میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اهمیت رشته ی فناوری اطلاعات سلامت در دانشگاه شما

Lightbulb 
کیفیت و اساتید رشته ی فناوری اطلاعات سلامت در دانشگاه شما تا چه حد رضایت دانشجویان این رشته رو تامین کرده؟
به نظرتون در دانشگاه شما همونطور که به رشته های دیگه اهمیت میدن به فناوری اطلاعات سلامت هم اهمیت میدن؟
اگه اهمیت نمیدن ما دانشجویان برای پر رنگ تر شدن این کار چه اقداماتی باید انجام بدیم؟
پژوهش ها و مقالات ارسال کنیم؟ سخنرانی و کنفرانس ها در این مورد برگزار کنیم؟ یه تیم دانشجویان فناوری اطلاعات سلامت تشکیل بدیم و مراسم هایی در مورد رشته مون در دانشگاه ها اجرا کنیم؟ و ............
نظرتون رو بدیدRose
جایی که بودن و نبودنت فرقی ندارد
نبودنت را انتخاب کن
اینگونه
به بودنت احترام گذاشته ای...
سلام دوست عزیز
تو دانشگاه ما اساتید خوبی تو این رشته هستش ولی نمیدونم چرا با ما درس برنمیدارن و کسایی که تخصص کمتری دارنو برامون میزارن به خاطر همین بعد 4 ترم ما هنوز چیزی خاصی از رشته و درسامون متوجه نشدیم درساشم خیلی بده با هم همپوشانی داره و هر استادی یه کلمه ی انگلیسی رو یه جور معنی میکنه کلا ما زیاد دچار سردرگمی شدیمConfused
متاسفانه به اندازه ای که برای رشته های دیگه ارزش قائلن رشته ی ما رو تو کمترین و ضعیف ترین سطح میبینن من آرزوم بود علوم پزشکی مشهد قبول شم ولی متاسفانه اونقدم که فک میکردم سطح این رشته تو این دانشگاه خوب نیس
به نظر منم ما خودمون باید دست به کار شیم و رشتمونو معرفی کنیم ConfusedSad
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد کشیدم به جای اینکه با مشت به دهانم بزند با انگشتان مهربانش نوازشم میکند و میگوید:
میدانم جز من کسی نداری!

سلام دوست عزیز
دقیقا وضعیت مام بعد 6ترم همینه و شاید باورت نشه اما یه سری از اساتید ما مث استاد برنامه نویسی و...دانشجوهای ارشد انفورماتیک بودن!! اما ما این اشتباهو کردیم که خیلی کم برا استادا به مدیرگروهمون اعتراض میکردیم و باهاش خیلی راحت نبودیم !
بهتون توصیه میکنم رابطه خوبی با مدیر گروهتون برقرار کنید و از لحاظ علمی سطحتون رو بالا ببرید،و بعدش اگر از استادی ناراضی هستید یا دوست دارید محتوای دروس بالاتر بره یا هر خواسته ی دیگه ای...خیلی محترمانه و با دلیل اعتراض یا خواستتون رو مطرح کنید و حتما پیگیر باشید چون به قول مدیر گروهمون وقتی میبینن ما ساکتیم فک میکنن همه چی عالیه و مشکلی نیست و یا اینکه فک میکنن ما بی انگیزه ایم
تعاملاتتون رو با گروه و مدیر گروه بالا ببرید و مطمئن باشید نتیجه میگیریدRose
 سپاس شده توسط hadi
با سلام خوشبختانه در دانشگاه ما(علوم پزشکی کرمان) خیلی اساتید عالی و خوبی وجود دارند و این رشته رو خیلی خوب میشناسند و بهش اهمیت میدن. ولی متاسفانه مشکلی که در همه دانشگاه ها وجود داره مسئله شغل در این رشته است که متاسفانه همه نگران این موضوع اند که قبل از سنجش اول رشته را اوردند و حالا تازه داره فکر میشه کجاها میشه کار کرد و جالب تر اینکه میگن توی پذیش و مدارک و بایگانی و ... اما واقعا واقعیت رشته ما چیه؟
سلام من هم ترم 4 هستم و با اینکه دانشگاه تهران هستم اما اصلا راضی نیستم وضعمون خیلی بده اساتید بی تجربه و دانشجو برامون میدارن و اساتید گرانبهایی مانند دکتر لنگری زاده را به آسانی از دست میدن.شاید3 یا4 تا استاد به درد بخور و باتجربه داره.
شنیده بودیم که آواز دهل از دور خوش است ولی فکر نمیکردیم برای دانشگاه مثلا تهران صدق کنه. اینم وضع ماست دیگه چه کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Undecided
با خدا باش و پادشاهی کن
بی خدا باش و هرچه خواهی کن RoseRoseRose
سلاام . من دانشجو ترم 3 کارشناسی HIT هستم .توی دانشگاه ما تقریبا میشه گفت که این رشته وضعیت خوبی داره و با بقیه ی رشته های پیراپزشکی تو یه سطح قرار داره و اساتید واقعا بهش اهمیت میدن .تنها مشکلش اینه که دانشجوهای این رشته خیلی نگران ایندشون هستن و از سر کار رفتن واقعا ناامید شدنه .باید این رشته بیشتر از اینا شناخته بشه تا بچه ها با روحیه و انگیزه ی بهتری درس بخونن بزرگترین ایراد این رشته همینه که هنوز اونطور که باید تو جامعه جا نیافتاده بایدبرای بیشتر شناخته شدنه رشتمون خیلی تلاش کنیم . من به شخصه به اینده ی رشتمون خیلی خوشبینم چون امروزه دنیا داره با فناوری جلو میره و همین موضوع میتونه نقش مهمی تو اینده ی ما داشته باشه . من نگران روحیه ی همکلاسیام هستم .SadSad

Smile (2) Smile (2)مثل ساحل ارام باش تا مثل دریا بی قرارت باشند.Smile (2)Smile (2)