میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا شروع نمیشه؟؟؟

سلام خدمت تمام خواهر ،برادرهای سایت .لطفا" هرچه سریعتر برنامه ریزی رو شروع کنیم تا با یاری خدا و دوستان گامی در جهت پیشرفت حداقل واسه خودمون انجام داده باشیم.
یه تاریخ دقیق اعلام کنین تا شروع کنیم اگه همینطور پیش بره واقعا" خودمونو سرکار گذاشتیم ولی واقعیته به کسی بر نخوره من خودمو میگم من بخاطر مسائل ...نتونستم دین خودم رو ادا کنم و الان هم آمادگی واسه شروع دارم پس لطفا" شروع کنین کمتر ازهم تعریف کنین و بیشتر عمل کنییم چون اعمال ما خودشون این مسله رو درک میکنن. من منتظرم البته باید بگم ما منتظریم که برنامه ریزی شروع بشه و اگه هم دلیلی واسه شروع نشدنش هست بگین شاید ماهم تونستیم کمکی کنیم.
چقدر احمقانه در رویاهایم خدا را همسطح خواسته هایم میدانستم...
 سپاس شده توسط Harika ، hadi ، MaN!a
(6-آذر-1391، 08:27 صبح)maleki نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام خدمت تمام خواهر ،برادرهای سایت .لطفا" هرچه سریعتر برنامه ریزی رو شروع کنیم تا با یاری خدا و دوستان گامی در جهت پیشرفت حداقل واسه خودمون انجام داده باشیم.
یه تاریخ دقیق اعلام کنین تا شروع کنیم اگه همینطور پیش بره واقعا" خودمونو سرکار گذاشتیم ولی واقعیته به کسی بر نخوره من خودمو میگم من بخاطر مسائل ...نتونستم دین خودم رو ادا کنم و الان هم آمادگی واسه شروع دارم پس لطفا" شروع کنین کمتر ازهم تعریف کنین و بیشتر عمل کنییم چون اعمال ما خودشون این مسله رو درک میکنن. من منتظرم البته باید بگم ما منتظریم که برنامه ریزی شروع بشه و اگه هم دلیلی واسه شروع نشدنش هست بگین شاید ماهم تونستیم کمکی کنیم.

ما شما رو به عنوان سرگروه برنامه نویسی و ساختمان انتخاب کردیم.
کاربر "یگانه" به عنوان سرگروه ریاضی و آمار
کاربر "MAN!A" سرگروه مدیریت

اگر موافقید با توجه به 6 ماه باقی مانده برنامه ریزی کنید تا بقیه هم شروع کنن.
رفع اشکالها و پرس و پاسخ ها از همین ماه باید شروع بشه.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi8963 ، hadi ، maleki ، MaN!a
(6-آذر-1391، 01:31 عصر)I_NAZ نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(6-آذر-1391، 08:27 صبح)maleki نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام خدمت تمام خواهر ،برادرهای سایت .لطفا" هرچه سریعتر برنامه ریزی رو شروع کنیم تا با یاری خدا و دوستان گامی در جهت پیشرفت حداقل واسه خودمون انجام داده باشیم.

ما شما رو به عنوان سرگروه برنامه نویسی و ساختمان انتخاب کردیم.
کاربر "یگانه" به عنوان سرگروه ریاضی و آمار
کاربر "MAN!A" سرگروه مدیریت

اگر موافقید با توجه به 6 ماه باقی مانده برنامه ریزی کنید تا بقیه هم شروع کنن.
رفع اشکالها و پرس و پاسخ ها از همین ماه باید شروع بشه.

سلام
من منتظر یه سری کتاب هستم سفارش دادم قراره5 شنبه دستم برسه
من ریاضی رو میخوام از روی مدرسان شریف کاردانی به کارشناسی فعلا کار کنم ولی دنبال یه منبع بهترم هستم که پوشش کامل بده سعی میکنم هروز شبا بیام مطالب فرمول های مهم رو براتون بزارم تقریبا سعی میکنم یه جزوه خوب براتون بزارم رو سایت تا اخر سال که به راحتی بتونید تست های کنکور رو بزنید
برا امارهم 2 تا کتاب امار جامع و امار زیستی منابعی هست که میخوام از روش بخونم
برا رفع اشکال هم یه روزی که تقریبا همه باشن میام به صورت ان لاین هرکی سوالی داشته باشه جواب میدم بقیه روزا هم برام پیام بدید جواب میدم
ولی از از ایناز خانم خواهش میکنم یه انجمن یا تایپیک مشخص بزاره تا به جای اینکه پراکنده بشیم همگی بیایم و مطالب و رفع اشکالا رو همون جا بررسی کنیم
امیدارم بتونم کمکی بکنمRose

بودنش عادتی است عین نفس کشیدن!
"""""خدا را میگویم"""""""
همیشه همراهت .......
 سپاس شده توسط hadi ، maleki ، MaN!a
منم آمادگي خودم اعلام ميكنم اميدوارم بتونم از پس اين مسئوليت بربيام و شرمنده دوستان و بالاخص خانم نوراني نشم پاسخگوي سوالات دوستان در زمينه منابع مديريت و نحوه مطالعش هستم خوشحال ميشم همگي بنوعي كمك كنيم تا به نتايج دلخواهمون برسيمSmile با آرزوي موفقيت براي تمامي دوستان RoseRose
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط hadi ، آرام ، maleki
سلام من همچنان منتظر دوستان سرگروه هستم!!!!!!!
پس چی شد بچه ها؟
برای پیشرفت سه چیز لازم است .
پشتکار،پشتکار،پشتکار
(3-دي-1391، 12:08 عصر)مهرنوش23 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من همچنان منتظر دوستان سرگروه هستم!!!!!!!
پس چی شد بچه ها؟

سلام مهرنوش جان دوتا از سرگروه ها(مانیا و یگانه) کارشونو شروع کردن!

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

دعا پشتِ دعا برای آمدنت ،

گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ،

دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛

کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟!!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان