میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

منابع تحقیق درباره انفورماتیک پزشکی

سلام
موضوع پروژه لیسانس من کاربرد فناوری اطلاعات در پزشکی هست
تا حالا تمام اینترنت و کتابخونه ها را زیر رو کردم تمام مطالب دست و پا شکسته است و هیچ ایده خاصی در باره این موضوع نمیده .از طرف دیگه مطالب زیادی هست که خیلی هاش تخصصی و برای من که فناوری اطلاعات خوندم خیلی بدرد نمی خوره .
گیج شدم نمیدونم از کجا شروع کنم لطفا یک کتاب مقاله یا هرچیز دیگه ای که بتونه کمکم کنه بهم معرفی کنید .
خیلی ممنون
پروژتون دقیقا در چه زمینه ایه؟
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi
خیلی ممنون از توجهتون
عنوان پروژه کاربرد فناوری اطلاعات در پزشکی و استاد راهنما هم گفته در کنار مسائل کلی این موضوع باید یک نمونه از کاربرد های پیاده شده را هم بطور کامل بررسی کنم
در مورد پزشکی از راه دور اطلاعات خوبی دارم ولی اونهام برای پروژه ام کافی نیست
در واقع یه تحقیق کلی در مورد انفورماتیک پزشکی و همونطور که گفتم چون شناخت کافی ازاین موضوع ندارم خیلی گیج شدم و نمی دونم چکار کنم
از طرفی هم استاد راهنما یک پروژه کامل و جامع می خواد خیلی هم سختگیر
خواهش می کنم کمک کنید تا بفهمم چکار کنم
استفاده از پایگاه های داده در پزشکی،نرم افزار های مختلفی که الان تو پزشکی کاربرد دارن و ......
برای این که که نمونه ی قابل اعتماد پیدا کنین توی Science Direct سرچ کنین احتمالا مقاله های ریویو هست

سپاس شده توسط hadi
سلام
از Science Direct نمیشه هیچ مقاله ای رو دانلود کرد فقط عناوینش هست و باید مقاله را بخریم هیچ راهی نیست بشه رایگان دانلود کرد
ممنون
(2-خرداد-1391، 11:17 عصر)setsoh نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام
از Science Direct نمیشه هیچ مقاله ای رو دانلود کرد فقط عناوینش هست و باید مقاله را بخریم هیچ راهی نیست بشه رایگان دانلود کرد
ممنون

الان اکثر دانشگاهها طبق قرارداد وزارت بهداشت از طریق پرتال *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* به مقالات ساینس دایرکت,ابسکو ومدلاین
دسترسی دارن
هر دانشگاهی یه نماینده برای این پرتال داره به این صورت که دانشجویان اون دانشگاه ضمن درخواست عضویت توی سایت مورد نظر باید درخواستشونو به اون نماینده بدن تا ظرف 2 یا 3 روز تایید کنه بعد میتونن به صورت تقریبا رایگان از اکثر مقالات استفاده کنن
اگر از طریق دانشگاهتون نتونستین به مقالات مورد نظرتون دسترسی پیدا کنین عنوان و پایگاه داده ای که توش سرچ کردین برام بفرستین که براتون دانلود کنم
 سپاس شده توسط hadi ، m92