میهمان گرامی ، خوش آمدید . عضــویترتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آدرس‌های برخی شبکه‌های اجتماعی اینترنتی

#1
Heart 
در اینجا نشانی بعضی از سایت‌هایی که در زمینه ترکیب و ارتقاء ارتباطات اجتماعی موجود و همچنین تشکیل گروه‌های اجتماعی جدید هستند را مشاهده می‌کنید. این سایت‌ها از جمله شبکه‌هایی هستند که با سرعت در اینترنت در حال رشد بوده و نشان دهنده پدیده‌ای غیر معمول به نام اعتبار روز افزون اجتماعی هستند.
myspace یک گروه اینترنتی است که در آن شما می‌توانید با دیگر دوستان رفقای خود آشنا شده و در عین حال فضایی اختصاصی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا در آن عکسها، ژورنال‌ها و سلایق خود را با شبکه‌ای در حال گسترش از رفقای مشترک خود به اشتراک بگذارید.

facebook فهرست راهنمای اجتماعی که به افراد اجازه می‌دهد تا اطلاعات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این آدرس همچنین به افراد کمک می‌کند تا به آن بخش از اطلاعات که بیشترین ارتباط با فرد را داراست، دسترسی داشته باشند.

در سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* که یک شبکه اجتماعی دانشجویی برای تمام دانشجویان ایرانی میباشد ، شما میتوانید با دیگر دوستان و دانشجویان و نیز اساتیدی که در این شبکه عضو هستند به بحث ، تبادل نظر ، چت و گفتگو پرداخته ، در این شبکه به راحتی میتوانید گروه های متخلفی را ایجاد نموده و عکس ها ، فایل ها ، مقالات و مطالب خود را به اشتراک گذارید. همچنین می توانید مطالب سایت های دیگر ، که برایتان جذاب میباشد را در پروفایل خود یا گروه های عضو به اشتراک گذاشته و مورد بحث قرار دهید.
در سایت craigslist شما می‌توانید به مواردی از قبیل؛ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، طبقه‌بندی انجمن‌های محلی، کاریابی، *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*، لوازم و خدمات، آگهی، فعالیت‌های اجتماعی، دوستیابی، مشاوره و اطلاعات اجتماعی و بسیاری از اطلاعات دیگر را بدست آورید.
wikipedia بزرگترین *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* مرجع در اینترنت است، ویکی‌پدیا دایره المعارف رایگان و بصورت اشتراکی توسط مردم سرتاسر جهان نوشته می‌شود.

dailykos فضای اینترنتی آزادی خواهانه جهت تفسیرهای سیاسی و به تحرک وا داشتن آراء و عقاید و townhall فضای اینترنتی محافظه کارانه جهت تفسیرهای سیاسی و به تحرک وا داشتن آراء و عقاید است.

سایت ourstory نیز این امکان را فراهم می‌سازد تا افراد بتوانند داستان‌ها و خاطرات خود را نگهداری و با هم به اشتراک بگذارند و همچنین روابط بین خود را از راه یادآوری، نوشتن و به اشتراک گذاشتن خاطرات مهم، توسعه دهند.

در سایت *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شما می توانید گروه بسازید . دوستان جدید بیابید فعالیت اجتماعی داشته باشید و در آینده ی نزدیک از قابلیت های منحصر به فردی که تاکنون در سایت های مشابه وجود نداشته استفاده کنید .

در *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* کاربران می‌توانند یک ارسال با طول 1000 کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک گروه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس و یا ابزارک سایت که از API بهره میگیرد می‌توانند تازه ترین‌های سایت را پیگیری نمایند.*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است! *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* را میتوان جزء 2 شبکه اجتماعی فارسی زبان پر سرعت جهان دانست.

*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* : اولین شبکه اجتماعی شیعیان جهان است. در توضیح این شبکه آمده است "اولین شبکه اجتماعی و جامعه مجازی شیعیان به شما این امکان را می دهد تا با انتشار متن، صوت، تصویر و ویدئو بهاو ترویج فرهنگ غنی تشیع بپردازید و با دیگرشیعیان در سرتاسر جهان پیوند دوستی ببندید و نوشته های یکدیگر را دنبال کنید و با نظرات خود، آنها را تکمیل یا تصحیح کنید و یا به گفتگوی زنده بایکدیگربپردازید.ما معتقدیم با تلاش و همت شما و دیگر شیعیان در اقصی نقاط جهان می توان در ترویج فرهنگ غنی شیعه و مقابله با فرق ضاله و اعتقادات و افکارمنحرف قدم های جدی برداشت"

آدرس تعدادی از شبکه های اجتماعی ایرانی
[*شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید*]
آدرس موضوع *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی ایرانیان، 360 درجه *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی بیت الزهرا،شبکه اجتماعی مذهبی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی یوپلاس، ایرانیان سراسر جهان *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی جامعه دانشجویان ایران *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی پیشگامان اندیشه تریبون آزاد اندیشان *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی عمومی با امکاناتی شبیه فیس بوک برای شیعیان *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی عمومی با ظاهری شبیه فیس بوک *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی عمومی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی برای فعالین تجاری و متخصصین *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی دانشجویان علوم پزشکی ایران *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی عمومی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* گسترده ترین شبکه اجتماعی عمومی ایرانی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی عمومی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی میکروبلاگ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی عمومی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی دانشگاهی *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی اکسیژن *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی چارباغ *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی از ایران *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی حیوانات اهلی ایران *شما قادر به دیدن لینک ها نیستید ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید* شبکه اجتماعی پیش هم,شبکه اجتماعی عمومی
 سپاس شده توسط negar 63 ، 88hadis ، hadi ، rajabioun10 ، ladansoltanzadeh ، s_raha


موضوعات مشابه ...
موضوع
  معرفی راه های برقراری ارتباط داخلی شبکه
Brick دانلود پایان نامه مهندسی کامپیوتر – مسیریابی شبکه
  مقاله شبکه خصوصی مجازی VPN
  هفت آدرس ایمیل بدرد بخور اما ناشناخته !
  پایگاه های اینترنتی فناوری اطلاعاتکاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان