میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست كتب

سلام دوستان من دنبال فايلpdfكتب تكست رشته فناوري اطلاعات سلامتم ازكجا ميتونم پيداشون كنم؟؟؟....
ديگربه خاطر خوشنودي ديگران خودم راعذاب نميدهم،من متعهد هستم آنچه راكه ميدانم حقيقت است به زبان بيارم نه آنچه راكه فكر ميكنم ديگران مي خواهند بشنوند،هدفم اين است كه خودم باشم.
(17-ارديبهشت-1393، 11:08 صبح)baniasadi1 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان من دنبال فايلpdfكتب تكست رشته فناوري اطلاعات سلامتم ازكجا ميتونم پيداشون كنم؟؟؟....
اسم کتابارو بگید شاید قبلا ارسال شده باشن..
به انجمن کتب فناوری اطلاعات سلامت تو صفحه اصلی سایت برید///
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
1. Davis, Lacous M. Introduction to health information technology.

Skurka M. Health information management ( principles and organization for health record services).
Huffman E. Health information management
health information managment of astategic resource/Abdelhak.
سلام! دوستان اينم اسم كتابها.اين سه كتاب روواقعا لازم دارم....ممنون ميشم اگه كسي داره به منم بده...
ديگربه خاطر خوشنودي ديگران خودم راعذاب نميدهم،من متعهد هستم آنچه راكه ميدانم حقيقت است به زبان بيارم نه آنچه راكه فكر ميكنم ديگران مي خواهند بشنوند،هدفم اين است كه خودم باشم.
(20-ارديبهشت-1393، 12:08 عصر)baniasadi1 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*1. Davis, Lacous M. Introduction to health information technology.

Skurka M. Health information management ( principles and organization for health record services).
Huffman E. Health information management
health information managment of astategic resource/Abdelhak.
سلام! دوستان اينم اسم كتابها.اين سه كتاب روواقعا لازم دارم....ممنون ميشم اگه كسي داره به منم بده...
لینک دانلود دوتا از این کتابارو گذاشتم: (سرچ کنید)
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
هادي خان سلام!
ممنون خيلي کمکم کرد....من دنبال کتاب هاي لاتين ديويس وهوفمن هستم ..اونارو ازکجا ميتونم پيداکنم؟؟؟