میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نمونه سوالات کنکور کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی 89-88

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

فایل‌های پیوست
.pdf   Medical Informatics Master Examination 88-89.pdf (اندازه 2.57 MB / تعداد دانلود: 1,001)
 سپاس شده توسط hadi ، زینب ، Oranus ، NoOne ، زهراخ ، shaparak ، mani ، irisshah ، zeinab.mh ، پرواز
با سلام و تبريك سال نو خدمت دوستان
تعطيلات عيد فرصت مناسبي است براي درس خوندن خصوصا براي كساني مثل من كه شاغلند
يك درخواستي داشتم
من از درس "مديريت اطلاعات بهداشتي درمان" فقط نمونه تستهاي سه سال انفورماتيك پزشكي رو دارم كه خب براي تست زدن خيلي كمه.
كسي هست كه نمونه سئوال ديگري از اين درس در كنكورهاي ديگر داشته باشه.
اگه ممكنه يا لينك بديد دانلود كنم يا سئوال و پاسخ بديد كه بتونم استفاده كنم.
در ضمن نمونه سوالات اين سه سال و كليدشون رو اگر كسي نداره مي تونم براش بفرستم.

منتظر نظراتتونم

ممنونم
(2-فروردين-1391، 10:20 صبح)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام و تبريك سال نو خدمت دوستان
تعطيلات عيد فرصت مناسبي است براي درس خوندن خصوصا براي كساني مثل من كه شاغلند
يك درخواستي داشتم
من از درس "مديريت اطلاعات بهداشتي درمان" فقط نمونه تستهاي سه سال انفورماتيك پزشكي رو دارم كه خب براي تست زدن خيلي كمه.
كسي هست كه نمونه سئوال ديگري از اين درس در كنكورهاي ديگر داشته باشه.
اگه ممكنه يا لينك بديد دانلود كنم يا سئوال و پاسخ بديد كه بتونم استفاده كنم.
در ضمن نمونه سوالات اين سه سال و كليدشون رو اگر كسي نداره مي تونم براش بفرستم.

منتظر نظراتتونم

ممنونم

با سلام و ضمن عرض تبريك سال نو.
توي لينك زير نمونه سوالات مدارك پزشكي سال 88 و 89 قرار داره شايد بتونه خوب باشه

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
و در آدرس وبلاگ زير هم نمونه سوالات دكتري انفورماتيك قرار داره باز هم ممكنه بدردتون بخوره:

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi
SALAM BACHEHA MAN SOALATE ARSHADE ANFORMATIKO MIKHAM .BEGID CHE MANABEIE KHONDID?
سلام خوش آمديدRoseلطف كنيد فارسي تايپ كنيد.
براي رسيدن به پاسخ موردنظرتون به لينك هاي زير مراجعه كنيد :

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi
از oranus تشكر مي كنم
اما اينها رو داشتم.
آيا درس "مديريت اطلاعات بهداشتي درمان" فقط منبع انفورماتيك پزشكي و مدارك پزشكي است؟
(4-فروردين-1391، 03:53 عصر)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*آيا درس "مديريت اطلاعات بهداشتي درمان" فقط منبع انفورماتيك پزشكي و مدارك پزشكي است؟
بله.
البته تو رشته "کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی"یکی از سرفصلاشون علوم و تکنولوژی اطلاعات پزشکیه یکی از منابع کتاب مریدا(Information management for health care professions) هست شاید کمی سوالات نزدیک مطرح بشن/
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Oranus ، mokhtari ، masume_akbari
آها ممنونم.
با اين حساب واسه اين درس نمونه سئوالات زيادي نداريم و خيلي نمي تونيم تست آزمايشي بزنيم.
البته متاسفانه
(6-فروردين-1391، 08:47 صبح)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*آها ممنونم.
با اين حساب واسه اين درس نمونه سئوالات زيادي نداريم و خيلي نمي تونيم تست آزمايشي بزنيم.
البته متاسفانه
بله متاسفانه همین طوریه که فرمودید،یکی از ضعف های موجود گمنام بودن سوالات مطرح شدس/
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
سلام به همه دوستان
ببخشید من تازه عضو شدم دنبال یه سرس سوالات تستی در زمینه رشته انفورماتیک پزشکی همرا با جواب خواهشن کسی هست ممنون میشم از همه دوستان موفق باشید
 سپاس شده توسط hoosh234