میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاثیر معدل کارشناسی برای ارشد و بازار کار؟؟

همگی سلام
عذر می خوام نمی دونم باید سوالمو مطرح کنم یا نه یا اصن جایی که مطرح میشه درسته یا نه...اما ذهنمو درگیر کرده بود و توو سایت چیزی در این رابطه پیدا نکردم
سوالام ایناس...
معدل کارشناسی برای شرکت توو کنکور انفورماتیک پزشکی باید چند باشه؟؟با بقیه رشته ها فرق داره کف و سقفش؟
و سوال دیگه اینکه برای استخدامی تاثیر معدل کارشناسی چقد هست؟ارشد چقد؟

شرمنده این سوالا به شدت ذهنمو درگیر کرده بود..
در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود،راهکار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید،همان در را بشکنید..
(11-شهريور-1392، 12:19 عصر)anformatic نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*همگی سلام
عذر می خوام نمی دونم باید سوالمو مطرح کنم یا نه یا اصن جایی که مطرح میشه درسته یا نه...اما ذهنمو درگیر کرده بود و توو ساید چیزی در این رابطه پیدا نکردم
سوالام ایناس...
معدل کارشناسی برای شرکت توو کنکور انفورماتیک پزشکی باید چند باشه؟؟با بقیه رشته ها فرق داره کف و سقفش؟
و سوال دیگه اینکه اگه ایشالا من از این رشته ارشدو با معدل خوب فارغ تحصیل شم برای استخدامی تاثیر معدل کارشناسیم چقد هست؟ارشد چقد؟
کارشناسی هم نرم افزار از دانشگاه دولتی بودم..
شرمنده این سوالا به شدت ذهنمو درگیر کرده بود..

برای کارشناسی معدلتون باید بالای 12 باشه. فکر نکنم وقتی بخوان کسی رو با مدرک ارشد استخدام کنن کاری به معدل کارشناسیش داشته باشن. البته این نظر منه مطمئن نیستم.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط anformatic
سلام. اای ناز عزیز ایا با مدرک ارشد انفورماتیک پزشکی هم میشه تو دانشگاه تدریس کرد؟ تو گروه کامپیتور؟ Undecided
man male 2 sale badam Tongue
(6-اسفند-1392، 07:35 عصر)Rahileh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام. اای ناز عزیز ایا با مدرک ارشد انفورماتیک پزشکی هم میشه تو دانشگاه تدریس کرد؟ تو گروه کامپیتور؟ Undecided

در دانشگاه که میتونید تدریس کنید. ولی فکر نمیکنم بتونید دوباره به وزارت علوم برگردید. (مگر در موارد خاص)
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !