میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امنيت اطلاعات سلامت در سيستم هاي مبتني بر ابزارهاي موبايل

Brick 

بخش بهداشت و درمان برای رسیدن به افزایش کارایی، مدیریت موثر اقدامات و ارتقاء دستاوردهای خود بویژه در وضعیتهای اورژانس، تصادفات، پزشکی از راه دور، مراقبت در منزل وانجام کارآزمایهای بالینی نیازمند بکارگیری تلفن همراه درمحیط امن و محافظت شده است.

پرسنل ارائه کننده خدمات سلامت به منظور حفاظت از تلفن همراه می بایست دستورالعملهایی همچون آگاهی از شیوه های امنیتی، مدیریت رمز عبور، کنترل دسترسی ها، حفاظت فیزیکی از تلفن همراه، حفاظت از داده ها با اقداماتی ازقبیل رمزگذاری، تهیه نسخه پشتیبان و حفاظت در برابر ویروسها و رعایت نکات امنیتی در انتقال داده ها را بکار گیرند.

هرچند که کاربرد اطلاعات سلامت مبتنی بر ابزارهای موبایل و تلفن همراه با مخاطرات زیادی روبروست اما معیارهای کم هزینه ای وجود دارد که با بکارگیری آنها می توان این تهدیدات را تا حد زیادی کاهش داده و به شرایط مطلوب امنیتی دست یافت.
RoseRose

فایل‌های پیوست
.pdf   279_983_NO1_W90_Amniyat.pdf (اندازه 441.7 KB / تعداد دانلود: 249)
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط rajabioun10 ، soniya ، Esmali ، hadi ، mahpishooni90 ، Harika