میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منابع

سلام.اگر کسی در مورد منابع آزمون دکتری انفورماتیک پزشکی اطلاعاتی داره ممنون میشم که در اختیار من قرار بده
 سپاس شده توسط Harika
(19-شهريور-1391، 10:34 صبح)elham.moosavinasab نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام.اگر کسی در مورد منابع آزمون دکتری انفورماتیک پزشکی اطلاعاتی داره ممنون میشم که در اختیار من قرار بده

Medical Informatics: Practical Guide for the Healthcare Professional Third Edition
By Robert E. Hoyt MD, Ann Yoshihashi MD, Melanie Sutton PhD
Medical Informatics: Ken Ong, MD, MPH, Editor
Information Technologies in Medicine: Metin Akay, Andy Marsh
مقالات مختلف مربوط به انفورماتیک
برای مدیریت اطلاعات کل منابعی که برای ارشد هست
کامپیوتر و ریاضی گسسته کتابهای تست وخلاصه
کلیات پزشکی چکیده فیزیولوژی
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi ، MaN!a ، elham.moosavinasab ، محمدحسین ، Farzaneh.g
با سلام خدمت دوستان عزیز
بنده برای دکتری 95 بسته آموزشی و جزوه های سنجش تکمیلی برای رشته انفورماتیک پزشکی رو خریدم اما به دلیل قبولی در دکتری کامپیوتر این بسته رو به صورت پکیج اورجینال با تخفیف ویژه بفروش گذاشتم علاقمندان می توانند عکس های بسته رو در لینک های زیر یا در . 09141096357 دریافت کنند.بسته دست نخورده و نو برای سال 95 است .
شماره تماس 09141096357
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

سلام .از دوستان کسی کتاب های ارشد برای انفورماتیک داره برای فروش ؟؟من چندتا ار کتابارو میخوام.ممنون میشم اطلاع بدید.(آدرس ایمیلf_shojaeezade@yahoo.com)