میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراض به تاریخ برگزاری ارشد علوم پزشکی 93

Exclamation 
سلام دوستان
در سایت علوم پزشکی دات کام داوطلبان آزمون ارشد 93 قرار بر اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون گذاشتند چون این ازمون با آزمون ارشد دانشگاه آزاد همزمان شده و هم زمانش داخل امتحانات دانشگاهاست . ازتون تقاضا دارم شما هم در این اعتراض شرکت کنید تا شاید بتونیم تاریخ آزمون رو تغییر بدیم . کسانی که تهران هستند با مراجعه حضوری و بقیه دوستان با ایمیل زدن و تماس گرفتن با سازمان سنجش نهایت تلاشمون رو انجام بدیم .
شماره واحد کارشناسی ارشد مرکز سنجش پزشکی:

88363560 الی 88363580

داخلی 3317

به این آدرس ها هم ایمیل بدید :

Arshad93@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir

برای اطلاعات بیشتر به آدرس :
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
مراجعه کنید.

تصمیم بگیریم
   استاد تغییر باشیم
  نه قربانی تقدیر
در بازی زندگی
   اگر عوض نشویم
     تعویض خواهیم شد
 سپاس شده توسط anformatic ، MT1391 ، pn1367
(7-بهمن-1392، 04:27 عصر)maryam fr نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سلام دوستان
در سایت علوم پزشکی دات کام داوطلبان آزمون ارشد 93 قرار بر اعتراض به تاریخ برگزاری آزمون گذاشتند چون این ازمون با آزمون ارشد دانشگاه آزاد همزمان شده و هم زمانش داخل امتحانات دانشگاهاست . ازتون تقاضا دارم شما هم در این اعتراض شرکت کنید تا شاید بتونیم تاریخ آزمون رو تغییر بدیم . کسانی که تهران هستند با مراجعه حضوری و بقیه دوستان با ایمیل زدن و تماس گرفتن با سازمان سنجش نهایت تلاشمون رو انجام بدیم .

88363560 الی 88363580

داخلی 3317

Arshad93@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
مراجعه کنید.

سلام
به نظرم به جای این کارا بشینید درستونو بخونیدBig Grin
(7-بهمن-1392، 09:03 عصر)m92 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(7-بهمن-1392، 04:27 عصر)maryam fr نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سلام دوستان

88363560 الی 88363580

داخلی 3317

Arshad93@sanjeshp.ir
info@sanjeshp.ir

مراجعه کنید.

سلام
به نظرم به جای این کارا بشینید درستونو بخونیدBig Grin

به حضورتون عرض کنم بچه های کنکور کارشناسی با اعتراض امتحانشونو به تاریخ اولش برگردوندن. شما بشین درس بخون.
تاریخ امتحان خیلی هم خوب هست. به جای این کارها بشینید درس بخونید.

کسی درس بخونه یک ماه براش فرقی نمی کنه.

تازه این اعتراض ها هم به جایی نمیرسه.
چیزهای متعددی را دوست بدار، چرا که قدرت واقعی آنجاست، و هر آن کس که زیاد دوست بدارد، زیاد کار می کند و دستاوردهای فراوان دارد، و آنچه با عشق انجام شود، نیکو انجام می شود.
Love many things, for therein lies the true strength, and whosoever loves much performs much, and can accomplish much, and what is done in love is done well. - Vincent VAn Gogh
(7-بهمن-1392، 09:36 عصر)fskh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*تاریخ امتحان خیلی هم خوب هست. به جای این کارها بشینید درس بخونید.

اگه شما راضی هستی خب اعتراض نکن ، همه که شرایط یکسانی ندارند. Wink
سالهاست که آزمون اواخر خرداده. سال قبل دلیل انتخابات رو آوردن اما امسال هیچ دلیلی ندارند.ساکت نشستن و اجازه دادن که برامون هر تصمیمی گرفته بشه اصلا درست نیست.
اگه نهایت تلاش رو کردیم و بی فایده بود اونوقت میشه ناامید بود .Confused
تصمیم بگیریم
   استاد تغییر باشیم
  نه قربانی تقدیر
در بازی زندگی
   اگر عوض نشویم
     تعویض خواهیم شد
 سپاس شده توسط MT1391
(7-بهمن-1392، 09:36 عصر)fskh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*تاریخ امتحان خیلی هم خوب هست. به جای این کارها بشینید درس بخونید.

من سالی که کنکور دادم کلا ۱ ماه و یکی دو هفته برای انفورماتیک خوندم. فرقی نداره؟
ببيند آهن تيره، دل خود را در آيينه
كه من هم قابل  نورم، كنم من هم مصفايي
منم موافقم
پارسال ازاد هم ثبت نام کرده بودم ولی نرفتم کنکورشو بدم بخاطر همزمانیش با انفورناتیک و از هردوتاشم موندم Sad
امسالم همینطور شده
خیلی کار خوبیه ممنون
من نمیخوام دخالت تو کارتون کنم ولی صرفا نظرم رو میگم:
اعتراض حق طبیعی شماست ولی قبلش به این نکات توجه کنید و با آگاهی اعتراضتون رو انجام بدید:
1- فرض کنیم آزمون روز 1 خرداد قراره انجام بشه و شما اعتراض دارید که چرا 1 خرداد؟ باید بشه 1 تیر...جوابی که میدن اینه که خوب ما 4 ماه قبل تر اعلام کردیم. میتونستید خودتونرو آماده کنید...یهو که نگفتن ماه بعد یا هفته بعد بیایید کنکور بدید
2- همون فرض 1 رو داشته باشیم...خیلی از دانشگاه ها امتحانات داخلیشون از 20 خرداد به بعد شروع میشه...یعنی سال 91 که امتحان اوایل تیر بود، من دقیق یادمه که 2و3 روز قبل کنکور من امتحان دانشگاه داشتم! پس اینکه کنکور تداخل با امتحانات داخلی دانشگاه داره، دلیل محکمه پسند برای روسای سازمان نیست.
3- اگر این کنکور با کنکور دانشگاه آزاد در یک روز هست، در اینصورت با این دلیل میتونید اعتراض خودتون رو اعلام کنید.
البته در تمام 3 حالتی که من ذکر کردم شما حق اعتراض دارید و مسئولین وظیفه رسیدگی دارن. ولی بهتره یکم حساب شده برید جلو. در ضمن اعتراضی هم اگر هست دیگه لازم نیست از سیستم سال 57 استفاده کنید که هر کس پاشه بره سازمان، یا راهپیمایی چند صد کیلومتری راه بندازید. همه با هم متحد بشید، کمپین تشکیل بدید، هر کسی اعتراض داره بیاد اعلام کنه امضا کنه بعد یک نفر بعنوان نماینده، ترجیحا آدم با تجربه و کارکشته(اگر بشه مثل یک نفر از اساتیدتون) این نامه رو ببره سازمان و مشکل رو پیگیری کنه. حالا اینکه گفتم یک نفر میتونه یک تیم باشه اونجاش مهم نیست.
ولی میخواهم اینون عرض کنم که پای امضا کردن و رسمی کردن کار که بشه از 10 هزار نفری که اعتراض دارن 10 نفر هم حاضر به امضا نمیشه. چون همه یک دل نیستند.
امیدوارم خلاف حرف های من صحت داشته باشه و بتونید به هدفتون برسید. با این اوصاف نذارید این مسایل شما رو از درس دور کنه و تمرکزتون رو به هم بزنه.
ببخشید تو بحثتون وارد شدم. آرزوی موفقیت و کامیابی و شادکامی و بهروزیRose
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط Harika ، farzaneh bagheri
اعلام جزئیات و تغییرات آزمون ارشد پزشکی
کد خبر: ۳۷۴۶۹۸تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۳ - 29 January 2014
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعلام جزییات آزمون کارشناسی ارشد پزشکی سال 93 از آغاز ثبت‌نام داوطلبان این آزمون از روز شنبه 12 بهمن ماه سال جاری خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های پزشکی سال 93 از روز شنبه از طریق سایت مرکز سنجش به نشانی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* آغاز می‌شود و تا سوم اسفند ادامه دارد.

وی همچنین اظهار کرد: فرصت دوباره‌ای برای جاماندگان از ثبت نام و همچنین ویرایش اطلاعات داوطلبانی که ثبت‌نام کرده اند از 11 تا 15 اسفند درنظر گرفته شده است.

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 93 به صورت همزمان در 30 مرکز استان برگزار خواهد شد که شامل تمام استان‌ها به غیر از استان البرز به دلیل نزدیکی به تهران می‌شود.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین با اشاره به احتمال تغییر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی خاطرنشان کرد: طبق اعلام قبلی این آزمون قرار بود در روزهای هفتم و هشتم تیر ماه سال آینده برگزار شود با به دلیل تداخل با زمان برگزاری آزمون ارشد پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی و با توجه به اینکه درصد بالایی از داوطلبان در هر دو آزمون شرکت می‌کنند مذاکراتی با دانشگاه آزاد اسلامی انجام خواهد شد تا درباره زمان برگزاری آزمون‌ها به توافقی دست پیدا کنیم که این آزمون‌ها با یکدیگر تداخلی نداشته باشند.

پورکاظمی درباره ظرفیت پذیرش آزمون 93 ارشد پزشکی نیز اظهار کرد: ظرفیت پذیرش آزمون هنوز مشخص نیست ولی سال گذشته از میان 70 هزار داوطلب 5974 تن در 62 رشته پذیرفته شدند بنابراین ظرفیت آزمون 93 کمتر از سال گذشته نخواهد بود و ممکن است افزایش هم پیدا کند.

شرط مدرک در آزمون ارشد پزشکی

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی همچنین بااشاره به محدودیت‌ شرکت داوطلبان گروه‌های آموزشی مختلف و فارغ‌التحصیلان وزارت علوم در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پزشکی خاطرنشان کرد: برخلاف مصوبه شورای عالی وزارت علوم که داوطلبان از هر رشته‌ای می‌توانند در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته هر کدام از رشته‌ها شرکت کنند، وزارت بهداشت در این زمینه محدودیت‌هایی را در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: براین اساس امکان شرکت دارندگان مدرک کارشناسی وزارت علوم در این آزمون بستگی به رشته تحصیلی و رشته کارشناسی ارشد مورد نظر آن‌ها دارد و براساس مصوبه شورای عالی وزارت بهداشت جزئیات امکان شرکت هر کدام از داوطلبان در رشته‌های کارشناسی ارشد پزشکی در دفترچه مربوط به ثبت نام به شکل جداولی روی سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی قرار داده شده است.

به گفته وی، تنها کسانی می‌توانند در یکی از رشته‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته پزشکی شرکت کنند که مدرک کارشناسی مرتبط با آن رشته را داشته باشند.

پورکاظمی با تاکید بر اینکه جزئیات دروس آزمون هر رشته و ضریب هر درس در دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته آورده شده است، اظهار کرد: بنابراین لازم است داوطلبان دفترچه راهنمای آزمون را از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی مطالعه کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی در خاتمه با اشاره به افزایش شمار رشته‌های آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه پزشکی از 62 رشته به 70 رشته در سال جاری، گفت: به عنوان مثال رشته پرستاری در آزمون 93 براساس نظر گروه آموزشی به چهار رشته سلامت جامعه، پرستاری کودکان، پرستاری داخلی جراحی و روان پرستاری افزایش پیدا کرده است. رشته‌های اکولوژی انسانی، شیمی دراویی، علوم تغذیه در بحران‌ها و حوادث غیر مترقبه، علوم داروهای پرتوزا و کنترل مواد خوراکی و‌ آشامیدنی از دیگر رشته‌هایی است که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته گروه پزشکی افزایش داده شده است.
 سپاس شده توسط Harika ، anformatic ، parisa_501 ، maryam fr ، MT1391 ، shadi ، hadi
(9-بهمن-1392، 09:29 صبح)Vahid_Farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من نمیخوام دخالت تو کارتون کنم ولی صرفا نظرم رو میگم:
اعتراض حق طبیعی شماست ولی قبلش به این نکات توجه کنید و با آگاهی اعتراضتون رو انجام بدید:
1- فرض کنیم آزمون روز 1 خرداد قراره انجام بشه و شما اعتراض دارید که چرا 1 خرداد؟ باید بشه 1 تیر...جوابی که میدن اینه که خوب ما 4 ماه قبل تر اعلام کردیم. میتونستید خودتونرو آماده کنید...یهو که نگفتن ماه بعد یا هفته بعد بیایید کنکور بدید
2- همون فرض 1 رو داشته باشیم...خیلی از دانشگاه ها امتحانات داخلیشون از 20 خرداد به بعد شروع میشه...یعنی سال 91 که امتحان اوایل تیر بود، من دقیق یادمه که 2و3 روز قبل کنکور من امتحان دانشگاه داشتم! پس اینکه کنکور تداخل با امتحانات داخلی دانشگاه داره، دلیل محکمه پسند برای روسای سازمان نیست.
3- اگر این کنکور با کنکور دانشگاه آزاد در یک روز هست، در اینصورت با این دلیل میتونید اعتراض خودتون رو اعلام کنید.
البته در تمام 3 حالتی که من ذکر کردم شما حق اعتراض دارید و مسئولین وظیفه رسیدگی دارن. ولی بهتره یکم حساب شده برید جلو. در ضمن اعتراضی هم اگر هست دیگه لازم نیست از سیستم سال 57 استفاده کنید که هر کس پاشه بره سازمان، یا راهپیمایی چند صد کیلومتری راه بندازید. همه با هم متحد بشید، کمپین تشکیل بدید، هر کسی اعتراض داره بیاد اعلام کنه امضا کنه بعد یک نفر بعنوان نماینده، ترجیحا آدم با تجربه و کارکشته(اگر بشه مثل یک نفر از اساتیدتون) این نامه رو ببره سازمان و مشکل رو پیگیری کنه. حالا اینکه گفتم یک نفر میتونه یک تیم باشه اونجاش مهم نیست.
ولی میخواهم اینون عرض کنم که پای امضا کردن و رسمی کردن کار که بشه از 10 هزار نفری که اعتراض دارن 10 نفر هم حاضر به امضا نمیشه. چون همه یک دل نیستند.
امیدوارم خلاف حرف های من صحت داشته باشه و بتونید به هدفتون برسید. با این اوصاف نذارید این مسایل شما رو از درس دور کنه و تمرکزتون رو به هم بزنه.
ببخشید تو بحثتون وارد شدم. آرزوی موفقیت و کامیابی و شادکامی و بهروزیRose
[highlight=#ffffff]

سلام ممنون از راهنماییتون
اتفاقا همچین کاری در سایت علوم پزشکی دات کام انجام شده و یک نفر نامه ای برای اعتراض به صورت اینترنتی قرار داده که دوستانی که تمایل دارند میتونن مراجعه کنن و تو این اعتراض گروهی شرکت کنند .
متن نامه ی این اعتراض :

ریاست محترم مرکز آزمون
با سلام
احتراما اینحانبان امضا کنندگان این اعتراض همگی دانشجویان و متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 هستیم.همانگونه که حضرت عالی مطلعید آزمون سال 1392 بدلیل انتخابات ریاست جمهوری زودتر از موعد همیشگی خود برگزار شد و با توجه به شرایط خاص آن زمان هیچکدام از شرکت کنندگان با وصف کمتر شدن مدت مطالعه بدلیل شرایط بوجود آمده نسبت به اعتراض اقدامی ننمودیم و قبول نمودیم که آزمون در تاریخی زودتر از موعد چندین ساله خود برگزار شود.اما متاسفانه اکنون مجددا مرکز آزمون اقدام به برگزاری آزمون در تاریخ پارسال نموده است و این بار از نظر کلی و دید واقع بینانه هیچ دلیل مصلحت آمیزی برای این کار وجود ندارد.لذا از آن مقام محترم به عنوان مرجع برگزاری آزمون تقاضامندیم با توجه به تقارن آزمون با امتحانات پایان ترم بسیاری از شرکت کنندگان و نیز مشکلاتی از جمله شاغل بودن عده ی دیگری از شرکت کنندگان تقاضامندیم نسبت به بازگشت تاریخ این آزمون به زمان همیشگی خود (هفته پایانی خرداد ماه و یا هفته اول تیرماه) هستیم.امید است حضرتعالی و همکاران محترم با توجه به شرایط موجود برای ما داوطلبان که درس و قبولی در این آزمون را آینده خود می دانیم در این خصوص تجدید نظر نموده و نسبت به بازگشت تاریخ آزمون اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

و من الله توفیق

-رونوشت : وزیر محترم بهداشت،جناب آقای دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی

اینم آدرس

[/highlight]

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید :
تصمیم بگیریم
   استاد تغییر باشیم
  نه قربانی تقدیر
در بازی زندگی
   اگر عوض نشویم
     تعویض خواهیم شد
 سپاس شده توسط MT1391