میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

علل عفونت و عارضه در جراحی زیبایی سینه با پروتز

#1
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*در سینه هر فردی از الیاف کلاژنی استفاده شده است که دارای خاصیت انقباضی می باشد و با ورود یک جسم خارجی داخل آن ممکن است تحریک شود . *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
اگر کلاژن ها منقبض گردد درد در پستان ها ایجاد خواهد شد و سینه ها شکل اصلی خود را از دست خواهند داد . علت آن هنوز مشخص نیست اما عواملی وجود دارد که در کم و زیاد شدن آن نقش دارد .
بر اسای تحقیقات و تجربه نشان داده که اگر سطح پروتز ناصاف باشد و مکان آن در زیر عضله باشد احتمال اینکه فیبروز بوجود بیاید کمتر خواهد بود .
اگر پروتز سینه در زیر بافت سینه قرار گیرد و پروتز صاف باشد احتمال ایجاد فیبروز زیاد خواهد بود .
زمانی که بیمار از وجود پروتز درد دارد باید به او مسکن داده شود و در برخی از موارد به بیمار داروهای کورتونی داده خواهد شد تا زمانی که اثر فیبروز متوقف شود اما در بیشتر مواقع این کار بی نتیجه خواهد بود . اینگونه افراد درد زیادی دارند و از عمل دوباره هراسان هستند اما می توان بلافاصله بعد از خارج کردن پروتز قبلی پروتز جدید را جایگذاری کرد .و از *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مجدد نگرانند .
بیماران باید به این نکته توجه داشته باشند که با *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مجدد احتمال فیبروزه شدن پروتز دیگر ی هم وجود خواهد داشت .
یکی از نکات قابل توجه که احتمال بروز فیبروز را کم خواهد کرد ماساژ دادن سینه چند هفته بعد از جراحی زیبایی سینه می باشد .
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* ، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان