میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشکال در ثبت نهایی‎ آزمون کنکور کارشناسی ارشد نا پیوسته گروه پزشکی

سلام دوستان من میخوام ثبت نام کنم و تا مرحله ی آخر هم میرم ولی بهم کد رهگیری نمیده چیکار کنم؟
(15-اسفند-1392، 06:00 عصر)shi deh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان من میخوام ثبت نام کنم و تا مرحله ی آخر هم میرم ولی بهم کد رهگیری نمیده چیکار کنم؟

سلام
مثل اینکه سیستم ثبت نام خرابه.منم هر چی میخوام مدارکمو تکمیل کنم نمیشه
(15-اسفند-1392، 06:57 عصر)hamid92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(15-اسفند-1392، 06:00 عصر)shi deh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان من میخوام ثبت نام کنم و تا مرحله ی آخر هم میرم ولی بهم کد رهگیری نمیده چیکار کنم؟

سلام
مثل اینکه سیستم ثبت نام خرابه.منم هر چی میخوام مدارکمو تکمیل کنم نمیشه
مشکل از سیستمه احتمالا چون روز آخره و سیستم شلوغه جواب نمیده:چون منم امروز خواستم ویرایش کنم نشد؛

تا اخر شب امتحان کنید ایشاالله درست میشه.درسته امروز آخرین فرصته ولی احتمالش هست سایت تا فردا صبحم باز باشه.
 . Simplicity is the ultimate sophistication 

Leonardo da Vinci
من از صبح (92/12/15) برای ثبت نام تو کنکور کارشناسی ارشد نا پیوسته گروه پزشکی تلاش می کنم تا مرحله آخر (6) پیش میرم ولی وقتی می خوام ثبت نهایی کنم صفحه Refresh میشه ولی صفحه فرم نهایی و کد رهگیری نمیاد. امروزم آخرین روز ثبت نام هستش.چی کار کنیم؟؟؟؟؟؟
لطفا دوستان راهنمایی کنند
من هم امروز و هم دیشب این مشکل رو دارم
از گیم نت هم پرسیدم .مثل اینکه دیروز هم این مشکل بوده
مشکل سایت هست
امروز تماس هم گرفتم کسی جوابگو نبود...........منم نمیدونم چیکار کنم
در واقع وقتی مشکل ازخوذشونه باید تمدید بشه
مسئولین یکی بیاد جواب بده ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dodgy
ذوستان طبق تحقیقات من این مشکل دیروز عصر هم بوذه قبلش رو نمیدونم
ثبت نهایی نمیشه ... چی کار کنیم

Dodgy
منم نمیتونمConfused اصلا وقتی یه فایل رو ارسال میکنم فایلهای قبلی حذف میشه!همون صفحه اول ثبت نام
اگه خدانکرده نشد، هماهنگ کنیم که به کدوم آدرس ایمیل بزنیم تا تمدید کنن.من ایهنمه راه رفتم تا دانشگاه فرم معدلو گرفتم Undecided
برای ارتباط با مرکز سنجش آموزش پزشکی با شماره های 81452808-81452574-81452575 تماس و یا با آدرس info@sanjeshp.ir مکاتبه نماییدبرای ارتباط با واحد حفاظت آزمونهای مرکز سنجش آموزش پزشکی با ha_behdasht@sanjeshp.ir مکاتبه نمایید
شورشو در آوردن با این سایت مسخره