میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره صحيح حرف اول رو ميزنه-همه بخوونن

با سلام خدمت همه دوستان
من يه پيشنهاد داشتم پيرامون همون مسائلي كه دوستاني چند روزه در موردش صحبت ميكنن(مشاوره و برنامه ريزي).
قبل از اينكه دوستان قبول شده در كنكور و باقي دوستان پيشكسوت بخوان به كنكوريهاي امسال مشاوره بدن بهتره كه به نكاتي توجه كنيم:
1- مشاوره بايد هدفمند باشه.

2- مشاوره بايد مديريت شود مثلا شخصي به عنوان سرگروه مشاوره مشخص بشه(ترحيحا از دوستان سال بالايي و پيشكسوت)

3-چند گروه براي مشاوره در نظر گرفته بشه

4-هر گروه از چند زيرگروه تشكيل بشه

به عنوان مثال: گروه مشاوره درسي(زيرگروه برنامه نويسي و ساختمان-زيرگروه مديريت اطلاعات- زيرگروه رياضي- زيرگروه زبان)- گروه مشاوره عمومي(برنامه ريزي- روحيه بخشي و ..)

5- هرگروه از چندمشاور تشكيل بشه

6- به هر مشاور چند كنكوري اختصاص داده بشه كه بتونن تمركز داشته باشن روي كنكوريها

7-مشاوران برنامه ريزي و مسائل عمومي مشخص شده باشن

8-هربار كه يك كنكوري به سايت اضافه ميشه به يك مشاور خاص سپرده بشه كه در اين حجم زياد مشاوران و كنكوريها گيج نشه(پر واضح است كه هر مشاور ايده خاصي دارد و اگر هركي به يك كنكوري يك روش ياد دهد خوب كنكوري سردرگم ميشه )

9- هركسي كه داوطلب ميشه واقعا با عشق اينكارو انجام بده

روي صحبت من با مدير سايت و باقي دوستان پيشكسوت بود. من خودم بعد كنكور با اين سايت آشنا شدم و نميدونم روال سال قبل چطور بوده اما چون از مشاوره بهره بردم و تجربه هايي در اين موارد دارم سعي كردم پيشنها بدم.
اگر در فكر تشكيل گروه بوديد من دستم بالاست(حاضرم).دلم ميخواد از تجربه‌هام به ديگران هم ياد بدم.
حتي ديگر دوستان قبول شده در كنكور امسال و سالهاي پيش هم ميتونن در اينجا اعلام آمادگي كنن تا تصميم گيري براي مديريت سايت بهتر و راحتتر باشه.
چون ديدم در تاپيكها ديگر اعلام آمادگي دوستان آورده شده ترجيحا اگه همه يكجا باشن بهتره
بعد از اون دوستان
داوطلب بعدي---> soniya
 سپاس شده توسط Oranus ، MaN!a ، hadi
داوطلب نداريم ديگه؟آهان....
چون همه قبول شديم سرمون شلوغه ديگه سايت نميايم
حداقل نظر بديد تا بشه واسه كنكوريهاي امسال طرح و برنامه ريزي داشت
 سپاس شده توسط MaN!a
با سلام.
بسیار ممنونم از تایپیکی که ایجاد کردید.
روال سال ها ی قبل به این صورت بوده:
انجمن 2 سال که شکل گرفته پس روال این 2 سال رو اگه بخواییم بگیم به صورت زیر بوده است:
سال اول یعنی برای آمادگی واسه سال قبل چون انجمن تازه شکل گرفته بنده تنها شخص کنکوری بودم که هر هفته واسه خودم میومدم مطلب می نوشتم و به خودم روحیه می دادمBig Grin.(البته ناگفته نماند بعضی از دوستان میومدن و با اینکه کنکور نداشتن به بنده روحیه می دادند ازشون تشکر می کنم)که یه انجمن در رابطه کنکور داشتیم که از سه زیرانجمن فرعی تشکلی شده بود.که همشون برای پاسخ گویی به سوالات درسی بودند.البته دوستانی بعدا عضو شدند که کنکوری بودند.
این هم لینک مطالبی که بنده می نوشتم
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*

و اما سال دوم یعنی همین کنکوری که اخیرا نتایجش رو اعلام کردند.با کمک مدیر سایت انجمن کنکور ارشد گسترش داده شد واسه بچه های فناوری اطلاعت سلامت و انفورماتیک مجزا شد و کلا یه دسته بندی خوب انجام شد.و قسمت مشاوره برنامه ریزی هم به اون اضافه شد.با تشکر از مدیر سایت.
که در این قسمت با افراد قبول شده مصاحبه می کردیم و اینطوری تجربیاتشون رو در اختیار بقیه می ذاشتن.که جا داره ازشون تشکر کنم.

واسه مشاهده این قسمت هم می تونید به بخش کنکور کارشناسی ارشد مراجعه کنید(البته مظمینا تا حالا مشاهده کردید این قسمت رو)

حالا هم داریم وارد سال سوم میشیم.بنده هم اعلام آمادگی می کنم تا وقتی نفسی در وجودم هست به اعضای سایت اگه کمکی از دستم بربیاد انجام خواهم داد.الان هم با اینکه انفورماتیک رشته ای جدید هست و این سایت هم یکی از فعالیت هاش در این زمینه هست مشاهده می کنیم که روند تعداد اعضای سایت رو به افزایش داره میره و فعالیت بیشتر دوستان رو می طلبد.
دیگه نمیشه یکی دو نفر مسیولیت رو بر عهده بگیرند.انشالله دوستان همکاری لازم در جهت بهتر شدن و پیشرفت سایت به عمل آورند.

با تشکر Oranus

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط MaN!a ، soniya ، hadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان