میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

موضوع پایان نامه و سمینارتان چیست؟

دوستان لطفا موضوع پایان نامه/ سمینار /رساله خودشون رو اینجا اعلام کنند تا یه معرفی برای باقی عزیزان هم بشه. اساتید راهنما و مشاور خودتون رو هم نام برده و معرفی کنید تا همه آشنا بشن.
با تشکر
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط arash_65
معمولا دوستان تربیت مدرس خیلی زودتر از اینا به فکر پایان نامه می افتن. وحید جان شما هنوز فکری نکردین؟

خیالتو راحت کنم بچه های دانشکده ما که هنوز هیچکدوم موضوعی به گروه اعلام نکردن
Many People lose the small joys, in hope for big happiness

Pearl S. Buck
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian
ورودی ماهم که هنوز سردرگم هستند. تازه اردیبهشت ماه تایید استاد راهنما اومد Tongue
 سپاس شده توسط arash_65
(21-خرداد-1392، 12:31 صبح)arash_65 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*معمولا دوستان تربیت مدرس خیلی زودتر از اینا به فکر پایان نامه می افتن. وحید جان شما هنوز فکری نکردین؟

ما تو مدرس تا آخر آذر ماه 91 می بایستی که استاد راهنما رو انتخاب میکردیم و کار رو شروع میکردیم. من هم مثل باقی دوستانم این کار رو انجام دادم و الان 5-6 ماهی هست که دارم کار میکنم. البته فعلا رو سمینار کار میکنم که 30 تیر قراره ارائه بدم. البته سمینارم در راستای پایان نامه هسش. موضوع هم درباره سلامت همراه هسش.
 سپاس شده توسط arash_65 ، ام البنین
(23-خرداد-1392، 10:01 صبح)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(21-خرداد-1392، 12:31 صبح)arash_65 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*معمولا دوستان تربیت مدرس خیلی زودتر از اینا به فکر پایان نامه می افتن. وحید جان شما هنوز فکری نکردین؟

ما تو مدرس تا آخر آذر ماه 91 می بایستی که استاد راهنما رو انتخاب میکردیم و کار رو شروع میکردیم. من هم مثل باقی دوستانم این کار رو انجام دادم و الان 5-6 ماهی هست که دارم کار میکنم. البته فعلا رو سمینار کار میکنم که 30 تیر قراره ارائه بدم. البته سمینارم در راستای پایان نامه هسش. موضوع هم درباره سلامت همراه هسش.
سلام ممکنه بیشتر در مورد موضوع پایان نامتون توضیح بدین و اینکه استاد راهنماتون کیه؟
سوال دیگه ای هم دارم که در ارتباط با اساتید تربیت مدرس است :
کدام استاد های دانشگاه شما با برای پایان نامه خوب است منظورم این است که کسی باشه که دانش خوبی داشته باشه و واقعا وقت بگذاره و به دانشجوش کمک کنه
لطفا تا جایی که براتون مقدور است جواب دقیق و درست بدین آخه از هر کسی می پرسم فقط جواب کلیشه ای و کلی میده که کمک کننده نیستUndecided
با تشکر
(23-خرداد-1392، 01:24 عصر)pristine نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(23-خرداد-1392، 10:01 صبح)vahid_farahmandian نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

سلام ممکنه بیشتر در مورد موضوع پایان نامتون توضیح بدین و اینکه استاد راهنماتون کیه؟
سوال دیگه ای هم دارم که در ارتباط با اساتید تربیت مدرس است :
کدام استاد های دانشگاه شما با برای پایان نامه خوب است منظورم این است که کسی باشه که دانش خوبی داشته باشه و واقعا وقت بگذاره و به دانشجوش کمک کنه
لطفا تا جایی که براتون مقدور است جواب دقیق و درست بدین آخه از هر کسی می پرسم فقط جواب کلیشه ای و کلی میده که کمک کننده نیستUndecided
با تشکر
استاد راهنمای بنده آقای دکتر عباس آسوشه هستند.
پایان نامه هم در مورد مدیریت ریسک سلامت همراه در مواقع بحرانی هسش.
از اساتید هم میدونم که همین استاد راهنمام خیلی کمک میکنه و بسیار وقت مذاره برای دانشجو
 سپاس شده توسط arash_65 ، Harika
موضوع من راجع به اولویت بندی ژنهای بیماری زا هست.خوشحال میشم نظر دوستان رو هم بدونم در این زمینه
 سپاس شده توسط Harika
من دوره ارشدم پایان نامم رو حیطه CDSS بود اینم چکیده کارم:
استاد راهنمام دکتر لنگری زاده و استاد مشاورم پروفسور قانعی بودن

مقدمه: شایعترین عارضه مصدومین شیمیایی عوارض ریوی می باشد و بیماری انسداد مزمن ریوی به عنوان شایعترین عارضه مواجهه با گاز خردل شناخته شده است. تشخیص صحیح بین بیماری انسداد مزمن ریوی و آسم یکی از چالش های جدی در تشخیص این بیماری محسوب می شود از طرفی طبق توافقی ملی جهت پایش و تعیین شدت عارضه ریوی مصدومین شیمیایی از معیاری استفاده می شود که بر اساس خروجی های اسپیرومتری محاسبه می شود .از اینرو تمام راهکارهای بالینی در حیطه بیماری انسداد مزمن ریوی و سایر مطالعات معیارهایی را برای تشخیص صحیح و همچنین تعیین شدت این بیماری بیان نموده اند. جهت افزایش پذیرش راهکارهای بالینی از سیستم های تصمیم یار استفاده می شود. از شیوه های مدلسازی در اینگونه سیستم ها استفاده از مدلهای چند صفتی کیفی و مدلسازی بر پایه استنتاج فازی می باشد. هدف این پژوهش طراحی سیستم تشخیص بیماری انسداد مزمن ریوی مصدومین شیمیایی با استفاده از روشهای محاسباتی ذکر شده است.
روش¬ها : ابتدا متغیرهای موثر در تشخیص و تعیین شدت بیماری با مطالعه ی راهکارهای بالینی دسته بندی و توسط متخصص ارزیابی شد. سپس مدل چند صفتی کیفی تشخیص و مدل فازی تعیین شدت آسیب ریوی برای بیماری انسداد مزمن ریوی پیاده سازی گردید. این سیستم پیشنهادات درمانی را برای بیمار بر اساس معیار جهانی ارائه می دهد و قادر به ارزیابی وضعیت سلامتی بیمار می باشد. برای تست سیستم از اطلاعات 50 بیمار که به پزشکان بیمارستان بقیه الله مراجعه کرده بودند استفاده شد و خروجی سیستم مورد ارزیابی قرار گرفت. برای ارزیابی از شاخص هایی از جمله دقت، حساسیت استفاده گردید.
يافته¬ها: مقایسه خروجی سیستم با تشخیص پزشک نشان داد که حساسیت، دقت و صحت سیستم در تشخیص بیماری به ترتیب برابر با 92.30 درصد ، 96 درصد و 100 درصد و در تعیین شدت آسیب دقت کل 92 درصد می باشد بطوری که این شاخص ها بیانگر عملکرد مناسب سیستم در راستای کمک به پزشک در زمینه تشخیص افتراقی بیماری انسداد مزمن ریوی و تعیین شدت آن بود.
نتيجه¬گيری: سیستم تصمیم یار طراحی شده نتایج کارآمدی دارد از کارایی مطلوبی برخوردار بود. هرچند هیچ سیستمی نمی تواند به نتیجه عالی و صد در صد صحیح دست یابد اما در حوزه مدیریت بیمار، تشخیص و برنامه ریزی درمان می تواند برای پزشکان مفید بوده و کمک موثری ارائه نماید. این سیستم مستقل از سکو بوده و قابلیت یکپارچه سازی در محیط های مختلف و سیستم های عامل متفاوتی را دارد.
کليدواژه¬ها: بیماری انسداد مزمن ریوی ، سیستم تصمیم یار بالینی، مدل چند صفتی کیفی. مصدومین شیمیایی، سیستم فازی

حیطه کاری من هم داده کاوی هست، بعد از تصویب پروپزالم مفصلتر توضیح خواهم داد.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط tahasoltany ، فرزانه کریمی ، hadi ، arash_65
با سلام به ما اجازه کار در حوزه های پیشرفته تر داده نشد تنها اجازه در حوزه مدارک پزشکی داده شد برای همین موضوع پروژم بررسی میزان کارایی پرونده های پزشکی در پاسخگویی به موارد ارجاعی پزشکی قانونی بود
از لحظه به لحظه زندگی کردن گريزي نيست.
بايد هر لحظه را چنان زندگی كني كه گوي واپسين لحظه است.
پس وقت را در جدل،گلايه و نزاع تلف نكن.
 سپاس شده توسط hadi ، ferial