میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قبولی های کنکور کاشناسی ارشد ۹۵

Star 
با سلام خدمت کنکوری های عزیز...
نتایج هم اعلام شد. من که با رتبه ۷۰ جایی رو نتونستم بیارم البته فقط تهران رو می خواستم. انشاا... سال بعد حتما با رتبه عالی جزو قبولی ها خواهم بود.
دوستان خوشحال میشم که ترتیب انتخاب رشتتون رو بزارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنند

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

[عکس: Amir.jpg]
MS.c student of Medical Informatics at TUMS
(13-شهريور-1395، 08:26 عصر)amirnem نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام خدمت کنکوری های عزیز...
نتایج هم اعلام شد. من که با رتبه ۷۰ جایی رو نتونستم بیارم البته فقط تهران رو می خواستم. انشاا... سال بعد حتما با رتبه عالی جزو قبولی ها خواهم بود.
دوستان خوشحال میشم که ترتیب انتخاب رشتتون رو بزارین تا دوستان دیگه هم استفاده کنند
سلام به همه دوستان عزیز.خداخیرتون بده من نمیدونستم چطور باید مشورت بگیرم.من بارتبه 51 دانشگاه علوم پزشکی شیراز قبول شدم ولی باپرداخت هزینه نمیدونم برم یانه ازهزینه ها هم اطلاعی ندارم.ازدوستان عزیزمیخوام راهنماییم کنند که میصرفه برم یانه.ممنونم.
برای اطلاع از شهریه ها با دانشگاه مربوطه باید تماس بگیرید. ولی با توجه به اینکه در دفترچه تحت عنوان ظرفیت مازاد(بین الملل سابق) اعلام شده بود و تحقیقاتی که بنده کردم شهریه ثابت حداقل ۳ ۳.۵ میلیون باشه که فکر کنم ترمی به ۵ ۶ میلیون برسه

اگه امکانش هست مثل بنده ترتیب انتخاب رشته هاتون هم بزارید
[عکس: Amir.jpg]
MS.c student of Medical Informatics at TUMS
بله ممنونم.بعد رشته انفورماتیک  بازارکارش طوری هست که آدم اینقدهزینه کنه؟    
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

از دوستان یه سوال داشتم برای دو تا کتاب جدید انفورماتیک سلامت و کلیات و اصطلاحات پزشکی چی خوندین؟اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم

چون واقعا نمیدونم واس این دو درس چی بخونم

با تشکر
با سلام خدمت همه دوستان
من با رتبه 47 فناوری اطلاعات سلامت ، شبانه دانشگاه ایران و آوردم و بعد اون روزانه شیراز و کاشان و کرمان و تمام شبانه ها رو
حالا نمیدونم هزینه شهریه چطوریه و آیا ارزش داره برم یا نه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

(14-شهريور-1395، 12:17 صبح)rezars نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام خدمت همه دوستان عزیز

از دوستان یه سوال داشتم برای دو تا کتاب جدید انفورماتیک سلامت و کلیات و اصطلاحات پزشکی چی خوندین؟اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم

چون واقعا نمیدونم واس این دو درس چی بخونم

با تشکر

سلام دوست عزیز
برای کتاب انفورماتیک پزشکی - کتاب انفورماتیک زیست پزشکی 1و2-ادوارد شورتلیف - انتشارات جعفری را بخونین
و برای کلیات پزشکی هم کلیات پزشکی 1و2 منیر نوبهار- عباسعلی وفایی انتشارات بشری
البته من کتاب کلیات را خودم مطالعه نکردم ولی حین تست زدن کلیات پزشکی میدیدم برای پاسخ سوالها تواکثرسوالها ارجاع داده به این کتاب و من چون نمیدونستم کدام کتاب رابرای این درس مطالعه کنم نزدیک امتحان متوجه شدم این کتاب خوبی بوده که میتونسته کمکم کنه که دیگه فرصت نداشتم
امیدوارم موفق باشین
منم رتبم 17 بود تربیت مدرس قبول شدم...برای اصطلاحات کتاب خانم صدوقی رو بخونید برای کلیات هم نوبهار ..من خودم نوبهار رو نخوندم چون وقت نداشتم....من بجاش فقط تست زدم...برای اصطلاحات و کلیات حتما حتما تست های درسنامه مدارک پزشکی رو بزنین ..امسال خیلی از این کتاب بود....برای انفورماتیک سلامت هم شورتلیف بنظرم منبع خوبی نیست من خیلی کم دیدم که سوالات از اون باشه دنبال چیز دیگه ای باشین....
بی نهایت ممنونم دوستان

فقط یه سوال آینده این رشته چجوریه؟چون واقعا میخوام وقت بزارم خوب بخونم و هم اینکه تو کنکور 95 ظرفیت پذیرش چقد شده بود؟

ممنون
منم دقیقا سوالم همینه که این رشته آینده کاریش چطوره؟من خیلی امسال وقت گذاشتم ولی متاسفانه بدموقع کتابا اضافه شدن ونتونستم روزانه قبول شم.
ازدوستانی که قبول شدندخواهش میکنم کتابهایی که خوندن معرفی کنند تاماهم بدونیم چی باید بخونیم ووقتمون روخیلی هدرندیم.واگه هنوزکسی کتابی برای فروش داره اطلاع بده.من واقعا سردرگمم.واینکه کتاب تست چی خوندید.ممنون
ظرفیت پذیرش امسال خیلی پایین بود 33 نفر روزانه وباپرداخت هزینه.دانشگاه مشهد وشهیدبهشتی هم پذیرش نداشتند.هیچ چیزامسال حداقل برای من خوشایندنبود...!!!