میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه نویسی Website با C#.Net و ASP.Net

دوستان سوالات خودتون در مورد برنامه نویسی وب سایت(Web Application) با استفاده از C#.Net و ASP.Net رو اینجا قرار بدید تا در اسرع وقت به اونا پاسخ داده بشه.فقط دوستان سوالات Web Application رو اینجا مطرح کنید.
باتشکر
تولد چیزی غیر از آغاز مرگ نیست . ادوارد یانک
 سپاس شده توسط Oranus ، hadi ، MaN!a ، rasand ، زینب
سلام بر همه و بخصوص دوست عزیز مهندس فرهمندیان
بنظرم بهتره تو چندین جلسه بصورت خلاصه(هفتگی-ماهانه و...) آموزش هم داده بشه تا مطالب جدید در این مورد رو بصورت خلاصه یاد بگیریم Rose
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط MaN!a ، Vahid_Farahmandian ، Oranus ، rasand ، marsa ، moshfegh
(22-شهريور-1391، 02:09 صبح)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام بر همه و بخصوص دوست عزیز مهندس فرهمندیان
بنظرم بهتره تو چندین جلسه بصورت خلاصه(هفتگی-ماهانه و...) آموزش هم داده بشه تا مطالب جدید در این مورد رو بصورت خلاصه یاد بگیریم Rose

ما توی شرکت پروژه های تحت وب زیاد انجام میدیم.
آموزش برنامه نویسی وب سایت و طراحی سایت رو فقط باید با پروژه عملی توضیح داد تا دوستان انجام بدن و واسشون جا بیفته.
وگرنه هیچ کتاب و منبع و توضیحی به هر خوبی هم باشه باعث نمیشه دوستان رو به جایی برسونه که مستقلا بتونن برنامه نویسی یک پروژه سایت کوچک رو انجام بدن.
موفق باشید
 سپاس شده توسط Shokoufeh_Aalaei ، Vahid_Farahmandian ، Oranus ، hadi ، 5mmmmm ، Orkide
تشکر میکنم از نظرات اساتید و عزیران بزرگوار.
عرض کنم خدمتتون که هدف از ایجاد این تاپیک فقط رفع اشکال بوده و هسش. ولی به هرحال نظرات و پیشنهادات شما بسیار راهگشا خواهد بود.
 سپاس شده توسط MaN!a ، Oranus ، hadi
سلام
من با asp.net آشنایی ندارم تازه شروع به یادگیریش کردم میخواستم بدونم لازمه که قبلش #C یاد بگیریم ؟
سوال دومم اینه که وقتی visual studio رو باز میکنم و میخوام یه new web site ایجاد کنم در حالت دیزاین صفحه خالی نیست که بخوام tools اضافه کنم اولا خالی میشد ولی الان نه ،میشه بگین اینه چیه و چه اشکالی پیش اومده؟
میخواستم عکسشم براتون بفرستم ولی بلد نبودم چه جوری عکس میفرستن!؟
کسی نیست یه جوابی به ما بده؟؟؟؟
(13-مهر-1391، 01:31 عصر)rasand نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
من با asp.net آشنایی ندارم تازه شروع به یادگیریش کردم میخواستم بدونم لازمه که قبلش #C یاد بگیریم ؟
سوال دومم اینه که وقتی visual studio رو باز میکنم و میخوام یه new web site ایجاد کنم در حالت دیزاین صفحه خالی نیست که بخوام tools اضافه کنم اولا خالی میشد ولی الان نه ،میشه بگین اینه چیه و چه اشکالی پیش اومده؟
میخواستم عکسشم براتون بفرستم ولی بلد نبودم چه جوری عکس میفرستن!؟
سلام
برای اینکه تو ویژوال استدیو asp.net کار کنی میتونی برای کد بیهاند خودت C# یا VB کار کنی. البته اگه تو جاوااسکریپت و جی کوئری مهارت داری میتونی تا حدودی بدون نیاز به این دوتا برنامه ن.یسی کنید
در ویژوال 2010هم بصورت پیش فرض یه دیزاین برای شما در نظر گرفته. در صورتی که بخواهید پروژه خالی بشه میتونید تمام فایل ها رو پاک کنید و خودتون اضافه کنید که من این رو پیشنهاد نمی کنم و پیشنهاد میدمن خود فایل های موجود رو بسته به نیازتون تغییر بدید.
این اتفاق تو MVC هم میوفته و یه صفحات پیش فرض رو خودش براتون میذاره

امیدوارم سوالتون رو درست متوجه شده باشم
 سپاس شده توسط 5mmmmm
میشه بگین چه جوری عکس بذارم که دقیقا بدونید منظورم چیه؟
آخه ماوس رو که میبرم روی دیزاین علامتی شبیه ورود ممنوع میندازه البته نه همه جاش!
(14-مهر-1391، 12:48 صبح)rasand نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*میشه بگین چه جوری عکس بذارم که دقیقا بدونید منظورم چیه؟
آخه ماوس رو که میبرم روی دیزاین علامتی شبیه ورود ممنوع میندازه البته نه همه جاش!
اگر نمی تونید تو سایت عکس بذارید با hadi مکاتبه کنید و اگر نه میتونید عکس رو به ایمیل من بفرستید تا بررسی کنم
اینم عکسی که میگفتم

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*