میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کتاب موبایل " خلاصه نكات مدیریت سیستم اطلاعات بهداشتی درمانی " وگر

Heart 
کتاب موبایل خلاصه نکات مدیریت سیستم های اطلاعات مراقبت بهداشتی" وگر " [عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif]
امیدوارم مفید واقع شود
[عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif]
موفق باشید
[عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif]
مانی

فایل‌های پیوست
.jar   wager.jar (اندازه 115.2 KB / تعداد دانلود: 1,047)
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط یگانه ، فرزانه ، b.azadeh ، hadi ، Esmali ، jigili ، Farzane.Gh ، فرناز-ش ، گلستانه ، زینب ، Shiva Faramarzi ، ferial ، s.HIT ، آتوسا ، آذری
(15-فروردين-1392، 06:56 عصر)MaN!a نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*کتاب موبایل خلاصه نکات مدیریت سیستم های اطلاعات مراقبت بهداشتی" وگر " [عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif]
امیدوارم مفید واقع شود
موفق باشید
مانی

سلام
این فایل برام باز نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟( رو موبایلم نصب شد اما باز نمیشه)Sad
ممنون از زحماتتونRoseRoseRoseRose
(19-فروردين-1392، 11:29 عصر)shavali نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(15-فروردين-1392، 06:56 عصر)MaN!a نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*کتاب موبایل خلاصه نکات مدیریت سیستم های اطلاعات مراقبت بهداشتی" وگر " [عکس: rose.gif][عکس: rose.gif][عکس: rose.gif]
امیدوارم مفید واقع شود
موفق باشید
مانی

سلام
این فایل برام باز نمیشه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟( رو موبایلم نصب شد اما باز نمیشه)Sad
ممنون از زحماتتونRoseRoseRoseRose

مدل گوشیتون چی
اگر حافظه خالی ندارید مقداری از فایل های غیر ضروری پاک بفرمایید
کتاب رو در قسمت برنامه کاربردی یا بازی ها نصب بفرمایید
امیدوارم که جواب بگیرید Rose
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

با سلام و تشکر
امکانش هست که فایل rar را هم بگذارید؟
ممنون میشم
Smile (11)
میشه PDF شو بزارین؟؟؟؟؟ Sad گوشی من اندرویده باز نمی کنه اینو Sad
مرسی Rose
...خوشبختی ما در سه جمله است
تجربه از دیروز،استفاده از امروز،امید به فردا
ولی ما با سه جمله دیگر زندگی مان را تباه می کنیم
حسرت دیروز،اتلاف امروز،امید به فردا...

(10-آذر-1392، 10:08 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میشه PDF شو بزارین؟؟؟؟؟ Sad گوشی من اندرویده باز نمی کنه اینو Sad
مرسی Rose

بااب خودت تبدیلش کن به pdf . من فایل داکیومنتشو گرفتم و خودم به فرمت های مختلف تبدیل کردم... بچه ها کسی میدونه خوده کتابشم برای دانلود هست یا نه؟ Rolleyes منظورم ترجمشه همون کتاب مستانه....Undecided
آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
(10-آذر-1392، 10:37 عصر)leila_kkkkk نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-آذر-1392، 10:08 عصر)s.HIT نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میشه PDF شو بزارین؟؟؟؟؟ Sad گوشی من اندرویده باز نمی کنه اینو Sad
مرسی Rose

بااب خودت تبدیلش کن به pdf . من فایل داکیومنتشو گرفتم و خودم به فرمت های مختلف تبدیل کردم... بچه ها کسی میدونه خوده کتابشم برای دانلود هست یا نه؟ Rolleyes منظورم ترجمشه همون کتاب مستانه....Undecided

کتاب مستانه رو من دارم ولی به نظرم فقط بخش آخرش که مربوط به آی تی هستش مفید و پر از نکته هستش . که نکته هاش هم توی سایت هست (گمون کنمBig Grin ) .

این کتاب رو هر وقت باز می کنم که بخونمش اصلا باهاش ارتباط برقرار نمی کنم. متنش خیلی سنگینه! فقط بخش آخرشو نت برداری کردم و خوندم.

بچه ها واقعاً ازش سوال میاد عایا؟Confused
هیچ چیزی نشد ندارهCool
(11-آذر-1392، 04:21 عصر)nd_sharif نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(10-آذر-1392، 10:37 عصر)leila_kkkkk نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
مرسی Rose

کتاب مستانه رو من دارم ولی به نظرم فقط بخش آخرش که مربوط به آی تی هستش مفید و پر از نکته هستش . که نکته هاش هم توی سایت هست (گمون کنمBig Grin ) .

این کتاب رو هر وقت باز می کنم که بخونمش اصلا باهاش ارتباط برقرار نمی کنم. متنش خیلی سنگینه! فقط بخش آخرشو نت برداری کردم و خوندم.

خوده کتاب مستانه برای دانلود هست یعنی عایا؟Rolleyes شما که گمون میکنی نکته هاش توی سایت هست، میشه نکته های خودتونم عکس بگیرید بزارید تو سایت عایا؟؟؟Big Grin من که شنیدم کتاب مستانه مهمه پس بنظرم باید ارتباطه رو باش برقرار کردRolleyes
آنقدر زمین خورده ام که بدانم
برای برخاستن
نه دستی از برون، که همتی از درون
لازم است
(11-آذر-1392، 08:10 عصر)leila_kkkkk نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(11-آذر-1392، 04:21 عصر)nd_sharif نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
مرسی Rose

خوده کتاب مستانه برای دانلود هست یعنی عایا؟Rolleyes شما که گمون میکنی نکته هاش توی سایت هست، میشه نکته های خودتونم عکس بگیرید بزارید تو سایت عایا؟؟؟Big Grin من که شنیدم کتاب مستانه مهمه پس بنظرم باید ارتباطه رو باش برقرار کردRolleyes

نه برای دانلود نیست . بخرش خودتو راحت کن عزیزم.
بله نکته های خودمو حتما توی سایت میذارم. Wink
آخه بخش 1و2 کتاب همون مطالب تکراریه به نظرم . Dodgy

لیلا جان این هم فایل Pdf از خلاصه ها که توسط مانیای عزیز درست شده:
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
هیچ چیزی نشد ندارهCool
 سپاس شده توسط leila_kkkkk
آخرا وگر خیلی کند پیش میرهDodgy
خدا خدا میکنم زودتر تموم شهDodgy
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*Rose