میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیابی پسورد اینستاگرام چگونه است؟

#1
[عکس: recovery_instagram_password.jpg]
بازیابی رمز اینستاگرام در زمان فراموشی رمز اینستاگرام یکی از اصلی ترین اقداماتی است که کاربران این شبکه اجتماعی باید داشه باشند. یکی از چالش های همیشگی بسیاری از کاربران فراموش کردن رمز اینستاگرام و در نهایت نیاز به بازیابی پسورد اینستاگرام با استفاده از یکی از روش های موجود است. البته تا زمانی که افراد در این برنامه لاگین هستند مشکل فراموشی پسورد چندان احساس نمی شود اما به محض اینکه به هر دلیلی نیاز به لاگین دوباره در برنامه وجود داشته باشد، این مشکل اهمیت خود را نشان می دهد. به همین دلیل نیز نیز برنامه اینستاگرام راهکارهایی را تحت عنوان روش های بازیابی رمز اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است که با استفاده از آنها کاربران می توانند به راحتی رمز خود را بازیابی کرده یا ریست نمایند. اکنون زمان آن می رسد تا با روش های بازیابی پسورد اینستاگرام آشنایی پیدا کنید. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست در هنگام فراموشی پسورد اینستاگرام خود نگران باشید. چرا که می توانید با استفاده از آموزش زیر به راحتی فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل یا از طریق سایت را دنبال کرده و وارد حساب خود شوید. روش های مختلفی برای بازیابی رمز اینستاگرام ارائه شده است که به طور کلی می توان همه آنها را در قالب 2 روش کلی بیان نمود:
  • بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
    بازیابی رمز اینستا از طریق برنامه
در ادامه به صورت گام به گام به بررسی هر یک از این روش ها خواهیم پرداخت.
1. بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت
1. در گام اول شما باید از طریق لینک *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* وارد سایت اینستاگرام شوید.
2. حال در مرحله بعد لازم است روی لینک Forgot password کلیک نمایید.
[عکس: recovery_instagram_password_from_site.jpg]
2. بازیابی رمز اینستا از طریق برنامه
1. در گام اول از فرآیند بازیابی رمز اینستاگرام شما باید برنامه اینستاگرام را دانلود و روی گوشی تلفن همراه خود نصب نمایید.
2. سپس لازم است در صفحه لاگین گزینه Get help with logging in را انتخاب نمایید.
[عکس: recovery_instagram_password_in_login_page.jpg]
بازیابی رمز اینستاگرام یکی از کاربردی ترین قابلیت هایی است که توسط اینستاگرام ارائه شده است. چرا که خیلی از اوقات افراد پسورد اینستاگرام خود را فراموش می کنند و در صورت عدم آشنایی با روش های بازیابی گذرواژه اینستاگرام نمی توانند وارد حساب خود در این شبکه اجتماعی محبوب شوند. به طور کلی روش های مختلفی برای این کار ارائه شده است که امکان بازیابی رمز اینستاگرام با شماره تلفن و بازیابی رمز اینستاگرام با ایمیل اصلی ترین آنها به شمار می رود. در این مقاله از میزبان فا مگ تلاش ما بر این بوده است که با ارائه آموزش گام به گام مربوط به تمامی روش های بازیابی پسورد اینستاگرام با سایت یا خود برنامه به این سوال همیشگی کاربران که چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم پاسخ دهیم. اگر شما در صفحه خود لاگین هستید می توانید از طریق تنظیمات برنامه و مسیر Accounts>Personal information را دنبال کرده و آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را تغییر دهید. اما اگر از صفحه خارج شده اید لازم است حتما به شماره تماس یا آدرس ایمیل خود دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت امکان بازیابی رمز اینستاگرام برای شما وجود ندارد.
در صورت تمایل به آشنایی با ترفندهای بازیابی پسورد اینستاگرام می توانید از طریق لینک زیر از وب سایت ما دیدن نمایید:
بازیابی رمز اینستاگرام با شماره موبایل و سایت + ویدیو راهنما


موضوعات مشابه ...
موضوع
  چگونه فشار خون را پایین بیاوریم؟
  آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام
  چگونه حساب بانکی خود را از حمله هکرها حفظ کنیم؟کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان