میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منبع سوالات درس انفورماتیک پزشکی

سلام
از بچه های انفورماتیک آیا کسی می دونه سوالات از شماره 45 الی شماره 52 آزمون دکترای انفورماتیک 90 که دفترچه اش ضمیمه می باشد، از کدام منبع یا منابع بوده است؟
با تشکر

فایل‌های پیوست
.pdf   MedicalInformaticPhd90-91.pdf (اندازه 517.57 KB / تعداد دانلود: 1,227)
Scramble Sorrows on Sand But Curve kindness in the Heart of Marble
(17-مهر-1391، 12:48 عصر)koolaee نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
از بچه های انفورماتیک آیا کسی می دونه سوالات از شماره 45 الی شماره 52 آزمون دکترای انفورماتیک 90 که دفترچه اش ضمیمه می باشد، از کدام منبع یا منابع بوده است؟
با تشکر

کسی نیست کمکم کنه؟؟!
Scramble Sorrows on Sand But Curve kindness in the Heart of Marble
(20-مهر-1391، 02:50 عصر)koolaee نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(17-مهر-1391، 12:48 عصر)koolaee نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
با تشکر

کسی نیست کمکم کنه؟؟!

سلام
من که تا حالا اینا رو جایی ندیده بودم مثلا سوال 48 در رابطه با منطق فازیه که الان مدتیه که دارم راجع بهش تحقیق میکنم و قبلا چیزی راجع بهش نخونده بودیم البته فقط درحد جزئی تو هوش مصنوعی دیده بودیم.
فقط خواستم بدونی بجه های سایت معمولا تو فکر کمک کردن هستن ولی اگه نتونن جواب بدن دلیل بر این نیست که کسی نمیخواد. تعداد دانلودها دلیل این مدعاست.
Many People lose the small joys, in hope for big happiness

Pearl S. Buck
 سپاس شده توسط hadi ، koolaee ، hadi8963
با تشکر

سلام
درسی به عنوان ریاضیات پیشرفته در کارشناسی ارشد کامپیوتر وجود دارد که برخی از اساتید با موضوعاتی مثل روشهای هیوریستیک حل مسئله ( الگوریتم ژنتیک PSO ,ACOT,) و شبکه عصبی و منطق فازی و.. مباحث رو پوشش میدن که البته برای هر مبحث کتابی جدایی وجود داره.
[عکس: Finger20Print.gif]
آموخته ام که لبخند ارزانترین راهی است که می شود با آن نگاه را وسعت داد.
[عکس: 2324170es5h203rnn.gif]
سلام دوستان اگه خواستید من جزوهای انفورماتیک پزشکیه موسسه معین برای رشته انفورماتیک پزشکی رو با نصف قیمت میفروشم
09396774873 جوکار