میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست کمک برای درس مدیریت

سلام.
من پارسال کنکور شرکت کردم و با وجود درصدای بالای 50 توی درس برنامه نویسی و ریاضی ، اما چون مدیریت رو 9 درصد زدم قبول هم نشدم.
برای امسال اینقدر کتاب های مختلف می بینم خودم گیج شدم. یه کمکی به من بکنید لطفا
من اینا رو تا حالا خوندم:
- کیفیت اطلاعات بهداشت حمید مقدسی
- مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی مرجان قاضی سعیدی و رضا صفدری
- مدیریت سیستم های اطلاعات مراقبت بهداشتی زهرا مستانه (انتظارات رسول)
البته درسنامه حامع انفورماتیک لیلا شاهمرادی رو هم تو هفته آینده می خرم و می خونم اون دو فصل اش رو

تو همین فروم اینقدر منابع مختلف دادن واقعا موندم چیکار کنم!!! لطفا به کمکی به من بکنید
(2-اسفند-1392، 01:53 عصر)kiana64 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام.
من پارسال کنکور شرکت کردم و با وجود درصدای بالای 50 توی درس برنامه نویسی و ریاضی ، اما چون مدیریت رو 9 درصد زدم قبول هم نشدم.
برای امسال اینقدر کتاب های مختلف می بینم خودم گیج شدم. یه کمکی به من بکنید لطفا
من اینا رو تا حالا خوندم:
- کیفیت اطلاعات بهداشت حمید مقدسی
- مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی مرجان قاضی سعیدی و رضا صفدری
- مدیریت سیستم های اطلاعات مراقبت بهداشتی زهرا مستانه (انتظارات رسول)
البته درسنامه حامع انفورماتیک لیلا شاهمرادی رو هم تو هفته آینده می خرم و می خونم اون دو فصل اش رو

تو همین فروم اینقدر منابع مختلف دادن واقعا موندم چیکار کنم!!! لطفا به کمکی به من بکنید
سلام
منم پارسال وضعیتی مشابه شما داشتم به نظرم همینا رو که خوندی مسلط شی کافیه
موفق باشی
آخه الان داشتم به سوالات پارسال نگاه می کردم دیدم تمام مسئله هاش تو کتاب داده پردازی دکتر مقدسی توضیح داده شده. تمام اونایی که در مورد تخت های فعال و ... هست. گیج شدم واقعا!
سلام بچهها خوبی؟؟؟ اینهایی که خلاصه کتاب مدیریت توسایت گذاشتیدمن همشودانلودوبخونم توکنکورموفق میشم؟؟؟؟؟ هرکی جواب سوالموبده انشالله بره کربلا؟؟؟؟؟؟
(13-ارديبهشت-1393، 10:32 صبح)zohreeh1369 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام بچهها خوبی؟؟؟ اینهایی که خلاصه کتاب مدیریت توسایت گذاشتیدمن همشودانلودوبخونم توکنکورموفق میشم؟؟؟؟؟ هرکی جواب سوالموبده انشالله بره کربلا؟؟؟؟؟؟

لول...Big Grin خیلی با حال گفتین..خوب من الان جواب میدم که تابستون بعد کنکور برم کربلا ایشالا

خلاصه های سایت شامل کتاب های داده پردازی ..کیفیت...واگر...مرجان قاضی سعیدی...فصل یک شاهمرادی و کمی ابدلهاک هست و البته پرونده الکترونیک هم هست که زیاد مهم نیس

خوب همینارو بخونید ولی خووب بخونید بعله! جواب میده
البته اگه درسای دیگه رو هم خووب کار کنید و به اینا مسلط باشید بعله!
موفق باشید...Shy
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..
 سپاس شده توسط 3812
مرسی جوابم دادیداقاااااااااااااااا_ انشالله هم دانشگاه قبول بشیدوهم بریدکربلا..... من برنامه سازی وساختمان داده راخیلی خوب خوندم فقط مدیریت وریاضی رانخوندم_میشه سوال دیگه بپرسم؟؟؟؟ کتاب موبایل خلاصه نکات مدیریت اطلاعات بهداشتی ( ابدالهاک ) مریم احمدی توسایت هس، شماکتاب الکترونیکیشوندارید؟؟؟؟
مرسی اقاپیداش کردم..... یکسوال دیگه برااخرین باربپرسم؟؟؟؟؟ شماکتاب الکترونیکی آمارزیستی نداریدبه من بدیدوکمکم کنید؟؟؟؟ راستش من کتاب آمارواحتمالات کارشناسی مهندسی نرم افزاردارم اونوبخونم خوبه؟؟؟؟؟ فقط نمیدونم سرفصلهاش شبیه امارزیستی هس یانه؟
اقااگه جواب منوندیدکربلانمیریدااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
(13-ارديبهشت-1393، 11:16 صبح)zohreeh1369 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*راستش من کتاب آمارواحتمالات کارشناسی مهندسی نرم افزاردارم اونوبخونم خوبه؟؟؟؟؟ فقط نمیدونم سرفصلهاش شبیه امارزیستی هس یانه؟

سلام. من آمار و احتمالات پارسه رو خوندم سوالای کنکور هم سرفصل هاش همون بود.