میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرتبه زمانی در الگوریتم ها

درس ساختمان داده یکی از دروس مهم رشته کامپیوتر که در کنکور انفورماتیک پزشکی هم دارای ضریب 3 می باشد، است.. Dodgy
یکی از بخش های مهم آن مرتبه اجرایی ها هستن که اکثر بچه ها همیشه باشون کشتی میگیرنو متوجه نمیشن. Big Grinمهم اینه که در یکی جمله تشخیص بدین اون الگوریتم شما قراره چند بار اجرا بشه؟؟
یک جزوه حدودا 8 صفحه ای گذاشتم که بطور کامل این مبحص رو توضیح میده امیدوارم مفید واقع بشه براتون.. Rolleyesسوالی هم داشتین تو بحث برنامه نویسی وساختمان هستم خدمتتون..Rose

فایل‌های پیوست
.pdf   time complexity.pdf (اندازه 490.96 KB / تعداد دانلود: 950)
آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
 سپاس شده توسط hadi ، shadi ، shaparak ، S.A ، maryam fr ، Niosha ، موحديان ، soheila ، یگانه ، kamali-m ، پرستو7 ، sara417 ، behnammohammadi
بچه ها لطفا هر کس هر سوالی تو بحث برنامه نویسی و ساختمان داره توی همین تایپیک بپرسه که دیگر یچه ها هم استفاده کنند...Rose
برای برخاستن
لازم است
 سپاس شده توسط blesshzf
مرسی عزیزم
جزوتعالی بوووووووود.ممنون.موفق باشی
[عکس: 2372088pcs5bev0za.gif]

هر کجا لرزیدی..از سفر ترسیدی...
فقط آهسته بگو:
" من خـــــــدا را دارم"
[عکس: 2372088pcs5bev0za.gif]
(6-اسفند-1392، 09:38 عصر)leila_kkkkk نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*درس ساختمان داده یکی از دروس مهم رشته کامپیوتر که در کنکور انفورماتیک پزشکی هم دارای ضریب 3 می باشد، است.. Dodgy
یکی از بخش های مهم آن مرتبه اجرایی ها هستن که اکثر بچه ها همیشه باشون کشتی میگیرنو متوجه نمیشن. Big Grinمهم اینه که در یکی جمله تشخیص بدین اون الگوریتم شما قراره چند بار اجرا بشه؟؟
یک جزوه حدودا 8 صفحه ای گذاشتم که بطور کامل این مبحص رو توضیح میده امیدوارم مفید واقع بشه براتون.. Rolleyesسوالی هم داشتین تو بحث برنامه نویسی وساختمان هستم خدمتتون..Rose

سلام خیلی لطف کردین،از خدا بهترین هارو برات آرزو میکنم
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*Aplauze
سلام خواهش میکنم دوستان...
کسایی ک نظر خصوصی داده بدن برای جزوات دیگه، در اسرع وقت براتون هر چندتا داشته باشم میزارم...
برای برخاستن
لازم است

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان