میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقویم کنگره ها و همایش ها

بنظرم حالا که سایتمون بیشتر شده برا بچه کنکوریا Rose یک خورده تخصصی ترش کنیم (هم کنکور- هم قبول شدگان) اطلاعات مربوط به همایش ها و کنفرانسها رو تو یک تاپیک یا تو تولباکس بالا بذاریم . که بازهم بهم دیگه کمک کنیم . مخصوصا تو ارائه مقالات و پوسترها اگه بصورت چند نفره باشه به نفع خودمون Smile (11)که از اون پراکندگی دربیاد. از آیناز جون که این اخبارو میگه بازم تشکرمن یک لینک میذارم. مرجع سراسری ایران کنفراس *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*البته اینم هست
http://oloompezeshki.com/akhbar/811-congress
امید به همکاری بیشتر
موفق باشید دوستان
 سپاس شده توسط tahasoltany ، arash_65 ، Harika ، hadi ، MaN!a
(26-آذر-1391، 12:49 عصر)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*مخصوصا تو ارائه مقالات و پوسترها اگه بصورت چند نفره باشه به نفع خودمون Smile (11)که از اون پراکندگی دربیاد.
بله خیلی خوب میشه...
چند ماه پیش خانم فرامرزی و خانم آیناز اطلاعیه تشکیل گروه های تخصصی رو دقیقا واس همین هدف ارسال کرده بودن ولی نمیدونم چی شد دوستان علاقه نشون ندادن!
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط MaN!a
من که اعلام موافقت و همکاری به آیناز خانم اعلام کردم ولی نمیدونم چی شدکه پیش نرفت؟ آیناز جون شما بگو چرا؟
 سپاس شده توسط MaN!a
(29-آذر-1391، 06:33 عصر)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من که اعلام موافقت و همکاری به آیناز خانم اعلام کردم ولی نمیدونم چی شدکه پیش نرفت؟ آیناز جون شما بگو چرا؟

کاش یه چند نفر مثل شما ابراز علاقه میکردند زهرا جون. البته ناگفته نماند که بچه های کارشناسی بیشتر از اونی که من انتظار داشتم موافق کار گروهی بودند. اما متاسفانه اونهایی که باید شرکت میکردند ، نکردند. منم خیلی تو ذوقم خورد. ترجیح دادم تنهایی کار کنم. اما اگه شما خودت بخوایی من حاضرم باهم کار کنیم. اگه یکی با یکی حرفش بشه تو سایت یا چیزای الکی اتفاق بیافته همه میان نظر میدن و جبهه میگیرن ولی وقتی بخوایم یه کار مفید انجام بدیم همه کار دارن و گرفتارن. در ایران کار گروهی معنی نداره چه برسه به اینکه در دنیای مجازی هم باشه.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi
(29-آذر-1391، 07:32 عصر)I_NAZ نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(29-آذر-1391، 06:33 عصر)zahra1361 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من که اعلام موافقت و همکاری به آیناز خانم اعلام کردم ولی نمیدونم چی شدکه پیش نرفت؟ آیناز جون شما بگو چرا؟

کاش یه چند نفر مثل شما ابراز علاقه میکردند زهرا جون. البته ناگفته نماند که بچه های کارشناسی بیشتر از اونی که من انتظار داشتم موافق کار گروهی بودند. اما متاسفانه اونهایی که باید شرکت میکردند ، نکردند. منم خیلی تو ذوقم خورد. ترجیح دادم تنهایی کار کنم. اما اگه شما خودت بخوایی من حاضرم باهم کار کنیم. اگه یکی با یکی حرفش بشه تو سایت یا چیزای الکی اتفاق بیافته همه میان نظر میدن و جبهه میگیرن ولی وقتی بخوایم یه کار مفید انجام بدیم همه کار دارن و گرفتارن. در ایران کار گروهی معنی نداره چه برسه به اینکه در دنیای مجازی هم باشه.
آره عزیزم من حاضرم .
هنوز نمیدونم اگه یک مقاله خوب بتونن بدن چقدر بنقعشونه
وقتی چندنقرباشیم.کیفیت کاربالاتره میره هم اینکه اطلاعات تجربه
الان قدرنمی دونن
بهم خبر بده که شروع کنیم
من داخل تاپیک قبلی هم اعلام آمادگی کردم اینجا هم باز عنوان میکنم RoseRose
از دوستان ارشد انفورماتیک و یا فن اوری اگر مقاله پایان نامه و یا موضوعی دارن قابل کار کردن خوشحال میشم حتی در حد ترجمه و یا کاری که بتون تجربه خودم بالا ببره و به طرف مقابل هم کمکی کن همگاری کنم RoseRose
من خودم هر دفعه مقاله ای که می نویسم تنها تا مرحله پوستر میکش و نمی دونم واقعا عیب کارم کجاست Confused
مشغله فکری و کاری زیادی دارم ولی شده از خواب شبم بزنم دوست دارم تو این زمینه تبحر لازم پیدا کنم UndecidedConfused
پس خواهشا ما کارشناسی ها رو دریابید
SadRoseRose
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط hadi ، آرام

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان