میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قبولی در کنکور 92-93

سلام دوستان من امسال بخودم قول دادم ارشد فناوری اطلاعات قبول شم واسه اینکه کارمند هم هستم فقط شیراز قبول شم اگه میتونین راهنماییم کنید زبان رو خیلی دوست دارم 2 هفته است شروعش کردم ولی ازش زده میشم بنظرتون چیکار کنم ممنون محمدزاده
(29-شهريور-1391، 10:54 صبح)maryam نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان من امسال بخودم قول دادم ارشد فناوری اطلاعات قبول شم واسه اینکه کارمند هم هستم فقط شیراز قبول شم اگه میتونین راهنماییم کنید زبان رو خیلی دوست دارم 2 هفته است شروعش کردم ولی ازش زده میشم بنظرتون چیکار کنم ممنون محمدزاده

سلام خانم محمدزاده،برای بالابردن درصدای زبانتون میتونین به تاپیکی با عنوان "بالا بردن درصد فناوری و زبان" که چندی قبل توسط یکی از دوستان ایجاد شده بود،سر بزنید! امیدوارم که راهنمایی های بچه ها به دردتون بخوره. با آرزوی موفقیت!
hope is good things
 سپاس شده توسط hadi
سلام مريم خانوم من فاطمه از شيراز هستم منم مي خوام امسال امتحان بدم
مركز تحقيقات چشم پزشكي شيراز كار مي كنم
مي تونيم با همديگه درس بخونيم البته من از قديميها هستم دارم رفرنسها را جور مي كنم
 سپاس شده توسط maryam ، Harika
سلام فاطمه خانم منم خوشحال میشم با همدیگه درس بخونیم علاقه بسیار شدیدی به درس خوندن دارم ولی منتظر بودم اول استخدام شم بعد شروع کنم
من بهمن 89 از دانشگاه کرمان فارغ التحصیل شدم
الانم در بیمارستان امام هادی فراشبند قراردادی کار میکنم
شما چی ؟
""Thank you"ast dadan:"maryam
سلام دوستان عزيز

اميدوارم هر دو شما قبول بشيدShy
اگه برنامه ريزي صحيح داشته باشيد حتما ميتونيد قبول بشيد
در مورد زبان هم حتما سوالات كنكورهاي سالهاي قبل رو بخوونيد.كتاب كوچك سايز پالتويي بنفش رنگي در كتابفروشيها موجود هست به نام زبان عمومي براي كنكور كه سوالات 82 تاكنون رو جمع آوري كرده .متاسفانه فراموش كردم تاليف كي هست.
درضمن از پيام خصوصي كه در پنلهاتون هست ميتونيد استفاده كنيد و باهم هماهنگ بشيد.BlushBlushBlush
موفق باشيد
 سپاس شده توسط Harika ، Oranus ، hadi
سلام منم براتون آرزوی موفقیت می کنم و نکته ای که برای این کنکور خیلی مهم ه انتخاب منابع جامع و خوبه.یکم به این مورد دقت کنید خیلی راحتتر و مطمئن تر می تونید برا کنکور بخونید. موفق باشید
مشکل دنیا این است، که احمق ها کاملا به خود یقین دارند، در حالیکه دانایان، سرشار از شک و تردیدند. "برتراند راسل"
 سپاس شده توسط Oranus ، hadi ، soniya
(30-شهريور-1391، 03:33 عصر)Azade_Kazemi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان عزيز

اميدوارم هر دو شما قبول بشيدShy
اگه برنامه ريزي صحيح داشته باشيد حتما ميتونيد قبول بشيد
در مورد زبان هم حتما سوالات كنكورهاي سالهاي قبل رو بخوونيد.كتاب كوچك سايز پالتويي بنفش رنگي در كتابفروشيها موجود هست به نام زبان عمومي براي كنكور كه سوالات 82 تاكنون رو جمع آوري كرده .متاسفانه فراموش كردم تاليف كي هست.
درضمن از پيام خصوصي كه در پنلهاتون هست ميتونيد استفاده كنيد و باهم هماهنگ بشيد.BlushBlushBlush
موفق باشيد

سلام وقتتون بخیر
من جزوه هام کامله هرچی کتاب بوده جمع کردم این کتابی که شم میگین رو تا حالا از کسی نشنیدم میشه اسم مولفش رو برام پیدا کنید با تشکر

سلام
مشخصات کتاب زبان :
پاسخگویی به سوالات کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از سال 1382 تا کنون
تدوین و گردآوری : رقیه عابدینی، احمد سلطان زاده
موفق باشید
خدایا سپاسگذارم...
 سپاس شده توسط soniya ، hadi ، سمیراجون ، Roya-A
(29-شهريور-1391، 11:53 صبح)advance نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(29-شهريور-1391، 10:54 صبح)maryam نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان من امسال بخودم قول دادم ارشد فناوری اطلاعات قبول شم واسه اینکه کارمند هم هستم فقط شیراز قبول شم اگه میتونین راهنماییم کنید زبان رو خیلی دوست دارم 2 هفته است شروعش کردم ولی ازش زده میشم بنظرتون چیکار کنم ممنون محمدزاده

سلام خانم محمدزاده،برای بالابردن درصدای زبانتون میتونین به تاپیکی با عنوان "بالا بردن درصد فناوری و زبان" که چندی قبل توسط یکی از دوستان ایجاد شده بود،سر بزنید! امیدوارم که راهنمایی های بچه ها به دردتون بخوره. با آرزوی موفقیت!

سلام وقتتون بخیر ممنون از راهنماییتون منابعی که رو سایته و دانلود کردیم چقدر موثره ؟

سلام بچه ها خوبید؟ منم میخوام امسال ارشد فناوری اطلاعات شرکت کنم و هرکاری کردم نتونستم منابع رو دانلود کنم.برای فناوری اطلاعات چی باید بخونیم؟ممنون