میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کمک فوری برای ثبت نام ارشد

سلام

ببخشید این مواردی که تو عکس مشخص کردم که گفته اسکن کنیدشون چی هستن!!؟؟(یعنی دقیقا چی رو اسکن کنم؟)

رشته کارشناسیم کامپیوتر هست که شهریور 93فارغ التحصیل خواهم شد.

و یه سوال دیگه اینکه موقع ثبت نام این مواردی که تو این عکس مشخص کردم برای قسمت ارسال مدارک چه مدارکی رو برای قسمت x آپلود کنم؟؟

(28-بهمن-1392، 06:38 عصر)pouya1 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام

ببخشید این مواردی که تو عکس مشخص کردم که گفته اسکن کنیدشون چی هستن!!؟؟(یعنی دقیقا چی رو اسکن کنم؟)

رشته کارشناسیم کامپیوتر هست که شهریور 93فارغ التحصیل خواهم شد.

و یه سوال دیگه اینکه موقع ثبت نام این مواردی که تو این عکس مشخص کردم برای قسمت ارسال مدارک چه مدارکی رو برای قسمت x آپلود کنم؟؟
سلام
ببینید کلا باید 1- کارت ملی پشت و رو، 2- صفحه اول شناسنامه، 3- گوهی موقت (اگه ندارید یه فرم هست فرم شماره 4 گمون کنم میبرید دانشگاه محل تحصیلتون- که من خودم گواهی موقتمو داشتم) و 4- عکس 3*4 باید اسکن بشن....
در ضمن طرح شامل رشته ما نمیشه...
موفق باشید
آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
 سپاس شده توسط pouya1
سلام.من به کمک فوری احتیاج دارم.
برای ثبت نام وارد سایت سنجش شدم.پرداخت اینترنتی رو انجام دادم.بعدش منو به صفحه اول منتقل کرد.شماره پیگیری و تراکنش رو یادداشت نکردم و الان تنها مدرک اینکه پرداخت رو انجام دادم اینه که پایین صفحه ش نوشته: پرداخت انجام شد.
کسی میتونه کمکم کنه و بگه باید چیکار کنم؟
کوتاه ترین دعا برای بزرگترین آرزو:

**اللهم عجل
لولیک الفرج**
(28-بهمن-1392، 08:10 عصر)shaparak نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام.من به کمک فوری احتیاج دارم.
برای ثبت نام وارد سایت سنجش شدم.پرداخت اینترنتی رو انجام دادم.بعدش منو به صفحه اول منتقل کرد.شماره پیگیری و تراکنش رو یادداشت نکردم و الان تنها مدرک اینکه پرداخت رو انجام دادم اینه که پایین صفحه ش نوشته: پرداخت انجام شد.
کسی میتونه کمکم کنه و بگه باید چیکار کنم؟
شما مجدد در صفحه سنجش برو قسمت ثبت نام انتخاب کن شماره کد ملیتو که برنی صفحه ثبت نام برات باز میشه می تونی ادامه بدی مشکلی نیست
 سپاس شده توسط shaparak
سلام
بعد اینکه مینویسه پرداخت انجام شد باید مجددا روی ثبت نام جدید کلیک کنید اونوقت شماره ملیتونو ازتون میخواد بعد از وارد کردن ش م به مراحل بعد میرید و در آخر که همه مراحلو انجام دادید کد رهگیری بهتون میده میده و ثبت نام نهایی میشه
عيب درويش و توانگر به كم و بيش بد است

كار بد مصلحت آن است كه مطلق نكنيم
 سپاس شده توسط shaparak ، shadi
سلام من اصل مدرکمو دارم اسکن اصل مدرکو ارسال کنم کافیه یا حتما باید فرم شماره 4 رو هم ارسال کنم. ممنون میشم جوابمو بدین
ببخشید برای این 2قسمت که مربوط به نظام وظیفست چه مدارکی رو اسکن و آپلود کنم؟؟

(30-بهمن-1392، 03:57 عصر)shi deh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من اصل مدرکمو دارم اسکن اصل مدرکو ارسال کنم کافیه یا حتما باید فرم شماره 4 رو هم ارسال کنم. ممنون میشم جوابمو بدین
بله همون کافیه نیازی به فرم نیست
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
(30-بهمن-1392، 04:12 عصر)pouya1 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ببخشید برای این 2قسمت که مربوط به نظام وظیفست چه مدارکی رو اسکن و آپلود کنم؟؟

خوب اگه دانشجو هستید به دانشگاه مراجعه کنید و از فرم معافیت تحصیلیتون یک کپی بگیرد و اسکن کیند و بفرستید.
اگر هم معافیت دارید یا پایان خدمت کارتتون رو اسکن کنید و بفرستید.