میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتخاب موضوع برای تحقیق؟

Question 
سلام دوستان
خب با توجه به نظرسنجی اکثرا با تشکیل گروه تحقیق و ترجمه موافقید
دوستانی که موضوع خاصی مد نظرشون هست اینجا اعلام کنن تا شروع کنیم مقالات راجع به اون موضوع رو جمع اوری کنیم
مثلا من خودم تو وبلاگم مطالب مربوط به ممیزی بالینی رو جمع اوری می کنم
به نظر من 2تا گروه 5 نفری برای شروع کافیه
هر کدوم از این گروه ها ازادن خودشون موضوعشونو انتخاب کنن یا اگه تمایل دارن افراد جدیدی به گروهشون اضافه کنن
کسانی که تمایل دارن عضو این گروه ها بشن یا مسئولیت گروه رو به عهده بگیرن با من در ارتباط باشن ممنون میشم
RoseRose
 سپاس شده توسط Harika ، MaN!a ، آرام ، monir_ebrahimi ، hadi
(15-شهريور-1391، 11:41 صبح)Shiva Faramarzi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام دوستان
خب با توجه به نظرسنجی اکثرا با تشکیل گروه تحقیق و ترجمه موافقید
دوستانی که موضوع خاصی مد نظرشون هست اینجا اعلام کنن تا شروع کنیم مقالات راجع به اون موضوع رو جمع اوری کنیم
مثلا من خودم تو وبلاگم مطالب مربوط به ممیزی بالینی رو جمع اوری می کنم
به نظر من 2تا گروه 5 نفری برای شروع کافیه
هر کدوم از این گروه ها ازادن خودشون موضوعشونو انتخاب کنن یا اگه تمایل دارن افراد جدیدی به گروهشون اضافه کنن
کسانی که تمایل دارن عضو این گروه ها بشن یا مسئولیت گروه رو به عهده بگیرن با من در ارتباط باشن ممنون میشم
RoseRose

با سلام و تشکر از فعالیت های سودمند خانوم فرامرزی
من یه پیشنهادی دارم حضورتون
به نظر من بهتره چند تا موضوع رو انتخاب کنیم و بعد هر کسی بگه که دوست داره روی کدوم موضوع کار کنه. این موضوعاتم طوری باشند که هر دو رشته ی مدارک پزشکی و انفورماتیک رو پوشش بدن.
ممیزی بالینی برای مدارکی ها و یه موضوع دیگه مثل متامدلها برای انفورماتیکی ها
گفته باشم متامدلها از نظر دکتر مقدسی یکی از مهمترین مباحثی هستند که خیلی کم در ایران روشون کار شده.
فکر کنم از این به بعد و با افزایش تعداد خبرگان این سایتShy دوستان تمایل بیشتری به همکاری داشته باشند.
اگر اینجوری باشه من هم عضو گروه تحقیق میشم.Rose
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، MaN!a ، آرام ، monir_ebrahimi ، hadi
(15-شهريور-1391، 12:03 عصر)Aynaz_nourani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام و تشکر از فعالیت های سودمند خانوم فرامرزی
به نظر من بهتره چند تا موضوع رو انتخاب کنیم و بعد هر کسی بگه که دوست داره روی کدوم موضوع کار کنه. این موضوعاتم طوری باشند که هر دو رشته ی مدارک پزشکی و انفورماتیک رو پوشش بدن.
گفته باشم متامدلها از نظر دکتر مقدسی یکی از مهمترین مباحثی هستند که خیلی کم در ایران روشون کار شده.
فکر کنم از این به بعد و با افزایش تعداد خبرگان این سایتShy دوستان تمایل بیشتری به همکاری داشته باشند.

بله پیشنهادتون خیلی خوبه منتهی من خودم چندان با موضوعات رشته شما اشنایی ندارم که موضوعی پیشنهاد بدم این دیگه کار خودتون و خبرگان سایت هست!Wink
راجع به متامدلها هم که فرمودین اگه خودتون مسئولیت یه گروه 5 نفره که رو این موضوع کار کنن به عهده بگیرین عالی هست
من موضوع دیگه ای هم تو ذهنمه بررسی جدیدترین نرم افزار و متدهای داده کاوی که در پزشکی کاربرد دارن
اقای مدیر محترم نظرشون این بود که در پایان کار بین گروه هایی که کار گرداوری و تحلیل و ترجمه مقالات رو انجام دادن یه گروه برتر انتخاب بشه
 سپاس شده توسط MaN!a ، آرام ، Harika ، hadi
سرباز خط مقدم آماده خدمت Smile من هستم اين دو موضوع مد نظر دارم -بهبود مديريت بيماري‌هاي مزمن با سيستم‌هاي فناوري اطلاعات سلامت - چالش‌هاي سيستم‌هاي تصميم گيري باليني (CDSS) - بررسي نظام اطلاعاتي و آشنايي پزشكان با فن آوري هاي اطلاعاتي در مطب هاي خصوصي البته ايدش دارم هنوز كامل درموردش فكرنكردم ولي دوره كارشناسي دراين زمينه ها مطالعاتي داشتمSmile درهرصورت هستم دو آتيش با صحبت خانم نوراني هم موافقم پيشنهاد خوبي هستش يجورايي عالي ميشه Smile
خدایا ، امروز زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو، توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی .
خدایا اگر به یاد آورم که در گذشته چگونه از من مراقبت کردی
در زمان حال به تو توکل می کنم و می دانم، سپردن آینده به دستان توانای تو، بسیار اسان است.
Rose
اگر می خواهی خوشبخت ، باشی سعادت دیگران را هم در نظر بگیر
اگر شادی و تمام چیزهای مطلوب را با دیگران قسمت کنید ،
شادی و چیزهای مطلوب بیشتری را به سمت خودتان جذب می کنید.
امتحان کنیدRose
شهر از بالا زیباست ؛ و آدم ها از دور جذاب .لطفاً فاصله مناسب رو حفظ کنید تا قشنگ بمونیدRose

سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، آرام ، hadi
چقد حلال زادن این گروه ترجمه...[عکس: wink.gif]

راستش من یکی دوسالی هست که از فضای درس و دانشگاه فاصله گرفتم واسه همینم موضوع خاصی بنظرم نمی رسه ولی با موضوع خانم فرامرزی موافقم و یه قول مانیا جان سرباز آماده به خدمتم[عکس: khan59.gif]

دعا پشتِ دعا برای آمدنت ،

گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ،

دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛

کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟!!

سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، MaN!a ، hadi
(15-شهريور-1391، 12:17 عصر)Shiva Faramarzi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(15-شهريور-1391، 12:03 عصر)Aynaz_nourani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*با سلام و تشکر از فعالیت های سودمند خانوم فرامرزی

بله پیشنهادتون خیلی خوبه منتهی من خودم چندان با موضوعات رشته شما اشنایی ندارم که موضوعی پیشنهاد بدم این دیگه کار خودتون و خبرگان سایت هست!Wink
راجع به متامدلها هم که فرمودین اگه خودتون مسئولیت یه گروه 5 نفره که رو این موضوع کار کنن به عهده بگیرین عالی هست
من موضوع دیگه ای هم تو ذهنمه بررسی جدیدترین نرم افزار و متدهای داده کاوی که در پزشکی کاربرد دارن
اقای مدیر محترم نظرشون این بود که در پایان کار بین گروه هایی که کار گرداوری و تحلیل و ترجمه مقالات رو انجام دادن یه گروه برتر انتخاب بشه

برای متا مدلهای HIS من یک گروه 7 نفره رو پیشنهاد میکنم. چون 7 تا متا مدل وجود داره و هر نفر باید یکی رو بررسی کنه .
در مورد موضوع متدهای داده کاوی که گفتین یک کتاب خیلی خوب رو دکتر ریاضی به ما دادند. اگر برای ترجمه بخوایید شروع کنید من براتون میل میکنم.
خدایا ، در برابر هر آنچه که انسان بودن و انسان ماندن را به تباهی میکشاند،  مرا با نداشتن و نخواستن روئین تن کن !
 سپاس شده توسط MaN!a ، Shiva Faramarzi ، hadi
(15-شهريور-1391، 12:34 عصر)Aynaz_nourani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*برای متا مدلهای HIS من یک گروه 7 نفره رو پیشنهاد میکنم. چون 7 تا متا مدل وجود داره و هر نفر باید یکی رو بررسی کنه .
در مورد موضوع متدهای داده کاوی که گفتین یک کتاب خیلی خوب رو دکتر ریاضی به ما دادند. اگر برای ترجمه بخوایید شروع کنید من براتون میل میکنم.

تعداد اعضا پیشنهاد بود هر جور خودتون میدونین
ممنون میشم برام بفرستیدRose
 سپاس شده توسط Harika
(15-شهريور-1391، 12:34 عصر)Aynaz_nourani نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*برای متا مدلهای HIS من یک گروه 7 نفره رو پیشنهاد میکنم. چون 7 تا متا مدل وجود داره و هر نفر باید یکی رو بررسی کنه .
منم هستم خوشحال می شم یکی از اون 7 نفر باشم و کار کنم Smile رو منم حساب کنید.
مشکل دنیا این است، که احمق ها کاملا به خود یقین دارند، در حالیکه دانایان، سرشار از شک و تردیدند. "برتراند راسل"
 سپاس شده توسط Harika ، Shiva Faramarzi ، hadi
سلام
من هم اگه وقت داشته باشم خوشال میشم حتی ذره ای هم که شده بهتون کمک کنم.

باید چکار کرد؟
من از موضوعاتی که در رابطه با HISو مربوط به رشته خودمون باشه خوشم میاد ودر کل طرفدار فناوریهای نوین.......

بیشتر انسانها، زمانی ناامید می شوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده است...
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، hadi
منم مث همیشه در خدمتم و آمادگی خودمو جهت عضویت در گروه اعلام میکنمSmile (5)Smile (5)
همیشه نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از آدمها و کارهای این پایین نشکند...
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، hadi