میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعلام نتایج کنکور دکتری 92-93

سلام

نتایج دکتری امروز روی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* قرار گرفت.
دوستانی که قبول شدن تبریک میگم.

اگز دوست دارید دانشگاه قبولیتون رو بگید.Smile (11)
 سپاس شده توسط omid tarazi ، himty
با سلام و تبریک به دوستانی که قبول شدن
می خواستم بپرسم کسی می دونه رتبه هارو چرا یکماه بعد از اعلام نتایج نهایی اعلام می کنن
من مصاحبه دادم و چون نمیدونم رتبه ام چند شده هیچ ظهار نظر مثبت یا منفی نمی تونم بکنم ولی چند نکته رو بیان می کنم
1- کل مصاحبه حدود هفت دقیقه طول کشید از این مدت هم بیشتر وقت به سوال زبان گذشت که قبلا نمره آزمون mcheکه وزارت علوم برگزار می کرده تحویل آنها شده بود.بقیه وقت هم به یه سوال فی البدهاهه یکی از مصاحبه کنندگان گذشت که نظیر سوال وی در آزمون کتبی به صورت چهار جوابی پرسیده شده بود.
2-حتی عنوان پایان نامه ارشد یا کارشناسی از من پرسیده نشد.
3-ریز نمرات کارشناسی و ارشد خواسته نشد.
4- مدارک مقالات و کتاب و ... همزمان با سوال و جواب سایر مصاحبه کنندگان، توسط یکی از آنها بررسی و نمره داده می شد که سلیقه ای بوده و بعضی از مدارک ممکن بود نیاز به توضیح داشته که این فرصت سلب شد.
5- در حین مصاحبه یکی از مصاحبه کنندگان حین پاسخگویی به موبایل از اتاق خارج شد.
 سپاس شده توسط himty ، Shokoufeh_Aalaei ، ROZA ، behroozib ، hadi
سلام به همه دوستان.
لازم میدونم همینجا، به آقای مجید جنگی و خانم سارا دری ، دانشجویان کارشناسی ارشد گروه انفورماتیک پزشکی مشهد که با تلاش و سختکوشی در آزمون دکترا قبول شدن تبریک بگم. برای هر دوی این عزیزان آرزوی موفقیت در عرصه های بالاتر رو دارم.Rose
 سپاس شده توسط Harika ، ROZA ، Elaheh.Ebrahimi ، hadi ، Sep.H ، آرام
با سلام
من هم قبول شدم .اما واحد بین الملل.که نمیرم.
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
موفق و سربلند باشید
 سپاس شده توسط Harika ، ROZA ، hadi
سلام . من و یکی از دوستانم واحد بین الملل شهید بهشتی قبول شدیم.
که من ثبت نام نمی کنم ولی ایشان ثبت نام خواهند کرد.
به همه قبول شده ها تبریک عرض می کنم.
در انتظار فرصت عمری تباه کردم ، فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
 سپاس شده توسط Harika ، ROZA ، hadi
کسی درباره ی واحد های بین الملل خبری نداره؟
جزیاتشون .شرایطشون.اعتبارشون......
چون سال اول رشته انفورماتیک بین الملل گرفته
ممنون
(8-بهمن-1392، 08:24 صبح)azita.it نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*کسی درباره ی واحد های بین الملل خبری نداره؟
جزیاتشون .شرایطشون.اعتبارشون......
چون سال اول رشته انفورماتیک بین الملل گرفته
ممنون

سلام
فکر نمیکنم از نظر کلاس ها یا موارد آموزشی فرقی داشته باشن چون همه دانشجوها سر یک کلاس می شینن.

از نظر اعتبار هم فکر نمی کنم مشکلی باشه.
براتون لینک های بین الملل شهید بهشتی و مشهد رو میگذارم.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

البته باز هم نیاز به تحقیق بیشتری هست.
سلام
دوستانی که قبول شدن میشه لطف کنن بگن تو برد انفورماتیک چه کسانی هستن و چه سوالاتی میپرسن؟
ممنون اگه راهنمایی کنید
(9-بهمن-1392، 07:01 عصر)mehran1985 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
دوستانی که قبول شدن میشه لطف کنن بگن تو برد انفورماتیک چه کسانی هستن و چه سوالاتی میپرسن؟
ممنون اگه راهنمایی کنید

با سلام
مصاحبه افراد مختلف خیلی فرق داشت ، شما باید منتظر هر سئوالی باشید، از من سوال تخصصی انفورماتیک را انگلیسی پرسید در حالی که به دوستم گفته بودند شیراز را انگلیسی توصیف کنه.
خیلی سلیقه ای بود ، از من در مورد مقاله هام اصلا چیزی نپرسیدند و به سابقه تدریسم گیر دادند ، ولی به مقاله های دوستم گیر داده بودند ولی از سوابق تدریسش تعریف کرده بودند. در حالی که سوابق تدریس و مقاله هامون یکسان و کاملا مشابه بودند.
به نظرم قبولی های روزانه را قطعا از بین دانشجوهای ارشد انفورماتیک انتخاب می کنند مگر اینکه رتبه کتبی کسی خیلی خوب باشد
در انتظار فرصت عمری تباه کردم ، فرصت جوانیم بود من اشتباه کردم
 سپاس شده توسط Harika ، Shokoufeh_Aalaei ، mehran1985
با سلام .
زمان مصاحبه کم بود.
البته ناگفته نمونه که روی کارت همه ماها که روز 8ام مصاحبه داشتیم نوشته بود نوبیت صبح!! ما از 6صبح اونجا بودیم ساعت 2 بعد ازظهر بعداز کلی اعتراض میگن اشتباه رو کارتتون خورده صبح!!! همتون نوبت بعداز ظهرید.خلاصه حدودا 8ساعت استرس قبل از ورد به اتاق مصاحبه !!!
از من 4تا سال پرسیدن که سه تاش جواب دادم هم از مقالاتم سوال پرسیدن و موضوعاتشو ربط دادن به انفورماتیک و مثلا پرسیدن این حوزه اید که کار کردید توی انفورماتیک تو چه زمینه ای میتونید بسطش بدید و... .... از انفورماتیک هم به صورت انگلیسی 2 تا سوال پرسیدن .
حلاصه به قول دوستمون باید انتظار هرچیزی داشته باشید...
مصاحبست دیگه ماهیتش همینه!
موفق باشید...
 سپاس شده توسط omid tarazi ، Harika ، health_sa ، Shokoufeh_Aalaei ، mehran1985