhtari ، hadi ، پاییز
حرف همه دوستان تایید میشه/
البته جا داره از دوستانی که مطالب جالب می زارن تشکر کنیم ولی هدف اصلی سایت مطالب علمی مرتبط با رشتمونه البته به قول دوستان نه افراط و نه تفریط/مطالب علمی باید هر روز زیادتر بشن و مطالب جالب و آزاد هم برای افزایش آگاهی تو سایر زمینه ها و برای اینکه سایت خیلی خشک و بی روح نباشه بد نیستن!
البته چند تا تغییر انجام خواهیم داد:
یکیش اینه که یه موضوع واحد باز کردیم با نام "*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*"و از این به بعد تمامی مطالبی که درباره پزشکی/سلامت/بهداشت/تغذیه و... هستن تو همین موضوع ارسال بشن تا سایت شلوغ نشه...
و موارد بعدی رو هم بعدا ذکر میکنیم.
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Oranus ، mokhtari ، پاییز ، zahra1361 ، aghakhani
خانم مختاری درست می فرمایید ولی بعضی دوستان جدید الورود دیگه خیلی افراط میکنند....
این وب سایت علمیه نه عمومی...............
بودن یا نبودن مساله این نیست مساله در مهم بودن است...
 سپاس شده توسط پاییز
علی جون اعصابتو خورد نکن . بزار تنوع داشته باشیم . همین دوستان مطلب علمیم خیلی میزارن. فرصت بدهSmile
 سپاس شده توسط پاییز ، aghakhani
نظرشما درست آقا امير ولي خوبه كه همه كاربرا دقت كنن كه اين سايت علمي و تخصصي در چه زمينه ايي اول هدف سايت بخاطر خودمون ودركنارش خبرهاي ديگه
 سپاس شده توسط aghakhani ، امیر ، hadi
سلام دوستان
خیلی خوبه به جای اینکه از کاربران ایراد بگیریم از آنها دعوت کنیم که مقالات علمی بیارن وکمک کنیم سایت پیشرفت کنه تااینکه همش بگیم این سایت مطلب مفید نداره و از هم ایراد بگیریم هیچی درست نمیشه پس بیاید همه با هم تلاش کنیم که سایتمون علمی تر بشه ممنون

ايمان و باور ما در ابتداي هر مسئوليت دشوار، تنها عاملي است که موفقيت نهايي مان را تضمين مي‌کند.
 سپاس شده توسط امیر ، aghakhani ، mokhtari ، hadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان