میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویت

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شروع کار گروه ترجمه

سلام به همه ی دوستان عزیزم
به نظر من بهتره مطابق پیشنهاد آقا هادی از فصل 11 بخش 4 کتاب
MANAGING HEALTH CARE INFORMATION SYSTEMS
A Practical Approach for Health Care Executives,Karen A. Wager, Frances Wickham Lee,John P. Glaser
برای ترجمه انتخاب بشه
به قوانین گروه که بالا نوشته شده دقت کنید
در مورد تقسیم بندی صفحات هم برای هر کس اون قسمتی که به عهده شه میل میکنم
منتظر اخبار بعدی باشید
RoseRose
*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
از قسمت پایین(ضمیمه) فصل یازدهم کتاب وگر(صفحات 281-313)که در این دوره ترجمه خواهد شد،برای دانلود قرار داده شد/

فایل‌های پیوست
.rar   wager(chapter11).rar (اندازه 865.34 KB / تعداد دانلود: 77)
 سپاس شده توسط Oranus ، mokhtari ، مهسا ، a.nikfarjam ، hadi ، 5mmmmm ، rajabioun10
خب تا الان از صفحه ی 281 تا 302 رو بین اعضاء گروه تقسیم بندی کردم
برای هرکدومتون یه پیام خصوصی گذاشتم که بدونید از کجا تا کجای کتاب به عهده ی شماست
برای این که همه با هم هماهنگ باشیم دوستان توجه کنید از همین لینکی که بالا گذاشتم کتاب رو دانلود بفرمایید
اگه کسی امکان دانلود کتاب واسش نیست برام پیام بفرسته تا قسمت خودشو واسش میل کنم
تو همین پست اعلام کنید که تا کی می تونید ترجمه ی قسمت خودتون رو تحویل بدین
لطفا ترجمه هاتون رو اینجا قرار ندین و برای بنده میل کنید که زحماتتون به هدر نره
از دوستان کارشناسی ارشد و دکتر موحد هم برای ویراستاری و پشتیبانی استفاده می کنیم
RoseRose

سپاس شده توسط a.nikfarjam ، mokhtari ، hadi ، 5mmmmm ، Oranus ، rajabioun10
dl nemisheeeeeeeeeeeeCryingSad
(29-اسفند-1390، 05:21 صبح)AySu نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*dl nemisheeeeeeeeeeeeCryingSad
برای راحتی کار دوستان،فصل یازدهم کتاب وگر(صفحات281-313) که در این مرحله قراره ترجمه بشه اینجا برای دانلود عزیزان قرار داده شد.

فایل‌های پیوست
.rar   wager(chapter11).rar (اندازه 865.34 KB / تعداد دانلود: 57)
گرگ باش! مغرور! بر شب پادشاهی کن...
می خواهی خنجر بزنی از روبرو بزن...
مثل گرگ تعصب داشته باش،مثل گرگ حتی به شیر هم رحم نکن...
مثل گرگ رو در رو حق بگیر...
به مانند گرگ باش...دوستانت را لیس بزن،دشمنانت را گاز بگیر...
گرگ باش دشمن را بدر...
در برابر سگان ولگرد بی تفاوت باش...
آنها به پارس کردن های بیهوده زنده اند...
بی اعتماد باش...بی اعتنا...
همیشه با گله،
اما تـــــــنــــــهــــــا...
 سپاس شده توسط 5mmmmm ، Shiva Faramarzi ، Oranus ، mokhtari ، AySu ، newuser ، rajabioun10
(28-اسفند-1390، 11:09 عصر)Saviour نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خب تا الان از صفحه ی 281 تا 302 رو بین اعضاء گروه تقسیم بندی کردم
برای هرکدومتون یه پیام خصوصی گذاشتم که بدونید از کجا تا کجای کتاب به عهده ی شماست
برای این که همه با هم هماهنگ باشیم دوستان توجه کنید از همین لینکی که بالا گذاشتم کتاب رو دانلود بفرمایید
از دوستان کارشناسی ارشد و دکتر موحد هم برای ویراستاری و پشتیبانی استفاده می کنیم
RoseRose

سلام دوست عزیز،برای من مشخص نکردید که کدوم صفحاتو ترجمه کنم لطفا مشخص کنید
ممنون
سلام قسمت من هم برای ترجمه انتخاب نشده
ممنونWinkWink
برای ما بن بستی وجود ندارد، یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.
از مدیر محترم بخش ترجمه خواهشمندم ایرادات ترجمه از دید ویرایشگران و بخش فنی را به ترجمه کنندگان انتقال دهند تا در ترجمه های بعدی لحاظ نمائیم.
 سپاس شده توسط a.nikfarjam ، Shiva Faramarzi ، hadi ، AySu
(29-اسفند-1390، 01:15 عصر)yasaman نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(28-اسفند-1390، 11:09 عصر)Saviour نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*خب تا الان از صفحه ی 281 تا 302 رو بین اعضاء گروه تقسیم بندی کردم
RoseRose

سلام دوست عزیز،برای من مشخص نکردید که کدوم صفحاتو ترجمه کنم لطفا مشخص کنید
ممنون
یاسمن خانم خب شمام کارشناسی ارشد هستین دیگه برای ویرایش مطالب حتما ازتون کمک میگیرم نه برای ترجمه

(29-اسفند-1390، 02:10 عصر)jimbojets نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*سلام قسمت من هم برای ترجمه انتخاب نشده
ممنونWinkWink
برای شما که فرستاده بودم؟شاید مشکلی پیش اومده باز میفرستم براتون
Rose
(29-اسفند-1390، 04:04 عصر)5mmmmm نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*از مدیر محترم بخش ترجمه خواهشمندم ایرادات ترجمه از دید ویرایشگران و بخش فنی را به ترجمه کنندگان انتقال دهند تا در ترجمه های بعدی لحاظ نمائیم.

ممنون از پیشنهاداتتون حتما این کارو می کنیم نا برای دفعات بعد اشکالات کمتر باشهRose
 سپاس شده توسط hadi ، mokhtari ، 5mmmmm
منم خیلی دوست دارم تو کار ترجمه کمک کنم. اگر خدا بخواد بعد از کنکور منم میام تو گروه ترجمه.Smile
 سپاس شده توسط Shiva Faramarzi ، hadi
(29-اسفند-1390، 05:40 صبح)hadi نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*
(29-اسفند-1390، 05:21 صبح)AySu نوشته: *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*dl nemisheeeeeeeeeeeeCryingSad
برای راحتی کار دوستان،فصل یازدهم کتاب وگر(صفحات281-313) که در این مرحله قراره ترجمه بشه اینجا برای دانلود عزیزان قرار داده شد.

merssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Rose
 سپاس شده توسط hadi