میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیشنهاد باز کردن یک صفحه برای هر دانشگاه

من پیشنهاد می کنم برای هر دانشگاهی که دانشجوی انفورماتیک پزشکی میگیره یک صفحه تو این وب سایت باز بشه تا دانشجویان هر دانشگاه بتوانند خلاصه ای از برنامه ها ومطالب علمی مطرح شده در طول ترم را داخل صفحه بنویسند. این طوری سطح علمی رشته ارتقا پیدا می کنه و دانشجویان از مطالب مطرح شده در دانشگاه های دیگر با خبر می شوند. الان 6 تا دانشکده دارن دانشجوی انفورماتیک تربیت میکنن و هر دانشکده ای یک رویکردی داره . با باز شدن این صفحات خیلی موارد متنوع مطرح میشه و خیلی تبادل نظر میشه . موافقید؟
 سپاس شده توسط MaN!a ، Oranus ، Vahid_Farahmandian ، Harika ، Shiva Faramarzi ، Shahab Ebrahimi ، hadi
تشکر از نظر مفیدتون.در ادامه ی نظر شما نظر من این هست واسه هر دانشگاه یه انجمن فرعی ایجاد شه اینطوری به نظر من شاید بهتر باشه.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi
پیشنهاد خوبی هستش اگر بشه لینک دانشگاه ها و دانشکده های مدیریت و پیراپزشکی شون رو داخل سایت قرار داد و لینک های مفید از قبیل کتابخانه الکترونیکی ... کتابخانه های دانشکده ها .. تحصیلات تکمیلی ...آیین نامه ها و ... که خاص هر دانشگاه و دانشکده هست زیر رده های هر دانشگاه باش ... [عکس: undecided.gif]:rose:
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Oranus ، hadi
موضوع به مکان مناسب منتقل شد.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط hadi
(16-شهريور-1391، 02:04 عصر)karimimedinfo نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*من پیشنهاد می کنم برای هر دانشگاهی که دانشجوی انفورماتیک پزشکی میگیره یک صفحه تو این وب سایت باز بشه تا دانشجویان هر دانشگاه بتوانند خلاصه ای از برنامه ها ومطالب علمی مطرح شده در طول ترم را داخل صفحه بنویسند. این طوری سطح علمی رشته ارتقا پیدا می کنه و دانشجویان از مطالب مطرح شده در دانشگاه های دیگر با خبر می شوند. الان 6 تا دانشکده دارن دانشجوی انفورماتیک تربیت میکنن و هر دانشکده ای یک رویکردی داره . با باز شدن این صفحات خیلی موارد متنوع مطرح میشه و خیلی تبادل نظر میشه . موافقید؟

با نظر شما کاملا موافقم. البته یه امکان search هم در انجمن باید ایجاد بشه.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط hadi