میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فروش کتاب های رشته انفورماتیک پزشکی

سلام دوستان. اینجانب قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی را داشتم و برخی از منابع آن را تهیه کردم اما به دلیل مشکلات شغلی مجبور به انصراف شدم و قصد فروش کتب و جزوات زیر را دارم. کلیه کتب نو هستند.
1- کتاب کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی، تالیف دکتر حمید مقدسی، انتشارات واژه پرداز و حیدری، چاپ پنجم، 1395
2- کتاب مدیریت اطلاعات بهداشتی، تالیف سلیمان سعیدی، درسنامه گروه تالیفی دکتر خلیلی
3- کتاب ریاضی، تالیف سلیمان سعیدی، درسنامه گروه تالیفی دکتر خلیلی
4- کتاب آمار زیستی، تالیف: سلیمان سعیدی – سعدون خضری، درسنامه گروه تالیفی دکتر خلیلی
5- کتاب مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی، تالیف: دکتر مرجان قاضی سعیدی – احمد داور پناه – دکتر رضا صفدری، انتشارات حیدری، چاپ اول، 1393
6- جزوه خلاصه نکات درسنامه انفورماتیک پزشکی لیلا شاهمرادی
7- سه عدد جزوه خلاصه نکات کتاب کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی – دکتر حمید مقدسی
8- جزوه خلاصه نکات مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی عبدالهاک نوشته مریم احمدی وهمکاران
9- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 1 دکتر خلیلی مورخه 14/8/95
10- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 2 دکتر خلیلی مورخه 12/9/95
11- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 3 دکتر خلیلی مورخه 3/10/95
12- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 4 دکتر خلیلی مورخه 8/11/95
این مجموعه به قیمت 200 هزار تومان می باشد که به صورت رایگان برای فرد متقاضی ارسال می شود. دوستانی که تمایل دارند به fitoglob@gmail.com ایمیل بزنند. تصاویر کتاب ها و جزوات در فایل فشرده وجود دارد

فایل‌های پیوست
.rar   book.rar (اندازه 6.12 MB / تعداد دانلود: 60)
(12-بهمن-1395، 10:50 عصر)fitoglob نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان. اینجانب قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی را داشتم و برخی از منابع آن را تهیه کردم اما به دلیل مشکلات شغلی مجبور به انصراف شدم و قصد فروش کتب و جزوات زیر را دارم. کلیه کتب نو هستند.
1- کتاب کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی، تالیف دکتر حمید مقدسی، انتشارات واژه پرداز و حیدری، چاپ پنجم، 1395
2- کتاب مدیریت اطلاعات بهداشتی، تالیف سلیمان سعیدی، درسنامه گروه تالیفی دکتر خلیلی
3- کتاب ریاضی، تالیف سلیمان سعیدی، درسنامه گروه تالیفی دکتر خلیلی
4- کتاب آمار زیستی، تالیف: سلیمان سعیدی – سعدون خضری، درسنامه گروه تالیفی دکتر خلیلی
5- کتاب مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی، تالیف: دکتر مرجان قاضی سعیدی –  احمد داور پناه – دکتر رضا صفدری، انتشارات حیدری، چاپ اول، 1393
6- جزوه خلاصه نکات درسنامه انفورماتیک پزشکی لیلا شاهمرادی
7- سه عدد جزوه خلاصه نکات کتاب کیفیت اطلاعات در مراقبت بهداشتی – دکتر حمید مقدسی
8- جزوه خلاصه نکات مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی عبدالهاک نوشته مریم احمدی وهمکاران
9- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 1 دکتر خلیلی مورخه 14/8/95
10- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 2 دکتر خلیلی مورخه 12/9/95
11- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 3 دکتر خلیلی مورخه 3/10/95
12- سوال و پاسخنامه آزمون شماره 4 دکتر خلیلی مورخه 8/11/95
این مجموعه به قیمت 200 هزار تومان می باشد که به صورت رایگان برای فرد متقاضی ارسال می شود. دوستانی که تمایل دارند به fitoglob@gmail.com ایمیل بزنند. تصاویر کتاب ها و جزوات در فایل فشرده وجود دارد

من خریدار هستم لطفا ایمیلتون رو چک کنید