میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تهیه کتاب مدیریت استراتژیک

سلام به همه دوستان انفورماتیکیRose
کسی از دوستان هست که کتاب مدیریت استراتژیک داشته باشه ؟؟؟ اخه هرچه تلاش میکنم نمیتونم این کتابو گیر بیارم!!Sad
اگه هرکدوم از بچه ها این کتابو داشته باشه و اسکن کنه و بزاره رو سایت بخدا خیلی ثواب داره هاااااااا .
به انتشارات جعفری هم مراجعه کردم اما اونجا هم این کتابو نداشت.
(13-بهمن-1392، 06:07 عصر)توکان نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام به همه دوستان انفورماتیکیRose
کسی از دوستان هست که کتاب مدیریت استراتژیک داشته باشه ؟؟؟ اخه هرچه تلاش میکنم نمیتونم این کتابو گیر بیارم!!Sad
اگه هرکدوم از بچه ها این کتابو داشته باشه و اسکن کنه و بزاره رو سایت بخدا خیلی ثواب داره هاااااااا .
به انتشارات جعفری هم مراجعه کردم اما اونجا هم این کتابو نداشت.
سلام
اگه منظورت ابدلهاک هست که فک کنم حدود 700 صفحه هست و به من شخصا بگن بهشت و بهت میدیم اینو اسکن کن میگم قربون شما ... یطور مسالمت آمیز با جهنم کنار میام!Big Grin

صفحاتش زیاده....و به نظرم اگه برای کنکور ارشد انفورماتیک می خوای بخونیش کتابای دیگه بخونی چندان فرقی نداره با این ،و نکات لازم توو همه کتابا هست ..حالا هر وقت اینو پیدا کردی و وقت داشتی چه بهتر می خونی...وگرنه چیزی و از دست ندادی .Shy
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..
 سپاس شده توسط N.Moh
الان این کتاب که دنبالش می گردین به صورت تکه تکه توی اکثر کتابای جدید آورده شده. مثل کتابای دکتر صفدری و بعضی وقتا دکتر ترابی. به نظر من این کتاب به درد شما نمی خوره. چون از بعضی قسمت های اون اصلا سوال نمیاد و خوندنش فقط وقت تلف کردنه.

شما باید بیشتر کتابای اون دوتا استاد رو که بالا گفتم مطالعه بفرمایید. چون اونا طراح سوالات اند نه ابدلهاک.
زمان آدم هارا عوض نمی کند، . . . زمان حقیقت آدم هارا آشکار میسازد.
 سپاس شده توسط hadi
ممنون.اما منظورتون کدوم کتابای این دو استاده؟؟
همین الان که کتابام رو دیدم . . .

1.مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی (قاضی سعیدی ، داور ژناه ، صفدری)

*- فن آوری اطلاعات سلامت( تالیف دیویس ترجمه صدقی و لنگری زاده)
اینا منبع هستن نه او ابدالهاک چند صد صفحه ای
تازه از همه بخش های این دوتا هم سوال نمیاد چه برسه به ابدلهاک
یه مباحثی توی مدیریت انفورماتیک سوال میاد در مورد سیستم ها و توسعه ی سیستم ها و همیچین چیزاییه که من شنیدم از ابدلهاک میاد فهرست انگلیسی ابدلهاکو که نگاه کردم از فصل 9هش فک کنم باشه. دوستان لطف کردن 7 فصل اول ابدلهاک (انگلیسیشو) تو سایت گذاشتن. ولی این فصلو چیکارش کنیم؟
مباحث درباره سیستم ها از کتاب " مدیریت فن آوری اطلاعات" از ترابی صفدری و شاهمرادی میاد

بقیه اکثرا از دوتا کتابی که بالا گفتم میان

البته شما مخیر هستید، ولی اگه از من می شنوید روی مباخثی مثل زبان انگلیسی یا ریاضی و حتی برمامه نویسی بیشتر فکوس بکنید بهتره تا موارد خیلی جزئی و نادر

البته اگه بیشتر درباره اون مباحثی که فرمودید توضیح بدید ممنون میشم. مثلا کدوم فصل ابدالهاک که بیشتر مد نظر شمایت؟
(13-بهمن-1392، 11:22 عصر)MT1391 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*یه مباحثی توی مدیریت انفورماتیک سوال میاد در مورد سیستم ها و توسعه ی سیستم ها و همیچین چیزاییه که من شنیدم از ابدلهاک میاد فهرست انگلیسی ابدلهاکو که نگاه کردم از فصل 9هش فک کنم باشه. دوستان لطف کردن 7 فصل اول ابدلهاک (انگلیسیشو) تو سایت گذاشتن. ولی این فصلو چیکارش کنیم؟
من موافق با نظر دوستمون هستم و به نظر من رو ابدلهاک زیاد تمرکز نکن....
من خودم واگر هنوز نخوندم و شاید نرسم بخونم اما به شما واگرو توصیه می کنم به جای ابدلهاک..
خودم ابدلهاک تا 235 خوندم و به این نتیجه رسیدم که رها کنم و بقیه کتابارو بخونم و بعد حالا اگه شد ابدلهاک ...
بهرحال این نظر منه...شما مختاری....
موفق باشیShy
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..
 سپاس شده توسط MT1391
[quote='محمدحسین' pid='24991' dateline='1391373912']
مباحث درباره سیستم ها از کتاب " مدیریت فن آوری اطلاعات" از ترابی صفدری و شاهمرادی میاد

البته شما مخیر هستید، ولی اگه از من می شنوید روی مباخثی مثل زبان انگلیسی یا ریاضی و حتی برمامه نویسی بیشتر فکوس بکنید بهتره تا موارد خیلی جزئی و نادر

البته اگه بیشتر درباره اون مباحثی که فرمودید توضیح بدید ممنون میشم. مثلا کدوم فصل ابدالهاک که بیشتر مد نظر شمایت؟
[/quote

از راهنمایی تون ممنونم فکر کنم فصل 9 باشه اینم عنوانشه:

Information Systems Life Cycle And Project Management

من ابدلهاکو نخوندم فقط عنوان فصلاشو نگاه کردمSmile احساس کردم که این سوالا باید از این فصل باشن.
(14-بهمن-1392، 07:28 عصر)MT1391 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[quote='محمدحسین' pid='24991' dateline='1391373912']

[/quote

از راهنمایی تون ممنونم فکر کنم فصل 9 باشه اینم عنوانشه:

Information Systems Life Cycle And Project Management

من ابدلهاکو نخوندم فقط عنوان فصلاشو نگاه کردمSmile احساس کردم که این سوالا باید از این فصل باشن.

همه دوستان باید نوجه کنند که ابدلهاک یه منبع خارجی هست. ولی چیزی که مهمه اینه که شما باید کتابهای نوشته شده ی اساتید و طراحان سوال رو مطالعه بفرمایید. درکل اگه پیشنهاد من اینه که وقتی میخوای بری سر تحقیقات این منابع واقعا مفید هستند ولا غیر
با تشکر
 سپاس شده توسط farzaneh bagheri ، MT1391