میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تمام کتاب های انفورماتیک پزشکی

با سلام
دوستان من برای انجام پروژه ای نیازمند این هستم که عنوان تمام کتاب هایی که در حوزه انفورماتیک پزشکی تا به حال چاپ شده است را داشته باشم.
آیا راهکار علمی و منطقی برای به دست آوردن این فهرست کتاب ها میدانید؟
متشکرم
آزادی متعلق به یک نفر نیست ، مال همه است.
خیر بنده منظورم تمام کتاب هایی هست که در سطح دنیا در این رشته وجود دارد.

(7-مهر-1392، 07:23 عصر)kiani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خیر بنده منظورم تمام کتاب هایی هست که در سطح دنیا در این رشته وجود دارد.
سلام.
جناب کیانی من فکر می کنم تنها راه استفاده از عناوین دروس دانشگاههایی است که این رشته را در سطح دنیا ارائه میدهند. بر اساس این عناوین شاید بتوان کتابهای مرتبط را پیدا کرد.
آقای دکتر وکیلی فکر می کنم کاری مشابه درباره دروس مشترک این رشته در سطح دانشگاههای جهان انجام داده اند.
 سپاس شده توسط kiani
(7-مهر-1392، 07:34 عصر)majidjangi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(7-مهر-1392، 07:23 عصر)kiani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خیر بنده منظورم تمام کتاب هایی هست که در سطح دنیا در این رشته وجود دارد.

سلام.
جناب کیانی من فکر می کنم تنها راه استفاده از عناوین دروس دانشگاههایی است که این رشته را در سطح دنیا ارائه میدهند. بر اساس این عناوین شاید بتوان کتابهای مرتبط را پیدا کرد.
آقای دکتر وکیلی فکر می کنم کاری مشابه درباره دروس مشترک این رشته در سطح دانشگاههای جهان انجام داده اند.

سلام
ممنون از پاسختون
یعنی شما می فرمایین من عناوین دروس دانشگاهی را در سطح دنیا پیدا نمایم و سپس بررسی نمایم برای هر یک از این درسها چه کتاب هایی توصیه شده است؟ خوب بسیاری از کتب هستند که در هر رشته ای چاب می شوند اما در دانشگاه ها تدریس نمیشوند.
برای آنها چکار کنم؟
من آمازون را نیز سرچ میکنم و کلی کتاب پیدا میکنم اما نمیدانم تا چه حد کامل است.
سلام
شاید کاری که بشه انجام داد اینه که دانشگاههای معتبر این رشته را پیدا کنید.
اساتیدی که در آن دانشگاه تدریس میکنند را پیدا کنید بعد اسامی آن اساتید را سرچ کنید.
یا

سخنرانان کنفرانس های معتبر بین المللی انفورماتیک پزشکی را پیدا کنید و دنبال کتابی از آنها بگردید.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* یکی از کنفرانسها

پیروز باشید
(7-مهر-1392، 06:32 عصر)kiani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
دوستان من برای انجام پروژه ای نیازمند این هستم که عنوان تمام کتاب هایی که در حوزه انفورماتیک پزشکی تا به حال چاپ شده است را داشته باشم.
متشکرم

من یه لیست 66 تایی از کتابها رو دارم که دکتر ریاضی بهمون داده، نمیدونم در چه حد به دردتون بخوره

فایل‌های پیوست
.docx   Medical Informatics Reference Books 90-01 v.1.3.docx (اندازه 31.08 KB / تعداد دانلود: 133)
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، kiani
(7-مهر-1392، 11:27 عصر)I_NAZ نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(7-مهر-1392، 06:32 عصر)kiani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام
متشکرم

من یه لیست 66 تایی از کتابها رو دارم که دکتر ریاضی بهمون داده، نمیدونم در چه حد به دردتون بخوره

اجازه هست ما هم دانلود کنیم؟