میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه ریزی کنکور انفور ماتیک 92-93

با سلام.
از دوستان عزیز خواهشمندم که هرکی یه اطلاعیه نزنه همه تو تالار به دنبال موضوع کم میشن.
اول بیاین یه سرگروه دلسوز واسه برنامه نویسی یکی واسه ساختمان یکی واسه امار و یکی هم واسه مدیریت .
از این طرف به آن طرف پریدن کار اشتباهی هستش بیاین مطالب رو تقسیم بندی کنیم.
برین قسمت "حس بعد از امتحان" رو نگاه کنید چرا از امروز شروع به برنامه ریزی نکنیم چرا چشمانمون رو میبندیم و میگیم قسمت بود .نه! مگه میشه خدا جلوی پیشرفت کسی رو بگیره چرا احساس خوب رو تجربه نکنیم.
من خودم الان مدرس برنامه نویسی و ساختمان ،مدار منطقی ، سیتم عامل و ... هستم و هیچ مشکلی با ریاضی و برنامه و ساختمان ندارم ولی بخدا حاضرم با تمام وجود کمک کنم و با این وجود حتی از این درسها کمک بگیرم پس بیاین 10 ماه ریاضت بکشیم تا نتیجه بگیریم .
امیدوارم روش فکر کنین..
و بدون نظر خارج نشین.تبلبی نکنین.
چقدر احمقانه در رویاهایم خدا را همسطح خواسته هایم میدانستم...
 سپاس شده توسط Vahid_Farahmandian ، MaN!a ، sadq ، soniya ، zahranoorian ، ali.valipour.baboli ، اتنا ، hamidi ، health_sa ، mozhgan68 ، یگانه ، adamak ، mahdigh13
من کاملا" موافقم به نظرم من قبلا هم گفتم من تنها انگیزه هم کمک کردنه و هم کمک گرفتن با هم چه اونایی که سر رشته دارن چه ندارن خواهشن دیگه از این که سوالات ساختمان و برنامه نویسی جز منابع نبودن حرف نزنیم بیاین بجای اینکه دنبال مقصر بگردیم دنبال راه حل باشیم و فرض رو بر این بزارین که واسه پاسخ سوالات باید خیلی زخمت کشید.
خدا کنه این برنامه ریزی صورت بگیره و از این تالار برم چون حرف زدن خالی فقط وقت ادم رو میگیره تا چشم رو هم بزارین میبینین وقت کنکوره .
واین که فردا فردا بعدا" و در اینده و حالا زوده بزار برگردم و ... ......................کافیه بیاین بیشتر از انچه که حرف میزنیم عمل کنیم .من من من من کردن بجایی نمیرسیم ما باید هم یاد بدیم هم یاد بگیریم ... پس اگه بشه تا اخر هفته دیگه شروع به برنامه ریزی کنیم خیلی خوب میشه.
ای کاش فقط یک لحظه تو رو حس میکردم تا از رنج حس نکردنت بی حس می شدم...
واسه دیدن آخرین اخبار فروش منابع ارشد انفورماتیک اطلاع رسانی انتشارات جعفری
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*:rose:
 سپاس شده توسط MaN!a ، فرزانه ، mozhgan68
منم موافقم گرچند خيلي برام سخت دوباره بخونم و هنوز باور ندارم ولي هستم تسلطم روي مديريت و تمامي كتاباش كه سوالات ازشون طراحي ميشن بيست Smile زبان و آمار هم همينطور برنامه هم سي و پاسكالم خوبه فقط ساختمان لعنتي دوستش ندارم و به مزاجم خوش نيستش Angry هركمكي از دستم بربياد كوتاهي نميكنم ميتونيد روم حساب باز كنيد Smile
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط mozhgan68
خیلی خوبه ...
میشه بگین مدیریت رو چند تا درست زدین طبق کلید...؟؟؟
نظرتون رو درباره پست های ثابت نکات برنامه ن نکات ساختمان ن مدیریت؟؟؟و پست های اطلاع رسانی ویرایشهای پستها اینجوری دیگه از زمان هم بهترین استفاده میشه...
چقدر احمقانه در رویاهایم خدا را همسطح خواسته هایم میدانستم...
من تمام وقتم حروم برنامه و گريه سرجلسه كردم و مهمترين نكته كه نبايد دوستان فراموش كنند و ناديد بگيرن برنامه ريزي و مديريت زمان سرجلسه هستش مديريت بدون احتساب سوالات كه دور جوابشون خط كشيدم ولي وارد پاسخنامه نشدن بايد بين ٣٤تا ٤٤ درصد زده باشم انشالله كارنامه بياد بهتر و دقيقتر ميشه مانور داد نكات مديريت - پاسكال - سي - آمار و رياضي هستم ولي ساختمان نه نميتونم كمكي كنم فعلا تا مسلط بشم Angry تاپيك مديريت ميتونم سرپرستي كنم هرهفته يا هر ٣روزي بروزش ميكنم با نكات جديدترSmile هستم تا تحقق هدفم و هدفمون Smile
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط ali.valipour.baboli
به نظرم من اگه مدیریت رو بیایم نکات رو دسته بندی کنیم .
1.خوندن مثلا" 20 صفحه در روز و ارسال نکات به انجمن
2.تجزیه و تحلیل نکات توسط گروه و پیشکسوتان این رشته
3.اشکال زدایی و رفع نقص با اطمیانان 100%
4.جمع بندی نکات
5.همین کار رو از گام اول تا آخر تا رسیدن به اخر کتاب انجام میدیم
6.خروجی یه فایل میشه که توسط منشی گروه به یک فایل پی دی اف تبدیل و در اختیار کاربران قرار میگیره.
مزیت ها
1.هماهنگی
2.صرفه جویی در وقت
3.نظم گروهی
4.کار گروهی
5.یکی بودن هدف
6.با پشتیبان بودن
7.مرور ان باره درس در حین مطالعه
8.پی بردن به نکات ریز و حیاتی
9.من به جرات قسم میخورم که اگه شما کاربران تا هفته دیگه نظراتون رو بگین میتونیم یه تصمیم خوب بگیریم ...این فرصت رو از دست ندین خیر سرمان دانشجوی مهندسی نرم افزار باید کار گروهی بکنن و واسه ارشد هم اگه هر نفر واسه خودش کار کنه به نتیجه نرسه.

دست در دست هم دهیم تا کنکور انفورماتیک پزشکی.
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*:rose:
 سپاس شده توسط hamid92 ، ali.valipour.baboli ، فرزانه ، mozhgan68
ببينيد دوست عزيز بهتره اول كتاب هاي مديريت طبق گنگ بودن ، سختي ، مبهم و سنگيني كتاب تقسيم بشن و صدالبته مهم بودنشون در مرحله بعد فكر نكات تنها نباشيد يه مسئله خيلي خيلي مهم اين هستش كه بعضي از كتاب هاي مديريت ميشه ٢٠صفحه رو ميخوني ولي هيچ و يا بزور دو نكته از داخلش ميشه بيرون كشيد اولويت مطالعه رو من به كتاب قاضي سعيدي ميدم روون و ساده توضيح داده شده اولويت مهم و سختي رو به كتاب هاي وگر و سيستم خانم صدوقي ميدم و آسوني و مهم و كليدي رو به كتاب داده پردازي دكترمقدسي ميدم البته ساير كتاب ها هم درحد متوسط قرار دارن مديريت اگربفهميدش تجزيه تحليلش راحت فهموندن نكات اصلي و كليديش بامن نظرم اين تاپيكي راه اندازي بش دوستان نكاتي رو كه ضمن مطالعه باهاش برخوردن و داخل ورد بنويسن و داخل تاپيك وارد كنن و يك نفر مسئول اين باش نكات تكراري نباشن و فرمت نوشته ها بصورت يكسان باش و درآخر هركتاب و تاپيك نكاتش بصورت كتابچه به فرمت گوشي ها حالا جار - آندرويد و غيره با اسم كتاب در بياريم كه همه جا و براي همه دوستان قابل دسترس باش
Rose
امتحان کنیدRose

سپاس شده توسط ali.valipour.baboli ، mozhgan68
ممنون
واقعا فکر خوبیه
رو کمک منم حساب کنید
منم از این مدیریت هیچی نمدونم فقط مثال زدم که میشه به تا اویل 92 به یه منبع واسه مطالعه دست پیدا کرد کسانی که میخوان همکاری کنن تا هفته دیگه معلوم شه و شروع کنیم
مطالب رو آپلود کردن .
من خودم تا آخرین توانم هم برنامه نویسی و هم ساختمان رو با منابع اصلی و نکات و مثالها در اختیار کاربران با برنامه ریزی قرار میدم.
با سلام خدمت همه ی عزیزان.
خیلی هم خوبه که گروهی باهم بخونید.
اول منابع رو تهیه کنید.
البته اگه یه کم فراتر از منابع تهیه کنید خیلی بهتره.هم واسه برنامه نویسی و هم واسه مدیریت.اینطوری خیالتون هم راحته.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.