میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواهشا مدیران بخوانند

سلام. سایت بسیار خوبی دارید. فقط یه چیزیش کمه. که اگه اون هم باشه دیگه تکمیله. ببینید اینجا هر فایلی که گذاشته می شه اون فایل چک نمی شه که درسته یا نه. مثلا دو تا کتاب موبایل گذاشتید ولی هیچکدومش کار نمی کنه. دانلود می شه ولی اصلا توی هیچ گوشی جواب نمی ده. حتی با جاوا توی کامپیوتر هم باز نشد. خواهشاً برای هر انجمن یک ناظر تعریف کنید تا این مسائل رو چک کنه.

و یه چیز دیگه هم هست. اینجا بیشتر فقط مدیران مطلب می ذارن اونوقت یه کاربر راحت طلب مثل من میاد و غر هم می زنهConfused

عیدتون مبارک و واقعا خسته نباشید عرض می کنمSmile (11)
 سپاس شده توسط Harika ، arash_65 ، hadi
(2-فروردين-1392، 12:35 صبح)sara_program نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام. سایت بسیار خوبی دارید. فقط یه چیزیش کمه. که اگه اون هم باشه دیگه تکمیله. ببینید اینجا هر فایلی که گذاشته می شه اون فایل چک نمی شه که درسته یا نه. مثلا دو تا کتاب موبایل گذاشتید ولی هیچکدومش کار نمی کنه. دانلود می شه ولی اصلا توی هیچ گوشی جواب نمی ده. حتی با جاوا توی کامپیوتر هم باز نشد. خواهشاً برای هر انجمن یک ناظر تعریف کنید تا این مسائل رو چک کنه.

و یه چیز دیگه هم هست. اینجا بیشتر فقط مدیران مطلب می ذارن اونوقت یه کاربر راحت طلب مثل من میاد و غر هم می زنهConfused

عیدتون مبارک و واقعا خسته نباشید عرض می کنمSmile (11)

ممنون از اینکه به این مشکلات اشاره کردین. سعی میکنیم رسیدگی کنیم.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط arash_65 ، hadi
(2-فروردين-1392، 12:35 صبح)sara_program نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام. سایت بسیار خوبی دارید. فقط یه چیزیش کمه. که اگه اون هم باشه دیگه تکمیله. ببینید اینجا هر فایلی که گذاشته می شه اون فایل چک نمی شه که درسته یا نه. مثلا دو تا کتاب موبایل گذاشتید ولی هیچکدومش کار نمی کنه. دانلود می شه ولی اصلا توی هیچ گوشی جواب نمی ده. حتی با جاوا توی کامپیوتر هم باز نشد. خواهشاً برای هر انجمن یک ناظر تعریف کنید تا این مسائل رو چک کنه.و یه چیز دیگه هم هست. اینجا بیشتر فقط مدیران مطلب می ذارن اونوقت یه کاربر راحت طلب مثل من میاد و غر هم می زنه عیدتون مبارک و واقعا خسته نباشید عرض می کنمmile (11):
سلام ممنون از توجهتون ولي خوشبختانه هرسه فايل كتاب موبايل سالم هستن و مشكلي ندارن و تاجايي كه بنده اطلاع دارم شما فرموده بوديد روي گوشي نوكيا تست كرديد جهت راهنمايي و اطمينان خاطر اين كتاب ها بروي گوشي هاي سوني اريكسون كه برنامه جاوا دارن قابل خوندن ازجمله مدل w508 - w908 و بالا يا پايين تر درضمن بنده تا از صحت درستي فايل ها اطمينان خاطر نداشته باشم قرارشون نميدم سوالي بود درخدمتم موفق باشيد
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، Harika ، آرام ، hadi
ممنون بابت رسیدگیتون. اتفاقا سونی اریکسون هم دارم Rose

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان