میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوال در مورد کتاب ابدالهاک

لطفا راهنمایی کنین کتاب ابدالهاک فارسی داره؟؟
مال کدوم انتشارات و نویسنده کیه؟؟
هر کسی کتاب فارسی ابدالهاک داره . و قصد فروش داره لطفا اطلاع بده
(7-خرداد-1393، 12:11 صبح)yashar khan نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*لطفا راهنمایی کنین کتاب ابدالهاک فارسی داره؟؟
مال کدوم انتشارات و نویسنده کیه؟؟
هر کسی کتاب فارسی ابدالهاک داره . و قصد فروش داره لطفا اطلاع بده
کتاب ابدلهاک در دوجلد هست که ظاهرا اهم بخش هایی که ازون تو کنکور سوال میاد، همون جلد اول هست. که ترجمه جلد اول اون از انتشارات واژه پرداز که با جلد بنفش رنگ بود چاپ می شد که متاسفانه دو سالی هست که دیگه ازش چاپ نمیشه. من برای اطمینان در نمایشگاه کتاب امسال از انتشارات جعفری سوال کردم که اون هم تایید کردن که دیگه چاپ نمیشه.

اما نگران نباشید، با اینکه یکی از منابع اصلی معرفی شده توسط وزارت بهداشت هست اگر سایر منابع مدیریت رو خونده باشید نخوندنش اونقدر نمیتونه تاثیر گذار باشه.

البته میتونید با دانلودش از لینک زیر حداقل یک نگاهی به فهرست بندازید تا ببینید چه مباحثی رو پوشش داده: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

این لینک هم شاید به کارتون بیاد، البته اگه قبلا ندیدینش(که مانیا جان زحمتش رو کشیده): *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
البته این سوال شما قبلا مطرح شده بود، اگر یک جستجوی کوچیک میکردین جواب سوالتون رو میگرفتین: Blush
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
از همه ی دوستان خواهشمندم برای همکاری با مدیران محترم سایت ابتدا موضوعات مورد نظرتون رو در سایت جستجو کنید و اگر مطلب مورد نظر رو پیدا نکردین یک تایپیک جدید باز کنید. این باعث میشه تا سایت مرتب تری داشته باشیم و خودمون هم بتونیم مطالب مدنظرمون رو راحت تر و سرجمع تر پیدا کنیم. Rose
بگذار عشق خاصیت تو باشد، نه رابطه ی خاص تو با کسی
موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن...
 سپاس شده توسط hoossain ، hadi ، elahe ، m92
مرسی بابت توضیحاتت
البته ببخشید که من بیکار نبودم بشینم تک تک تاپیک های سایتتونو چک کنم که کسی قبلا مطرح کرده یا نه
شمام اگه دوباره کاری شده برات، ای کاش میزاشتی کسی دیگه راهنمایی کنه که منتی نباشه
من فک کردم اولین هدف این سایت راهنمایی و کمک به دانشجو هاس، نمیدونستم مرتب بودن سایت تو اولویت کاریه
از این به بعد حواسمو بیشتر جمع میکنم ممنوون
کتاب ابدالهاک به نظر من اگه ورژن اصلیش خونده بشه خیلی بهتره بیشتر اساتید هم اینو میگن که ترجمه شدش پر اشتباهه
ConfusedConfused