میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

نظرسنجی: ایا خانم دکتر پیری میتواند بهترین استاد مدارک پزشکی در ایران باشد؟

مطمئنا ایشان بهترین استاد مدارک پزشکی هستند
میتواند باشد
فرد دیگری را بهترین استاد میدانم

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استاد پیری

Heart 
خانم دکتر پیری از بهترین اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند.
من کار ایشان در تدریس را ستایش میکنم روش بارش افکار ایشان در کلاس فوق العاده است و دانشجو را به موضوع علاقه مند میکند و همین باعث میشود که دانشجو به جست و جو و کاوش بپردازد و مطلب علمی برای کلاس اماده کند.
مشارکت دانشجو در تدریس برای ایشان مهم است و بیشتر وقت کلاس در اختیاردانشجو است و به نظرات و پیشنهادات همه بها میدهد و در کلاس ایشان هر دانشجو یک صاحب نظر است تا یک شنونده.
باید بگویم که ایشان به موضوع نیز تسلط کافی دارند.
Aplauze
 سپاس شده توسط ayda ، rajabioun ، HIT1390
oh oh آقا رو لابد استادای ما رو ندیدی که از هر مدادشون هزار هزار مقاله و تز و .........خصوصا نمره می باره خبر نداری
حالا خانم پیری هر چه باشند شاگرد استادای ما اند
در ضمن هیچ کس نمی گه ماست من سفید نیست
 سپاس شده توسط s.medadi
لابد شما هم استاد پیری رو ندیدین، به هر حال هرچی باشه نسبت به استادامون نظر مثبتی داریم.
:dast::dast::dast::dast::dast::hearts::dast::dast::dast:
:byebye
 سپاس شده توسط ayda ، HIT1390
متاسفانه نمی خوام بدگویی کنم یا دانشجوها رو ناامید کنم!!!
تو کل ایران نه تبریز یا تهران استادی که سرشناس باشه تو سطح کشور و نفوذ قابل قبولی هم در وزارت و این جور جاها داشته باشه وجود نداره..متاسفانه این وضع باعث شده که با اینکه رشته ما در مقطع ارشد و دکترای تخصصی چند سالی هم هست که دانشجو برمیداره و خیلی هم استاد داره باز هم تو جامعه و حتی تو خود دانشگاههای علوم پزشکی ناشناس مونده و همه با چشم بایگانچی و این جور چیزا ما رو میشناسن.
به نظرم اساتید این رشته(منظورم یک نفر خاص نیست) اصلی ترین مقصران این مشکل هستند؛البته دانشجوها و کارمندا هم مقصرند ولی مشکل بیشتر از طرف اساتید هست.
حالا به همین خاطر گفتم که به نظر بنده حقیر نه استاد تبریز و نه تهران به نظرم بهترین نیستن...می تونین با اساتید رشته های دیگه مقایسشون کنین.

گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط shaparak ، مهسا ، s.medadi ، s_raha ، pasargad
اينو نگو مدير اگه اينطور باشه كه تو مي گي تو كل دنيا كسي كه مد نظر شماست وجود ندارد
نمي خوام اسم ببرم ولي تو كشوري كه پزشك سالاري توش جريان دارد و بت كردن و دائم تو سر ما مي زنند
و امروز كه عصر عصر مديريت و اطلاعات است ما هم نگفتيم خيلي خيلي نظريه پردازان بزرگ غربي چند ساله كه مي گن
و اين بي خردي محض كه ما پزشكي كه حال نشستن در كلاس مديريت ندارد و مي توانم با اطمينان بگم حدود 99 درصد پزشكان از مباحث مديريتي بيزارند و طبيعتا چيزي هم نمي دانند
مشكل ما دوستان قانون ما نيست مشكل شخص رياست كشور نيست مهم اين است كه شناخت ما از خود و محيط و از خيلي چيز هاست كه دست و بال ما رو گرفته
هيچ مسئله اي يك راه حل صرف ندارد ولي يك راه حل از همه بهتر است بايد دنبال آن بود
بحث شايد از بحث استادي گذشت ولي دم همشون گرم زحمت مي كشند ولي پول هم مي گيرند انتظار از آنها بالاست
Information 
(18-مهر-1389، 11:06 صبح)soleimani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*اينو نگو مدير اگه اينطور باشه كه تو مي گي تو كل دنيا كسي كه مد نظر شماست وجود ندارد
نمي خوام اسم ببرم ولي تو كشوري كه پزشك سالاري توش جريان دارد و بت كردن و دائم تو سر ما مي زنند
و امروز كه عصر عصر مديريت و اطلاعات است ما هم نگفتيم خيلي خيلي نظريه پردازان بزرگ غربي چند ساله كه مي گن
و اين بي خردي محض كه ما پزشكي كه حال نشستن در كلاس مديريت ندارد و مي توانم با اطمينان بگم حدود 99 درصد پزشكان از مباحث مديريتي بيزارند و طبيعتا چيزي هم نمي دانند
مشكل ما دوستان قانون ما نيست مشكل شخص رياست كشور نيست مهم اين است كه شناخت ما از خود و محيط و از خيلي چيز هاست كه دست و بال ما رو گرفته
هيچ مسئله اي يك راه حل صرف ندارد ولي يك راه حل از همه بهتر است بايد دنبال آن بود
بحث شايد از بحث استادي گذشت ولي دم همشون گرم زحمت مي كشند ولي پول هم مي گيرند انتظار از آنها بالاست
از قضا چرا خیلی هستن اساتیدی که شرایطی که من اشاره کردم دارن ولی تو زمینه تحصیلی ما نادرند...
حرفات درسته و الان عصر اطلاعاته تو پزشکی و حیطه سلامت ولی به نظرت تو ایران تا چند سال آینده این دیدگاه عوض خواهد شد..به نظر خودم حالا حالا که امکان نداره درست بشه!!!
بحث اساتید هم که من گفتم منظورم یک استاد خاص نیست..کلا در رشته ما کدوم استاد رو میشناسی که خدمت قابل توجهی به حداقل رشته ما بکنه
فقط بلدن مقاله و کتابهای اورجینال رو ترجمه کنن و با اسامی گوناگون به خورد دانشجوهای بیچاره بدن.....
اونم از سوال طرح کردنشون تو کنکور کارشناسی ارشد مدارک و انفورماتیک پزشکی
برام مهمه نظرات سایر دوستان رو هم بدونم

گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط shaparak ، s.medadi
بي شك ايشون يكي از بهترين اساتيد هستند ژفن بيان بسيار عالي و شيوايي دارند
ايشان استاد بنده نبوده اند اما يك جلسه كارگاه در خدمت ايشان بوده ام
ضمنا بنده در دانشگاه هاي تهران درس خوانده ام و هيچ استادي با فن بيان، فروتني و تواضع ايشان نديده ام
اساتيد دانشگاههاي تهران درس دادنشان به كنار، چه كاري براي اين رشته انجام داده اند!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط hamidi
به نظر من استاد پیری تو تدریس واقعا خوب هستند اما به عنوان برترین استاد نمی تونن باشند چون فقط تدریس شرط بهتر شدن نیست
 سپاس شده توسط s.medadi
دوستان عزیز از نظرات خوب شما متشکرم ولی اگه دقت کرده باشید در قسمت بالای این پست یک نظرسنجی درباره استاد پیری گذاشته شده که میتوانید رای بدهید.
با نظرات مفید خود ذر سایر پست ها نیز ما را یاری فرمایید.
 سپاس شده توسط hadi
سلام من کارشناسی ام رو تبریز گذروندم متاسفانه با سرکار خانم پیری کلاس نداشتم ولی بچه ها ازش خیلی راضی بودن. منم همینجا می خوام بگم مدارک پزشکی تبریز بهترینه .چون خیلی استاداش با حال بودن .سرکار خانم راننده کلانکش اون سالی که ما ترم آخر بودیم به جای کاراموزی در بیمارستان و انجام امورات بسیار دل انگیز بایگانی ما رو به ادارات بیمه و پزشکی های قانونی معرفی می کردن و کلی رشته مون رو تو این ادارات جا انداخت .
 سپاس شده توسط hadi ، امیر