میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمایی برای ارشد انفورماتیک پزشکی

سلام و خدا قوت.
بچه ها من تازه (همین دیروز !!!) با این رشته آشنا شدم و برام خیلی جالبه!!! امسال کنکور آی تی رو شرکت کردم اما میخوام برای این رشته هم تلاشم رو بکنم. بعضی از مطالب و تاپیک های سایت رو خوندم، اما نمیشه که همه رو بخونم!! کتابا رو هنوز تهیه نکردم!
میخواستم بدونم تو این مدت باقی مونده میشه خوند؟؟ اکثر بچه ها از خرداد شروع کردن به خوندن!!!!
(4-اسفند-1391، 09:39 صبح)zeinab.mh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام و خدا قوت.
بچه ها من تازه (همین دیروز !!!) با این رشته آشنا شدم و برام خیلی جالبه!!! امسال کنکور آی تی رو شرکت کردم اما میخوام برای این رشته هم تلاشم رو بکنم. بعضی از مطالب و تاپیک های سایت رو خوندم، اما نمیشه که همه رو بخونم!! کتابا رو هنوز تهیه نکردم!
میخواستم بدونم تو این مدت باقی مونده میشه خوند؟؟ اکثر بچه ها از خرداد شروع کردن به خوندن!!!!

سلام زينب جان
از بابت ساختمان داده و برنامه نويسي رياضي فكر نكنم مشكلي داشته باشي
ميونه مدريت كه مانياي عزيز خلاصه 3 تا كتاب مدريت رو گذاشته كه الانم 4 كتاب رو شروع كرده
زبانم سعي كن فقط سوالهاي 5 تا 6 سال قبل وزارت رو بخون امار رو هم فكر نكنم مشكلي داشته باشي تقريبا همون امار مهندسي ولي بخون بازم
امار جامع زيستي رو ميتوني تهيه كني و از روي اون بخوني
برو به اين لينك خلاصه كتابهاي مدريت و رياضي اونجا هست از اونجا ميتوني بخوني
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
بودنش عادتی است عین نفس کشیدن!
"""""خدا را میگویم"""""""
همیشه همراهت .......
 سپاس شده توسط zeinab.mh ، Roya-A
(4-اسفند-1391، 09:39 صبح)zeinab.mh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام و خدا قوت.
سلام - مطلب زیر را بخونید بهتون شاید کمک کنه:
[highlight=#NaNNaNNaN]

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*[/B]

[/highlight]
 سپاس شده توسط یگانه ، zeinab.mh