میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه پیشنهاد!

سلام دوستان
می خواستم یه پیشنهاد بدم
اگه بشه واسه هر درسی یه تالار باز بشه که هرکس توی اون درس مشکل داشت بیاد همون جا سوالشو بپرسه خیلی خوب می شد.
من نتونستم با گروهی که واسه مطالعه تشکیل شد درس بخونم و الان که شروع کردم گاهی اوقات به مشکل برمیخورم و کسی نیست که ازش اشکالاتمو بپرسم.Undecided
منتظر هیچ نشانه ای ندارد؛ هیچ نشانه خاصی...
فقط با هر صدایی برمی گردد...
(2-مهر-1392، 06:50 عصر)urania نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
می خواستم یه پیشنهاد بدم
اگه بشه واسه هر درسی یه تالار باز بشه که هرکس توی اون درس مشکل داشت بیاد همون جا سوالشو بپرسه خیلی خوب می شد.
من نتونستم با گروهی که واسه مطالعه تشکیل شد درس بخونم و الان که شروع کردم گاهی اوقات به مشکل برمیخورم و کسی نیست که ازش اشکالاتمو بپرسم.Undecided
سلام

نترسید الان که خیلی زود هست، حتما دوستان تشکیل می دن تالار ها رو. ولی اگر سوالی هم دارید در بخش های مرتبط مطرح کنید فکر نمی کنم بی جواب بمونه.
(3-مهر-1392، 05:12 صبح)looloo نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(2-مهر-1392، 06:50 عصر)urania نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
می خواستم یه پیشنهاد بدم

سلام

نترسید الان که خیلی زود هست، حتما دوستان تشکیل می دن تالار ها رو. ولی اگر سوالی هم دارید در بخش های مرتبط مطرح کنید فکر نمی کنم بی جواب بمونه.

بازم سلام
میشه بگید بخش های مرتبط کجاست؟!
من احساس می کنم همین الان هم داره دیر میشه...
یه سوال دیگه هم داشتم: می دونید چه سرفصل هایی رو از آمار و ریاضی باید بخونیم؟ کدوم سرفصلا مهم تر هستن؟ (من کتاب آمار زیستی رو ندارم, ممنون میشم اگه کسی سرفصلای این کتاب رو بذاره)
منتظر هیچ نشانه ای ندارد؛ هیچ نشانه خاصی...
فقط با هر صدایی برمی گردد...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان