میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جمعی از اساتید رشته ی بنده-دانشکده پیراپزشکی مشهد

Big Grin 
توضیح کامل باشه برای بعدا
عکس اول از سمت راست:سرکارخانم دکتر معراجی(دکترای مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی-عضو هیئت علمی دانشکده)
عکس دوم:جناب آقای دکتر مرادی (دکترای مدارک پزشکی-مدیر گروه)
عکس سوم:جناب آقای دکتر کیمیافر(دکترای مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی-عضو هیئت علمی دانشکده)

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

یاد تو هر جا که هستم با منه...
داره عمر منو آتیش میزنه...
 سپاس شده توسط hadi ، Oranus ، farzaneh1312 ، shaparak ، meliya ، Shiva Faramarzi ، فهیمه ، health_sa ، hooriaty ، moghadasi
(10-مرداد-1390، 07:44 عصر)مهسا نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*توضیح کامل باشه برای بعدا
عکس سوم:جناب آقای دکتر کیمیافر(دکترای خدمات بهداشتی و درمانی-عضو هیئت علمی دانشکده)
مهسا خانم ممنون از عکسا جالب بودRose
ولی تا اونجا که بنده می دونم آقای خلیل کیمیافر دکترای مدیریت اطلاعات بهداشتی و درمانی داره نه خدمات بهداشتی و درمانی
Rose
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
واقعا؟ب نکته خیلی خوبی اشاره کردین!!!
من همیشه این مدیریت اطلاعات بهداشتی رو با مدیریت خدمات بهداشتی اشتباه میگیرمGigle
ممنون بابت تذکر
یاد تو هر جا که هستم با منه...
داره عمر منو آتیش میزنه...
این از اساتید کدوم دانشگاه هستن؟RoseRoseRose
خدایا
همه دنیا بخواد و تو بگی نه / نخواد و تو بگی آره ، تمومه
همین که اول و آخر تو هستی / به محتاج تو محتاجی حرومه . . .
(11-مرداد-1390، 12:52 عصر)مهسا نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*واقعا؟ب نکته خیلی خوبی اشاره کردین!!! من همیشه این مدیریت اطلاعات بهداشتی رو با مدیریت خدمات بهداشتی اشتباه میگیرمGigle ممنون بابت تذکر

خواهش میکنم//در ضمن دکترای مدارک پزشکی هم نداریم همون مدیریت اطلاعات بهداشتی میشهBig GrinBig Grin
(11-مرداد-1390، 02:04 عصر)یاس سپید نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*این از اساتید کدوم دانشگاه هستن؟RoseRoseRose

خب خودشون گفتن دیگه ماله گروه مشهد هستش
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
Smile 
با سلام
ممنون از مهسای عزیز که اساتید خوب رشتمون رو در مشهد معرفی کردن.
همه ی افرادی که ایشون معرفی کردن جزء زحمت کشهای این رشته ان( من در مقطع کاردانی و کارشناسیم شاگردیشون رو کردم) .
امیدوارم همه ی اساتید رشتمون مثل این عزیزان دلسوز دانشجو هاشون و نگران جایگاهشون تو جامعه باشن.
باتشکر

من c.v کامل دکتر مرادی رو هم واستون میذارم.
خانم دکتر معصومه سرباز (دکترای انفورماتیک پزشکی مشهد)
هم جزء اساتید فعال و محشر رشته مون در علوم پزشکی مشهد هستند که خوبه بشناسیدش.

فایل‌های پیوست
.docx   MoradiGh.docx (اندازه 68.05 KB / تعداد دانلود: 70)
تصور کن اگر قرار بود هرکس به اندازه ی دانشش حرف بزند ... چه سکوتی بر دنیا حاکم میشد؟!!
 سپاس شده توسط مهسا ، hadi ، kamali-m ، فهیمه
سلام.اساتیددانشگاه مشهدواقعاخوب هستندامااگه واسه اوردن مقطع ارشدرشته HITهم تلاش میکردندعالی میشد.واقعاواسه ماخانومارفتن به شهرهای دوربرای ادامه تحصیل مشکله.
 سپاس شده توسط مهسا ، فهیمه
من هم یاد دوران دانشجوییم سال 86در مشهد افتادم جا داره که از استاد ارشادنیا هم به خاطر اخلاق خوبش یادی کنم اگه دیدینش بگین یکی از دانشجوهای قدیمی سلام مخصوص رسوند
مردم شهری که همه در آن میلنگند

به کسی که راست راه میرود می خندند

سپاس شده توسط مهسا
با سلام و تشکر
کاش از مربیان خوب و زحمت کش در بیمارستان ها نیز که نقش زیادی در اموزش عملی ما بر عهده داشتند نیز تشکر کنیم، از تمامی افرادی که صمیمانه تجربه های سال ها کار و تلاش را در اختیارمان قرار دادند و بهترین ها هستند و خواهند بود......
سلام یادش بخیر کاردانی دانشگاه مشهد چ خووووووووووووووووب بود واقعا استادای ماهی داره ....البته جا داره از اساتید محترمی هم که بعنوان مسول کارآموزی تو بیمارستانهای مشهد واقعا دلسوزانه بهمون کمک میکردند یادی بشه جناب آقای گلمحمدزاده بیمارستان امام رضا(ع)...سرکار خانم باقرزاده که البته ایشون یه دوره ای هم تو دانشگاه تدریس داشتند ...جناب آقای موذنی بیمارستان ام البنین ...که هنوزهم با گذشت 6 سال این عزیزان همچنان پشتیبان و استاد و راهنمای ما هستنRoseیه دنیا شادی و سلامتی بدرقه راه همه استادانی که دلسوزانه هم یه استاد هستن هم یه دوست خوب واسه دانشجوهاشونRoseRoseRoseRose
Roseخدایا ما را ببخش برای همه درهایی که زدیم و هیجکدام خانه تو نبودRose

سپاس شده توسط health_sa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان