میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همكاري براي ارشد انفورماتيك

سلام بر دوستان عزيز.
همانطور كه ميدونيد دواطلبين شركت كننده ارشد انفورماتيك رشته ي كارشناسيشون كامپيوتر مدارك پزشكي فناوري اطلاعات سلامت ميتونه باشه.
البته يه سري رشته هاي ديگه هم ميتونه باشه كه فقط رشته هاي مزتبط با همين سايت رو عرض كردم.
خوب بچه هاي كامپيوتر توي رياضي و برنامه نويسي قوي هستن بچه هاي مدارك پزشكي و فناوري اطلاعات سلامت در درس مديريت قوي هستن.البته ميشه گفت چون زبان گروه علوم پزشكي به پزشكي مربطو ميشه بچه هاي مدارك و فناوري اطلاعات درس زبانشون قوي تره.
تا الان هم تاپيك هايي واسه درس خوندن گروهي ايجاد شده ولي خيلي منسجم نبوده.
از دوستان ميخوام اگه كسي مايل هست كه منسجم تر پيش بريم اعلام آمادگي كنيد.كه مثلا هر هفته بياييم و رفع اشكال كنيم اگه كسي سوالي داره بپرسه.
مثلا بچه هاي كامپيوتر خيلي از مطالب مديريت واسشون سواله و بچه هاي مدارك پزشكي و فناوري اطلاعات از دروس رياضي و برنامه نويسي سوال دارن.
اينطوري هم خودمون مجبور ميشيم خوب بخونيم و هم اگه كسي سوالي داشته باشه ميتونه به جواب سوالش برسه.
پيروز باشيد.
دوستان عزيز لطف كنيد اگه موافق هستيد توي همين تاپيك بيان كنيد.
هر چه زودتر اعلام آمداگي كنيد خيلي بهتره.
ممنون.

اورانوس هفتمین سیاره نزدیک به خورشید و سومین غول از چهار غول گازی است. جبه‌ای از گاز و یخ هسته سنگی این سیاره را پوشانده است. جو اطراف جبه غالباً از متان ساخته شده ، که این گاز باعث وجود رنگهای آبی و سبز که از مشخصات بارز این سیاره هستند، می‌شود.
اورانوس سومین سیاره بزرگ منظومه شمسی بوده ، بزرگی آن 4 برابر زمین است.
 سپاس شده توسط newuser ، arash_65 ، hadi ، 5mmmmm ، MT1391
(15-فروردين-1391، 11:37 صبح)Oranus نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام بر دوستان عزيز.
همانطور كه ميدونيد دواطلبين شركت كننده ارشد انفورماتيك رشته ي كارشناسيشون كامپيوتر مدارك پزشكي فناوري اطلاعات سلامت ميتونه باشه.
البته يه سري رشته هاي ديگه هم ميتونه باشه كه فقط رشته هاي مزتبط با همين سايت رو عرض كردم.
خوب بچه هاي كامپيوتر توي رياضي و برنامه نويسي قوي هستن بچه هاي مدارك پزشكي و فناوري اطلاعات سلامت در درس مديريت قوي هستن.البته ميشه گفت چون زبان گروه علوم پزشكي به پزشكي مربطو ميشه بچه هاي مدارك و فناوري اطلاعات درس زبانشون قوي تره.
تا الان هم تاپيك هايي واسه درس خوندن گروهي ايجاد شده ولي خيلي منسجم نبوده.
از دوستان ميخوام اگه كسي مايل هست كه منسجم تر پيش بريم اعلام آمادگي كنيد.كه مثلا هر هفته بياييم و رفع اشكال كنيم اگه كسي سوالي داره بپرسه.
مثلا بچه هاي كامپيوتر خيلي از مطالب مديريت واسشون سواله و بچه هاي مدارك پزشكي و فناوري اطلاعات از دروس رياضي و برنامه نويسي سوال دارن.
اينطوري هم خودمون مجبور ميشيم خوب بخونيم و هم اگه كسي سوالي داشته باشه ميتونه به جواب سوالش برسه.
پيروز باشيد.
دوستان عزيز لطف كنيد اگه موافق هستيد توي همين تاپيك بيان كنيد.
هر چه زودتر اعلام آمداگي كنيد خيلي بهتره.
ممنون.
سلام
من موافقم

سپاس شده توسط hadi
ب نظرم بهتره یه تاپیک جدا برای کسانی که میخان امسال ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کنن باز بشه و همه اونجا برنامه مطالعه،سوالات و نظرشون رو بدن تا کنکور و بقیه تاپیک ها بسته بشن تا مطالب منسجم باشه/
البته ی نکته مهم به نظرم مثل گروه HIT که خانم مختاری زحمت برنامه ریزی هر ماهش رو کشیدن برای گروه انفورماتیک هم از کاربران یکشی این زحمتو برعهده بگیره خیلی بهتر میشه/Rose
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط shaparak ، مهران ، arash_65 ، healthit ، MT1391
(16-فروردين-1391، 04:25 صبح)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*ب نظرم بهتره یه تاپیک جدا برای کسانی که میخان امسال ارشد انفورماتیک پزشکی شرکت کنن باز بشه و همه اونجا برنامه مطالعه،سوالات و نظرشون رو بدن تا کنکور و بقیه تاپیک ها بسته بشن تا مطالب منسجم باشه/
البته ی نکته مهم به نظرم مثل گروه HIT که خانم مختاری زحمت برنامه ریزی هر ماهش رو کشیدن برای گروه انفورماتیک هم از کاربران یکشی این زحمتو برعهده بگیره خیلی بهتر میشه/Rose

سلام
من بانظرتون موافقم بجز قسمت برنامه مطالعه چون هرکی بابرنامه درس خونده قاعدتا الان باید یه دور کرده باشه وبعد از عید هم دوره کردن رو شروع کرده هر کی هم مثل من تنبلی کرده و زیاد درس نخونده فورسش رو واسه بعد از عید گذاشته و برنامه ریزی خودش رو داره ، پس اگهمیشه این یه قلم رو بیخیال شین تا این دو ماه آخرو به بچه ها استرس وارد نشه.
باتشکر
بنده توی زمینه برنامه نویسی میتونم به دوستان کمک کنم.
سال نو مبارکRose
 سپاس شده توسط hadi ، maryam.raz
رومنم حساب کنید.

شاید کمکی برا بچه ها باشم .حداقل روحیه بدم
ستاد روحیه به کنکوریاSmile (11)

موفق باشید
 سپاس شده توسط hadi ، arash_65 ، 5mmmmm ، omid tarazi
سلام دوستان من ترم HIT 5 هستم میخوام از الان شروع کنم میشه بهم بگین واسه برنامه نویسی C و پاسکال چه کتابهایو بخونم از کجا شروع کنم.
باتشکرRose
(20-آذر-1392، 01:12 صبح)samanmohammadpour نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
سلام دوستان من ترم HIT 5 هستم میخوام از الان شروع کنم میشه بهم بگین واسه برنامه نویسی C و پاسکال چه کتابهایو بخونم از کجا شروع کنم.
باتشکرRose

کتاب برنامه نویسی مقسمی که شامل تست هم هستشیک پاورپوینت هم از پاسکال توی نت هست از کتاب پیام نور مهندس جعفر تنهاست ؛ اینم لینکش:
http://www.compfo.net/doc_download/10
سلام من رشته ام نرم افزاره و قصد شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی خرداد 93 را دارم ، اگه از الان که 5 اسفند هست (روزی حداکثر3 یا 4 ساعت وقت دارم بخونم )شروع کنم میتونم قبول شم از تهران یا نه؟

من امسال میخوام که حتما قبول شم لطفا دقیق راهنمایی کنین که تو این مدت کم میتونم با روزی 3 یا 4 ساعت موفق شم؟من یه بچه یک و نیم ساله دارم که وقتی خوابه میتونم درس بخونم و در ضمن سنم برای استخدام بالاست و قصد دارم که با این رشته استخدام بشم واسه همین میخوام حتما قبول شم.
راستش با خوندن پست های سال قبل که دوستان ماه ها زحمت کشیده بودن ولی متاسفانه قبول نشده بودند خیلی مایوس شدم و حس کردم که دارم خودم و بچه ام رو الکی اذیت می کنم و تو ا ین 3 ماه با روزی 3 ساعت نمیتونم موفق شم ولی یه چیزی به من میگه بخون بخون ...

آیا صلاح میدونین یک درس مثلا آمار رو حذف کنم و نخونم و بقیه دروس رو خوب بخونم؟
آیا حتماباید مراجع اصلی رو بخونم یا میتونم نمونه سوال و خلاصه درس ها رو مثلا از مدرسان شریف یا کتاب های الکترونیکی که از این سایت گرفتم برای مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی بخونم؟
و یک سوال دیگه که آیا فقط 45 نفر پذیرفته میشن یا بغیر از این 45 نفر باز هم امیدی هست؟ ظرفیت شبانه علاوه بر این تعداد هست؟
با تشکر
 سپاس شده توسط sahar bano
(5-اسفند-1392، 02:04 صبح)Nil2 نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام من رشته ام نرم افزاره و قصد شرکت در کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی خرداد 93 را دارم ، اگه از الان که 5 اسفند هست (روزی حداکثر3 یا 4 ساعت وقت دارم بخونم )شروع کنم میتونم قبول شم از تهران یا نه؟

من امسال میخوام که حتما قبول شم لطفا دقیق راهنمایی کنین که تو این مدت کم میتونم با روزی 3 یا 4 ساعت موفق شم؟من یه بچه یک و نیم ساله دارم که وقتی خوابه میتونم درس بخونم و در ضمن سنم برای استخدام بالاست و قصد دارم که با این رشته استخدام بشم واسه همین میخوام حتما قبول شم.
راستش با خوندن پست های سال قبل که دوستان ماه ها زحمت کشیده بودن ولی متاسفانه قبول نشده بودند خیلی مایوس شدم و حس کردم که دارم خودم و بچه ام رو الکی اذیت می کنم و تو ا ین 3 ماه با روزی 3 ساعت نمیتونم موفق شم ولی یه چیزی به من میگه بخون بخون ...

آیا صلاح میدونین یک درس مثلا آمار رو حذف کنم و نخونم و بقیه دروس رو خوب بخونم؟
آیا حتماباید مراجع اصلی رو بخونم یا میتونم نمونه سوال و خلاصه درس ها رو مثلا از مدرسان شریف یا کتاب های الکترونیکی که از این سایت گرفتم برای مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی بخونم؟
و یک سوال دیگه که آیا فقط 45 نفر پذیرفته میشن یا بغیر از این 45 نفر باز هم امیدی هست؟ ظرفیت شبانه علاوه بر این تعداد هست؟
با تشکر
من فقط یه چیزی میگم. به امید استخدام اونم از نوع دولتی و فوریش توی این رشته نیاین لطفا. ببخشید مستقیم رفتم سر اصل مطلب ولی واقعیته، فعلا از استخدام خبری نیس. کاری که قراره با ارشد این رشته گیرت بیاد با همون لیسانسشم گیرت میاد. ولی اگه به قصد ادامه تحصیل دکترا میای یا حسابی استعداد و علاقه به research داری، تصمیم کاملا درستیه. خوندن و قبولیشم بستگی به خودتون داره. من داوطلبای با شرایط سخت تر از شما رو هم دیدم که خوندن و قبول شدن.
من یکی که اصلا موافق حذف یه درس نیستم، یعنی ضرر به تمامه، بعدشم اونقدری سخت نیس که بخوای حذف کنی، آمار و برنامه نویسیش برا کامپیوتریا آب خوردنه. مگه کنکور ارشد کامپیوتره که بیست و اندی درس مبحث سنگین رو قرار باشه بخونی، ساختمان داده اینجا با اونجا فرق داره، هیچ جوره مقایسه نکن.
شما که کامپیوتری هستی بهتره خود کتابای مدیریت رو بخونی تا جایی که در دسترست هست.
ظرفیتام متغیره ولی بگم داوطلبام متغیرن. بعدشم بخون روزانه قبول شی، با عرض پوزش از بعضی از دوستان، نظر من اینه که این رشته هنوز ارزش شهریه دادن نداره.

ببخشید که رک و راست حرف زدم. قصدم خیر دوستانه!
موفق باشی.
بگذار عشق خاصیت تو باشد، نه رابطه ی خاص تو با کسی
موفقیت پیش رفتن است نه به نقطه ی پایان رسیدن...
 سپاس شده توسط Harika ، Nil2