میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوره آموزش دروس کنکور دکتری انفورماتیک پزشکی

سلام دوستان خوبید؟
این آگهی تبلیغاتی که تو صفحه اومده چیه؟
من تازه عضو این سایت شدم و می خوام دکترا شرکت کنم. این آگهی رو دیدم.
کسی اطلاعاتی ازش داره؟
(21-خرداد-1393، 12:44 عصر)alirezanaderi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان خوبید؟
این آگهی تبلیغاتی که تو صفحه اومده چیه؟
من تازه عضو این سایت شدم و می خوام دکترا شرکت کنم. این آگهی رو دیدم.
کسی اطلاعاتی ازش داره؟
دوست عزیز با ایمیلی ک گذاشته شده تماس بگیرید///
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
سلام
من بهشون ایمیل زدم. اطلاعات جالبی دادند.
جالبتر اینکه این آموزشها برای اولین باره داره در مشهد برگزار میشه.
فقط هم مشهد!!!!!!
کسی اطلاعات دیگه ای نداره؟
اصلا کسی امسال هست که بخواد دکتری شرکت کنه؟
من قصد شرکت دکتری این رشته را دارم ولی در مورد این اطلاعیه آگاهی ندارم اگه مایل باشید برای این رشته و برای دکتری برنامه ریزی کنیم اول باید برای زبان برنامه ریزی کرد البته اگه مدرک زبان دارید که ی قدم جلو هستید.
سلام
در دفترچه آزمون دکترا مدارک تحصیلی مورد تایید زده شده فناوری اطلاعات،البته گرایش را نزده،سوال اینجاست همه گرایش ها مثلا امنیت اطلاعات هم حق ثبت نام را دارد یا خیر؟
(25-خرداد-1393، 01:16 عصر)sanjesh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من قصد شرکت دکتری این رشته را دارم ولی در مورد این اطلاعیه آگاهی ندارم اگه مایل باشید برای این رشته و برای دکتری برنامه ریزی کنیم اول باید برای زبان برنامه ریزی کرد البته اگه مدرک زبان دارید که ی قدم جلو هستید.

من زبان قبول شدم. نمره ام معمولی شده ولی بالای 50 است. میدونی که اگه بین 45 تا 50 هم بشید مشروط قبولید.
فکر کنم حداقل دو نوبت دیگه وقت دارید.
من MSRT گرفتم. ساده است. یک کم بخونی تمومه.
 سپاس شده توسط sanjesh
با سلام

من خیلی دوست دارم امسال دکترای انفورماتیک پزشکی شرکت کنم، میشه لطفا من رو راهنمایی کنید، برای امتحان زبان باید چکار کنم؟ و اینکه به نظر شما شرکت در کلاس کنکور برای من مفیدتره یا اگر خودم بخونم موفق تر میشم

ممنون
(29-خرداد-1393، 01:18 عصر)mahjoobi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام

من خیلی دوست دارم امسال دکترای انفورماتیک پزشکی شرکت کنم، میشه لطفا من رو راهنمایی کنید، برای امتحان زبان باید چکار کنم؟ و اینکه به نظر شما شرکت در کلاس کنکور برای من مفیدتره یا اگر خودم بخونم موفق تر میشم

ممنون

سلام.
برای زبان که خب آزمون MSRT ظاهرا از همه راحتتره
اگه تو اینترنت یک جستجوی بکنید منابعش میاد. اگر هم گیر نیاوردید یه پیام به من بدید تا براتون یکسری فایل دارم ایمیل کنم.
در مورد شرکت در کلاس کنکور هر کسی یک نظری داره. ولی من چون رشته پایه ام کامپیوتره و از موارد پزشکی و بهداشتی اطلاعاتی ندارم شرکت می کنم.
رفتم و شرایطش رو هم پرسیدم. هم اساتید خوبی داره هم دوره هاش مناسبه . خصوصا برای ما که رشته مان پزشکی نبوده. در کنار خوندن راهنمایی ها و آموزشهای این کلاسها به نظرم خیلی مفیده.
 سپاس شده توسط shaparak
سلام دوستان
کسی نبود کنکور دکتری بخونه؟ واسه منابع کسی نظری نداره؟
(2-تير-1393، 09:44 صبح)alirezanaderi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
کسی نبود کنکور دکتری بخونه؟ واسه منابع کسی نظری نداره؟
با سلام
خیلی ممنون از راهنمایی های مفید شما
من برای آزمون زبان ثبت نام کردم، نکته قابل تامل این بود که ثبت نام روز دوشنبه دوم تیر از ساعت 10 صبح شروع شد و در ساعت 13 همون روز یعنی فقط در عرض 3 ساعت کل سهمیه مشهد پر شد، پس باید با تلاش بیشتر و برنامه ریزی بهتری به سمت کنکور پیش برویم چون امسال قطعا رقیبان بیشتر و با کیفیت تری خواهیم داشت.
راستی من هنوز برای شرکت در اون دوره آموزشی کنکور دکترای انفورماتیک پزشکی قانع نشدم آیا امکان دارد فقط در کنکورهای آزمایشی شرکت کنم؟