میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش دانلود از یوتیوب در اندروید

#1
[عکس: download_youtube_video_by_android_phone.jpg]
در حالی که یوتیوب یک منبع فوق العاده از ویدیوهای بسیار کامل در مورد موضوعات مختلف است. یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه های کاربران یوتیوب، دانلود ویدیوها و فیلم های آن است. در کنار ویدیوها و کلیپ های یوتیوب دکمه دانلود وجود ندارد. آیا امکان دانلود کلیپ ویدویی از یوتیوب در اندروید ممکن است؟ بله. شما به سادگی با چند ترفند کاربردی می توانید در خصوص دانلود از یوتیوب andriod اقدام کنید. از آن جایی که کاربران موبایلی بسیار زیاد هستند و درصد عظیمی از وبگردی ها با استفاده از گوشی به خصوص گوشی های andriod صورت می گیرد در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم گرفتیم نحوه دانلود از یوتیوب با موبایل اندرویدی را مورد بررسی قرار دهیم. به این صورت اگر در حال مشاهده یک کلیپ در یوتیوب بودید به راحتی می توانید از طریق تکنیک هایی که به آن ها اشاره می کنیم در خصوص دانلود کلیپ youtube از طریق گوشی اندرویدی هم اقدام کنید.
چگونه از یوتیوب دانلود کنیم؟

با استفاده از قابلیت هایی که گوشی های هوشمند در اختیار کاربران اندروید قرار داده اند، به راحتی می توان از روش های زیر ویدیو های خود را از یوتیوب اندروید دانلود کنید. شما قادر هستید با استفاده از سایت های منتخب، نرم افزارها، ربات . و حتی با تغییر آدرس ویدیو یوتیوبی خود را دانلود و ذخیره کنید.

1. دانلود از یوتیوب با تغییر آدرس در اندروید

با تغییر آدرس و اضافه کردن پیشوندها یا پسوندهای مشخصی، می توان به راحتی از یوتیوب دانلود کرد. کافی است در مرورگر وارد سایت یوتیوب شده و ویدیوی مدنظر خود را مشاهده کنید. سپس در آدرس آن، یکی از تغییراتی را کنید. با اعمال این تغییرات در آدرس یوتیوب وارد سایت های کمکی دیگری می شوید که لینک دانلود ویدیو را ایجاد کرده اند.
[عکس: download_from_youtube_with_change_url.jpg]
2. ربات دانلود از یوتیوب برای اندروید

شما لینک کپی شده از ویدیو در یوتیوب را می توانید به ربات های .ی مثل @Utubebot ارائه کنید. سپس فرایند دانلود کلیپ از یوتیوب اندروید آغاز می شود و بدین ترتیب به راحتی می توانید با استفاده از یک ربات ویدیوهای خود را از یوتیوب دانلود کنید.

[عکس: download_youtube_videos_from_telegram.jpg]
3. نرم افزار دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندروید

با فراگیرتر شدن گوشی های هوشمند به راحتی می توانید از طریق نرم افزارهای مختلفی که در سیستم عامل اندروید برای دانلود ویدئو از یوتیوب وجود دارد این کار را انجام دهید. نحوه دانلود از یوتیوب در اندروید با استفاده از این نرم افزارها بسیار آسان است. البته باید به یک نکته توجه کرد از نظر یوتیوب، دانلود از سایت ها  و نرم افزارها غیر قانونی است. به همین دلیل این نرم افزارها در Google play وجود ندارند و باید آن ها را از طریق سرچ در مرورگر خود نصب و راه اندازی کنید.

[عکس: download_frome_youtube_with_android_software.jpg]
دانلود فیلم از یوتیوب با گوشی اندرویدی یکی از چالش هایی است که کاربران هنگام مشاهده یک ویدیو در یوتیوب با آن مواجه می شوند چرا که به صورت پیش فرض در این شبکه اشتراک گذاری فیلم دکمه ای برای دانلود کلیپ وجود ندارد. حتما با خود می پرسید پس چطور در گوشی اندرویدی ویدیو از یوتیوب دانلود کنیم؟ باید بگوییم روش های دانلود کلیپ از youtube در اندروید بسیار ساده و البته کاربردی هستند که در این آموزش معرفی کردیم. برای آشنایی بیشتر با روش های دانلود از یوتیوب در android می توانید به کمک لینک زیر از مقاله ما دیدن نمایید.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*


موضوعات مشابه ...
موضوع
  آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب
  آموزش دانلود از یوتیوب در ios
  دانلود از یوتیوب از طریق کامپیوترکاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان