میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفته آینده،این موقع.....

سلام دوستان

خوبین؟همگی خدا قوت....
همینطور که میدونید هفته اینده این موقع دیگه کنکورمونو دادیم.... بنظرتون هفته دیگه این موقع
چه حالی دارین ؟[عکس: smile%20(2).gif] شادین ؟؟؟یا خدای نکرده [عکس: smile%20(9).gif]
(15-خرداد-1393، 01:04 عصر)shiva_sheida نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان

خوبین؟همگی خدا قوت....
همینطور که میدونید هفته اینده این موقع دیگه کنکورمونو دادیم.... بنظرتون هفته دیگه این موقع
چه حالی دارین ؟[عکس: smile%20(2).gif] شادین ؟؟؟یا خدای نکرده [عکس: smile%20(9).gif]
زندگی روند طبیعی خود را پیش خواهد گرفت....نه شادم نه ناراحت...چون نتیجه برای من مهم نیس...اگه تلاشم به اندازه ی کافی باشه یقین دارم خدا نادید نمی گیره و قبولم و اگه امتحان خوبی ندادم یعنی تلاشم کم بوده و برای سال آینده با امید بیشتری و امادگی بهتری شروع می کنم به خوندن ...
ولی به مدت 2 هفته بعد از کنکور..کلی فیلم توو هارد ریختم و کلی رمان گرفتم بخونم....و کلی مهمونی و ..
البته بمدت 2 هفته..بعدش دوباره سر کار و ...زندگی ادامه دارد.....
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..
هفته دیگه این موقعههه واییی یه نفس راحححتت میکشم و کلی خوش میگذرونم .
برا منم مثه anformatic , نتیجه فرقی نداره چون هفته دیگه از کارشناسی و هم زمان از کنکور فارغ میشم ، یعنی اگه قبول نشم سال دیگه امتحان میدم و اصلا هم ناراحت نمیشم چون امسال تونستم پایم رو قوی کنم و تلاش کردن رو یاد بگیرم. امیدوارم هممون به اندازه زحمتی که کشیدیم بتونیم نتیجه بگیریم و با نتیجه کنار بیایم.
تصمیم بگیریم
   استاد تغییر باشیم
  نه قربانی تقدیر
در بازی زندگی
   اگر عوض نشویم
     تعویض خواهیم شد
من می دونم که دارم زندگیم رو می کنم...
و این بهترین نعمته. هر چی خدا بخواد همون می شه. راضیم به رضای خدا
هیچ چیزی نشد ندارهCool
یکم استرس دارم اما قلبمو با این آروم میکنم که اتفاقی که واسم قراره بیفته بهترین اتفاقه چه قبولی باشه چه نباشه ،همه مون رو میسپارم به دست صاحب عالم هر چی مصلحتمونه همون میشه ان شاء الله
موقع امتحان که میشه ادما چقدر نورانی میشنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ان شاءالله که همگی موفق باشید...Rose
برایت ارزو دارم که خدا از تو بگیرد هر انچه را که خدا را از تو میگیردRose
(15-خرداد-1393، 01:04 عصر)shiva_sheida نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان

خوبین؟همگی خدا قوت....
چه حالی دارین ؟[عکس: smile%20%282%29.gif] شادین ؟؟؟یا خدای نکرده [عکس: smile%20%289%29.gif]
هر چه آید خوش آید خب ما اگه قبولم نشیم اتفاق خاصی نمیافته و زندگی ادامه داره
من که با دوستام قرار گذاشتم همون ساعت دوازده که از امتحان برگردم میرم گردش
!!!!
چند تا فیلم گرفتم اونا در اولویتنBig Grin
بعدم میرم سفر
و کلی لذت میبرم
در کل ظاهرا نتیجه هر چی باشه زندگی شیرن تر از اینه که همش درس بخونمDodgy
راستی من با هر نتیجه ای این آخرین باره که امتحان میدم Rose
m92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*راستی من با هر نتیجه ای این آخرین باره که امتحان میدم :rose

شاید منم آخرین کنکورم باشه. دیگه زده شدم از هرچی کنکورهDodgy
منم کلی برنامه دارم واسه بعد کنکورDodgy

خدایا خودت شاهدی هرکسی چقدر تلاش کرده واسه هدفش.خودت گفتی لیس للانسان الی ما سعی.برای انسان چیزی نیس جز سعی و تلاش خودش. ما تلاشمونو کردیم. بقیه شو سپردیم دست خودت....
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*Rose
خسته نباشین دوستان!!درکتون میکنم کلا درس خوندن سخته به خصوص واسه کنکور که دیگه بدتر،من کلا از هر چی کنکوره متنفرم و خاطره خوبی ندارم !!من که امسال کنکور ندارم!!!ان شاءالله سال بعد!!داشتم همینجوری کامنتارو نگا میکردم!!یکی از دوستان صحبت جالبی داشتن!!چقد تو مواقع سختی ماها نورانی و روحانی میشیم!!ینی اگه تو همه حال اینجوری از خدا کمک بخواییم و التماس کنیم دنیا و آخرتمون گلستانه به قرانSmile(به شخصه حقیرو میگم به کسی برنخوره).در عین حال از صمیم قلب آرزوی موفقیت تک تک دوستانو دارم!!یا علی
خدایــــــــــــــــــــــــــاRoseRose
انتهای دریا را برکه ها نمیفهمند پس ببخش اگر گاهی گم میکنم نشانت را.

من همیشه دعا میکنم که خدا همون قدر که لیاقت دارم و جنبشو دارم بهم بده.نمیشه دعا کرد انشالله همه قبول شن ولی میتونم بگم که انشالله هر اتفاقی که خیره بیوفته!! برای همتون آرزوی موفقیت توی زندگی میکنمRoseShy
عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی عشق داند که در دایره سرگردانند
 سپاس شده توسط blesshzf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان