میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات مدیریت که از کنکور انفورماتیک پزشکی 1393 باید حذف بشه

سلام دوستان

من اینجا دو تا از سوالات مدیریت رو که قابل حذف شدن هست رو میزارم
دوستان اگه مایل هستند میتونیم رو این دو تا سوال که به نظر من خیلی سوالات الکی هستن و من که اون همه منبع برا مدیریت رو مطالعه کردم حتی شاید بعضی کلماتشون برام ناشناخته باشه شورمون رو برا حذف شدنشون یکی کنیم تا دسته جمعی اعتراض کنیم.

اولی سوال 62

دومی سوال 69
اون سوال های اول مدیریت که درباره EHR هست از کدام منبع هست؟
 سپاس شده توسط MT1391
من نمیدونم این سوالایی که درباره انواع تصمیم گیری ها میدن یا مدل های سیستم های اطلاعاتی یا مدل داده، اینا رو از کجا میارنشون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاش یه آزمون استاندارد بگیرن و منابعو قبل از آزمون بصورت شفاف مشخص کنن. من که اون سوالای اولو دیدم حس میکردم یه دو سه واحد باید انفورماتیک ارشدو میخوندم تا بدونم مشکل HIS های ایرونی کجاست. بجز کتاب قاضی سعیدی اونم نه به این مفصلی که اینجا سوال داده بودن هیچ کتابی از منابع معرفی شده درباره HIS تو ایران بحثی نداشتن.
سوال 59 ، 75 من با 69ام موافقم
 سپاس شده توسط galiver
(25-خرداد-1393، 09:24 عصر)galiver نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*اون سوال های اول مدیریت که درباره EHR هست از کدام منبع هست؟

سوالات EHR احتمالا باید به کتابهای آقای صفدری سلامت الکترونیک یا کتابهای دیگه ایشون مربوط باشه، من یکی دو تاییش یه جایی به نظرم دیدم ولی چون دقیقا جواب رو نمی دونستم متاسفانه جوابشون رو ندادم.
 سپاس شده توسط galiver
(25-خرداد-1393، 08:40 عصر)farzalivand نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان

من اینجا دو تا از سوالات مدیریت رو که قابل حذف شدن هست رو میزارم
دوستان اگه مایل هستند میتونیم رو این دو تا سوال که به نظر من خیلی سوالات الکی هستن و من که اون همه منبع برا مدیریت رو مطالعه کردم حتی شاید بعضی کلماتشون برام ناشناخته باشه شورمون رو برا حذف شدنشون یکی کنیم تا دسته جمعی اعتراض کنیم.

اولی سوال 62

دومی سوال 69
با سلام

به جز سوال های 62 و 68 که من هم با شما موافق هستم اما به نظر من سوالات مدیریت با منابع اعلام شده متفاوت بود و واقعا می خواهم بدونم از کدام کتابها این سوالات طرح شده ؟
منم خیلی از سوالارو با استدلال خودم جواب دادم.... Sad کاش جواب نمیدادم Sad
من سمنانم50نفرصندلی بودفک کنم10نفراومده بودن_بچههامن خیلی زحمت کشیدم برنامه نویسی راخوب دادم اماخاکتوسرم کنم مدیریت شامسی زدم هرچی هم زدم اشتباه بوده اینقدرگریه کردم_خیلی زحمت کشیدم واقعادیگه صبرندارم براسال دیگه دوباره ازاول شروع کنم_فقط ازخدامیخوام مرحله اول مجازبشم مرحله دوم قبول نشدم عیبی نداره البته اگه هم قبول شدم چه بهتر،هزاران مرتبه خداراشکرمیکنم_فقط مرحله اول مجازبشم جلوبابامامانم سرفرازباشم سرافکنده نشم چون خیلی دردداره وقتی ناامیدمیشی،چون واقعاشب وروزدرس میخوندم تاصبح بیداربودم_هرکی سوال مدیریت طرح کرده ازش راضی نیستم وهیچوقت نمیبخشمش وخیرنبینه اشک جوانهارادراورده_بچههابرام دعاکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Sad.......

بچهها توروخدابیاین بیشترسوالهای مدیریت راحذف کنیم واونهایی که واقعاخارج منابع بوده اعتراض وحذف کنیم اینطوربه نفع همه هس ورتبه همه بالاترمیره
manam bahat movafegham
manam koli gerye kardam
chon khili khoondam' ama...
(26-خرداد-1393، 12:54 عصر)mastaneh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*manam bahat movafegham
manam koli gerye kardam
chon khili khoondam' ama...

بچه ها اینقدر خودتونو ناراحت نکنین همه توی یه وضعیت هستیم ، همه خوندیم ، همه با سوال های مدیریت خارج از منبع مواجه شدیم و شوک شدیم پس نگران نباشید البته اشتباه امثال من این بود که سرجلسه نتونسیم خودمونو کنترل کنیم یه سری سوال رو با استدلال خودمون جواب دادیم که ای کاش میتونستیم شرایط روحی رو مدیریت کنیم و بیخیال جواب اون دسته از سوال ها بشیم .به جای غصه ، فقط و فقط باید به خدا توکل کنیم و دعا کنیم که هر چی مصلحته واسه هممون پپیش بیاد.Rose
منم با حذف سوالات 62 و 69 و 75 و 59 موافقت میکنم
جواب سوال 76 الف هستش دوستان.من از روی کتاب داده پردازی مقدسی فرمولشو خوندم
اونایی که میگن گزینه ب درسته در اشتباه هستندSleepyBlush

RoseRoseRoseRoseRoseRoseدوستان وعده ما31خرداد اعتراض به حذف سوالات 62 و 69 و 75 و 59 مدیریت انفورماتیک دوستانی که موافقن اعلام آمادگی کنند.RoseSmile