میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرنوشت فناوری اطلاعات سلامت

سلام بر همه...
دوستان همونطوری که اطلاع دارین و من قبلا در قسمت های دیگه ی سایت گفتم...
قراره همه با هم دستامونو به هم بدیم...
و از خودمون و رشتمون دفاع کنیم...
از همه ی دوستان خواهش میکنم همکاری کنن و باز هم اگه نظری دارن در این تاپیک به اشتراک بزارن...
و یادتون باشه که ما هر چقدر بیشتر دست روی دست بزاریم و کاری برای رشتمون انجام ندیم
وضعیت خیلی از اینی که هست اسف بارتر خواهد شد
و همیشه این مظلومه که باسکوت ظالم رو به وجود میاره...
باز هم از دوستان خواهش میکنم نظرات و پیشنهادات خودشونو بگن...اگه با هم باشیم ...خیلی کارا از دستمون بر میاد...
سرنوشت رشتمون به ما بستگی داره...
ممنونRose
برایت ارزو دارم که خدا از تو بگیرد هر انچه را که خدا را از تو میگیردRose
 سپاس شده توسط roia
سلام به نظر من اول باید یک متولی برای رشتمون پیدا کنیم که بتونیم مشکلاتمون رو بهشون بگیم ومثل همه رشته ها توی وزارتخانه یک نماینده داشته باشیم
دوم اینکه باید اساتید رشتمون با هم همبسته بشن و انجمنی رو جهت پاسخگویی به سوالات و مشکلات ما فراهم کنند
از اساتید تمام دانشگاههای کشور در رشته ما جهت جمع اوری سوالات در کلیه مقاطع ارشد و دکترا و کارشناسی و ازمون استخدامی سوال تهیه و ارایه گردد تا یکسری افراد غیر مرتبط از منابع عبر مرتبط سوال طراحی نکنن و با سرنوشت ما و ایندمون بازی نکنند
ما هممون باید تحت پوشش یک نظام قرار بگیریم تا در تمام ایران قابل شناسایی باشیم و انتخابات داشته باشیم بعد اعلاک کلیدهای ارشد سوالات نامعتبر واشتباه را به سازمان سنجش اعلام تا حذف شود Winkموفق باشید
بینهایت ممنون از پیشنهادتون...
من هم با تشکیل یک انجمن موافقم که در واقع اساتید این رشته ناظر ان باشند...البته این راه حل در دراز مدت نتیجه خواهد داد...
من با اساتید ارومیه در مورد تشکیل این انجمن مکاتبه میکنم
خواهشاشما هم سعی کنید در دانشگاه های شهرای خودتون این کار رو انجام بدین...
خواهشا بقیه ی دوستان هم همکاری کنن...
بنابه گفته ی کاربر محترم پرواز :
گویا دکتر هاشمی(وزیر بهداشت) در کلوب یک پیج دارن...من با ایشون موافقم بهتره به صفحه ی ایشون مراجعه کنیم و مشکلاتمونو بگیم...
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
دوستان خواهشا همکاری کنید...
برایت ارزو دارم که خدا از تو بگیرد هر انچه را که خدا را از تو میگیردRose
منم با دوستمون اسما موافقم.این اساتیدی که لطف کردن و این رشته رو آوردن ی زحمتی بکشن وقتی که موقع کنکور میشه دور هم بشینن ی رفرنسه واحد بدن کتابی که برای همه داوطلبا تو همه استانها در دسترس باشه. بخدا ثواب داره.1سال عمرمونو میذاریم برا ارشد میخونیم آخرش....
سلام منم با نظر اسما موافقم باید اول باید یک متولی در وزارتخانه داشته باشیم تا بعد بتوانیم پیشنهادات و انتقادات خومون را منتقل کنیم تا در مورد آن تصمیم گیری شود. انجمن ملی مدیریت اطلاعات سلامت با وزارت ارتباط دارند ولی نه بطور رسمی ، چارتهای مدارک پزشکی در بیمارستانها مشکل دارد به گونه ای که با توجه بخ افزایش حجم فعالیتها و ایجاد واحدهای جدید و وجود واحد آمار مجزا چارت جدید برای بیمارستانها دیده نشده است و کار کارشناسی برای آن انجام نشده حتی برای چارت اداره مدارک پزشکی در معاونت درمان دانشگاه ها نیز بصورت سلیقه ای عمل می شود در برخی معاونت ها با عنوان یک کارشناس فعالیت دارند .
به نظرم وجود یک متولی در وزارت از همه مهمتر است وقتی متولی داشته باشیم حتی تمام مباحث آموزشی نیز قابل حل خواهد بود
گشاده دست باش، جاري باش، كمك كن (مثل رود)
 سپاس شده توسط elahe
دقیقا منم با اسما موافقم
حتی من میخواستم اینو موضوع پایان نامه ی خودم قرار بدم اما مونده بودم کیا باید باشن
فقط اینو میدونم که یه پزشک از پسه کارای مدیریتی برنمیاد چون ازین مسایل دوره...

تو وزارت پزشکی ووپرستاریو...خیلی رشته های دیگه دپارتمان دارن
اما متاسفانه ما اصلا دپارتمانی بنام اطلاعات پزشکی یا مدیریت یا چیزی شبیه این نداریم اگرم هس بدست پزشک یا کسی سپرده میشه که اصلا وقتی نداره برا این
اما بنظر من ازبچه های همین انجمن واقعا افراد لایق و آگاهی هستن که بتونن این رو بعهده بگیرن
(29-خرداد-1393، 01:09 عصر)bayan نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*بینهایت ممنون از پیشنهادتون...
من هم با تشکیل یک انجمن موافقم که در واقع اساتید این رشته ناظر ان باشند...البته این راه حل در دراز مدت نتیجه خواهد داد...
من با اساتید ارومیه در مورد تشکیل این انجمن مکاتبه میکنم
خواهشاشما هم سعی کنید در دانشگاه های شهرای خودتون این کار رو انجام بدین...
خواهشا بقیه ی دوستان هم همکاری کنن...
بنابه گفته ی کاربر محترم پرواز :
گویا دکتر هاشمی(وزیر بهداشت) در کلوب یک پیج دارن...من با ایشون موافقم بهتره به صفحه ی ایشون مراجعه کنیم و مشکلاتمونو بگیم...
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
دوستان خواهشا همکاری کنید...
عزیزم من تو این کلوب عضوم اما چطور باید اطلاع رسانی کنیم این که فقط یه پیجه!
㋡ هر طایفه ای ز من گمانی دارد ******من زان چنان که هستم ،هستم ㋡
راست می گه من رفتم پیشنهاد بدم ولی جایی برا ثبت پیدانکردم
Wink 
(31-خرداد-1393، 02:15 عصر)اسما رسولی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*راست می گه من رفتم پیشنهاد بدم ولی جایی برا ثبت پیدانکردم
اول باید بری تو سایت کلوب عضو بشی بعد از اینکه عضو شدی میتونی کامنت بذاری
یه جایی هست نوشته "می پسندم پست مجدد"
دقیقا زیرش یه جا واسه کامنت گذاشتن داره
RoseRoseRose
لحظه ای می آید و دنیا به کامم ****** لحطه ای می آید و برزخ به نامم
لحظه ای گریانم و در اضطرابم ***** لحظه ای خندانم و اندر شتابم
لحظه ای ساکن مثال دشت سردم **** لحظه ای طوفان به اوج کوه دردم
لحظه ای شیرین تر از لبهای شیرین *** لحظه ای غمگین تر از غمهای دیرین
لحظه ای آکنده از حزن و حزینم ** لحظه ای سرشار شور و عندلیبم
این خوشی یا ناخوشی آنی نگر * سرد و گرم زندگی فانی نگر
RoseRoseRose
 سپاس شده توسط پرواز
سلام دوستان
بیایید متهد بشیم واعتراض کنیم
اخه چرا انقد بی عدالتی در حق ما روا میشه
ما استادامون اصلا چشم دیدن همو ندارن
استاد خودم توی دانشگاه با استاد کنار دستیش که هم رشته خودش بود نمی ساخت
این خودمون هستیم که باید تلاش کنیم و حقمون رو بگیریم
نگاه به پرستارا کنید
از وقتی نظام پرستاری دارن چطور جون گرفتن و حاکمیت میکنن
اخه چرا ما اینجور هستیم
(1-تير-1393، 01:33 عصر)آذری نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(31-خرداد-1393، 02:15 عصر)اسما رسولی نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*راست می گه من رفتم پیشنهاد بدم ولی جایی برا ثبت پیدانکردم
اول باید بری تو سایت کلوب عضو بشی بعد از اینکه عضو شدی میتونی کامنت بذاری
یه جایی هست نوشته "می پسندم پست مجدد"
دقیقا زیرش یه جا واسه کامنت گذاشتن داره
آخه عزیز من اینطوری که نمیشه هرکدوم یه جا کامنت بزاریم پراکنده میشه
من مطمینم کامنتا گم میشه مگه اینکه یه مطلب مشخصی انتخاب بشه تو پیج زیر اون کامنت بزاریم
بنظر من باید صفحه شخصی خود وزیر بریم
طبق این مطلب
این هم جایی که باید نظراتمونو بدیم بانک ایده ی ایشونه
اما قبلش همه هماهنگ شیم که درخواستمون فعلا یه متولی برای رشتمون بغیر از پزشکان محترم باشه
و اگه فرد خاصیو تواین وبسایت یا جای دیگه سراغ دارین بگین ما همواشو داریم
㋡ هر طایفه ای ز من گمانی دارد ******من زان چنان که هستم ،هستم ㋡
 سپاس شده توسط پرواز